Esileht Koolilaps Õpiraskustega 2.kl laps- kuidas edasi?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Õpiraskustega 2.kl laps- kuidas edasi?

Postitas:

Olen jõudnud tõdemuseni, et minu 2.klassi lapsele on tavaline suur kool liiga suureks koormuseks. Ta ei suud tunnis sammu pidada, asjadest aru saamine võtab üsna palju aeg, tähelepanu on kerge hajuma jne.
Õpetaja pole varem seda teemaks võtnud, alles paar ndl tagasi mainis, et on mures. Ise olen pöördunud juba Tallinna Õppenõustamise keskusesse kuhu oleme ka minemas konsultatsioonile.

Uuringi maad, kuidas asju edasi ajada. Ilmselt tuleb väikeklassi soovitus. Pätsi või Ristiku kooli ma oma last kindlasti ei pane sest seal on koos ikka väga suurte käitumisraskustega lapsed ja seal oleks keskendumine veel raskem.

Kes käinud lapsega ka Nõustamiskomosjonist läbi, kuidas see reaalselt välja näeb? St kas lapse tedmisi kontrollitakse jne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osades koolides on väikeklassid õpiraskustega lastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib muide Ristiku koolis. Ja tal pole suured käitumisraskused.
Ristiku koolis on väga erinevad lapsed. Võimalus on , et sinu laps pannakse nt 4 -lapselisse väikeklassi koos teiste omasugustega kes aeglased jne.
Nõustamiskomisjonile tuli esitada hulk pabereid mida eelmise, tavakooli klassijuhataja täitis lapse kohta.
Olen ka lapsega kohal käinud nõustamisel enne komisjoni. Me käime Nõustamiskomisjonis iga aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps Õpiraskustega 2.kl laps- kuidas edasi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.