Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: .

Postitas:
Kägu

.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igal juhul mine kohale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mitmes sa seal ootejärjekorras oled?
tavaliselt valitakse aineid nn varuga ja isegi 20.kohal varus olles olen ootejärjekorrast pärast sisse saanud.
kui ootejärjekorras on vaid paar inimest, võib õppejõud kokkuleppel dekanaadiga seda piirarvu ka muuta, nii et kõik saaks osaleda.
kui aine on kohustuslik nagunii, siis seda enam.

minu soovitus: mine kohale. aga kindlasti räägi sel teemal (et oled varus, aga väga soovid osaleda) ka õppejõuga peale loengut.

kirjutasid, et esitasid juba. kas sa seda õpingukava liiga vara ei esitanud äkki? tavaliselt on mõislikum ikka natuke seedida ka (nt lisad vabaaineid veel või võtad aineid varuga) ja alles siis ära kinnitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tasuta õppekohal on 3 aasta peale 180 ainepunkti. Aga kui ma rohkem võtan, kas siis ülejäänud on ka tasuta?

sõltub vist ülikoolist.
tartu ülikoolis võid võtta nii palju kui jaksad ja tasuta, ükskõik millisest ülikooli allüksusest (tartu, narva, pärnu, viljandi, tallinn)
ttüs sõltub vist erialast, mina omal ajal võõrkeelt juurde võtta ei saanud, aga laps võttis juba 1.kursusel 60eap asemel oluliselt rohkem ja mingit probleemi polnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sul on seal ülikoolis kindlasti olemas õppenõustaja, kelle pole pöörduda. ÕISis peaks selle õppenõustaja nimi, telefoninumber ja meiliaadress olemas olema.

Soovitan sul selle õppenõustajaga suhelda, kindlasti tuleb kooli jooksul veel asju, mida tema käest küsida.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tasuta õppekohal on 3 aasta peale 180 ainepunkti. Aga kui ma rohkem võtan, kas siis ülejäänud on ka tasuta?

On küll tasuta kui sa just tasulisest õppekavast (ehk inglise keelne õppekava) ei vali.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )