Esileht Erivajadustega laps -Õppeasutused, sh algklassid lähevad distantsõppele v.a erivajadusega lapsed

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: -Õppeasutused, sh algklassid lähevad distantsõppele v.a erivajadusega lapsed

Postitas:

https://www.err.ee/1608134869/kallas-avalikustas-riigi-lukkupaneku-plaani

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda sellepärast, et HEV lapse puhul on oluline järjepidev õpe ja paljude laste koju jätmisel ei saa lapsevanemad tööl käia.

Mul on erivajadusega noor kodus  kelle vaimne seisund on halvenenud kuna teenused ei ole järjepidevad. Rutiin on lõhutud tänu koroonale.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 21:11; 09.03 07:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda sellepärast, et HEV lapse puhul on oluline järjepidev õpe ja paljude laste koju jätmisel ei saa lapsevanemad tööl käia.

Aga mida siis teha, kui sellist probleemi ei ole? Mul on viieline laps, õppimisega ei ole mingit probleemi. Ja ma ise olen kodukontoris. Mul ei ole soovi ühistranspordiga ringi sõita oma lapsega, oleme parem turvaliselt kodus. Eriti totter tundub see üritus selle soovituse valgel: Vanematel on tungiv soovitus mitte lapsi lasteaeda viia ilma vältimatu vajaduseta. ‘

Ma ei näe põhjust, miks ma oma last peaksin rohkem tahtma kusagile viia.

No sellise lapse jätaks ka mina koju. Kas kooliga oled rääkinud?

Minu teine laps on ka HEV aga tavakoolis ning on kodus.

Mõtlesin oma kommentaaris LÕK ja TÕK kava alusel õppivaid lapsi.

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 21:11; 09.03 07:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest HEV lapsed ei saa enamasti hakkama iseseisva õppetööga.
Kevadel kui ka HEV – lapsed koju saadeti , siis maksti nende vanematele kompensatsiooni , et nad saaksid kodus oma erivajadusega lapsega õppida.
Iga päev õppisin lapsega 5 tundi ja tööleping oli sel ajal ajutiselt peatunud.
Iseseisvalt mu laps ei õpi ja ilma järelevalveta kodus olla ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Erivajadustega laps -Õppeasutused, sh algklassid lähevad distantsõppele v.a erivajadusega lapsed