Esileht Tööelu, raha ja seadused. Õppima minek

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Õppima minek

Postitas:
Kägu

Tasemeõppetoetus

 

Tere, kas kellegil on kogemust, et kui keskharidus on omandatud mittestatsionaarses õppes (Täiskasvanute gümnaasiumis) ja sellest on möödas vähem kui 5 aastat. Kas seljuhul ma kvalifitseeruks tasemeõppetoetusele. Hetkel loen, et põhihariduse omandamisest peab olema möödas 8 aastat ja siis on lisatud, et arvestatakse viimane kõrgeim omandatud haridus. Ehk leidub siin sellise teemaga kursis olnud inimesi?

 

Minul

2008 omandatud põhiharidus

2020 omandatud mittestatsionaarses õppes keskharidus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain juba tootukassalt vastuse, et ma ei kvalifitseeru. Kuidas teised sellest tektist aru saavad. Mulle nagu tunduks, et kvalifitseeruks.

Üldkeskharidus on mul omandatud mittestatsionaarses õppes ja põhihariduse omandamisest on lausa 13 aastat möödas.

 

<span style=”color: #2e2e2e; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px;”>- põhiharidus omandatud mittestatsionaarses õppevormis (nn täiskasvanute gümnaasiumis)</span><br style=”color: #2e2e2e; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px;” /><span style=”color: #2e2e2e; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px;”>või</span><br style=”color: #2e2e2e; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px;” /><span style=”color: #2e2e2e; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px;”>- üldkeskharidus omandatud mittestatsionaarses õppevormis (nn täiskasvanute gümnaasiumis)  ja põhihariduse omandamisest möödunud vähemalt kaheksa aastat; </span><br style=”color: #2e2e2e; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px;” /><span style=”color: #2e2e2e; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px;”>Antud tingimuste kohaldamisel võetakse arvesse taotleja poolt viimane kõrgeim omandatud/katkestatud haridus;</span>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.tootukassa.ee/content/tootuse-ennetamine/kellele-tasemeoppe-toetust-makstakse

 

Lisaks nagu olen töötu ka, et mõtlen miks mulle öeldi, et mina ei kvalifitseeru kuna keskharidus on omandatud vähem kui 8 a tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks nagu olen töötu ka, et mõtlen miks mulle öeldi, et mina ei kvalifitseeru kuna keskharidus on omandatud vähem kui 8 a tagasi.

Mis siin siis arusaamatuks küll jääb. Aluseks võetakse kõrgeim omandatud haridus (sinu puhul keskharidus) ja sellest peab olema möödunud vähemalt 8 aastat (sinul 1). Põhiharidus pole su kõrgeim omandatud haridustase ja ei puutu asjasse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa parandada, aga viis aasta peab olema möödunud keskharidusest, mitte 8, aga ei muuda asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks nagu olen töötu ka, et mõtlen miks mulle öeldi, et mina ei kvalifitseeru kuna keskharidus on omandatud vähem kui 8 a tagasi.

Mis siin siis arusaamatuks küll jääb. Aluseks võetakse kõrgeim omandatud haridus (sinu puhul keskharidus) ja sellest peab olema möödunud vähemalt 8 aastat (sinul 1). Põhiharidus pole su kõrgeim omandatud haridustase ja ei puutu asjasse.

Või Üldkeskharidus on omandatud mittestatsionaarses õppevormis (nn täiskasvanute gümnaasium) ja põhihariduse omandamisest on möödunud vähemalt 8 aastat. Selle lause jõrgi kvalifitseeruks

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks esimene lause. Tasemeõppetoetust saate taotleda kui olete registreeritud töötuks või vastate ühele tingimustest.

Töötuks olen registreeritud samuti.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tundub, et sattusid rääkima inimesega kes seda teemat ei jaga. Soovitan kirjutada neile kiri oma küsimusega. Kuna mina loen välja, et tingimustest peab täidetud olema vähemalt üks. Ja sul pole kutse haridustki, et sul neid tingimusi rohkemgi täidetud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Õppima minek