Esileht Koolilaps Oppimine.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Oppimine.

Postitas:

Appi, tostan haalt ja loobin asju kui laps oppetukkidest aru ei saa. Keerulist – uut teemat saan rahulikult opetada, kui lihtsamatest, opitud teemadest laps aru ei saa, kaotan enesevalitsemise. Luban iga paev rahulik olla, ei suuda. Parast kahetsen, poen et nii kaitun. Mul on lapsest vaga kahju. Kardan et olen ta tuleviku ara rikkunud. Mul on valus. Kuidas Teie suudate rahulikult oppetykke teha?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on oma koolitükke algusest peale ise teinud (käib 5. klassis). Harva, kui abi vajab.
Õpetamine on ju õpetaja töö..?

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps peab saama õppimisest eduelamuse. Ja kui vaja, siis tulebki korrata ja korrata ja korrata. Kui inimese peale karjuda, siis kaob absoluutselt igasugune motivatsioon midagi teha!!! Kas sulle meeldiks, kui keegi sinu peale karjuks- kui sa midagi ei oska?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks võiks vanem end ise harida.
nt kuidas arvutis, läpakas või nutiseadmes täpitähti tekitada.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoia suu kinni! Lihtsalt hoia kinni, hinga! Lase tal endal vaadata. Kui vanem osa meelest läinud keera raamatus või vihikus see koht ja las vaatab ise. Kui tõesti ei suuda, lahku ruumist. Mul tuttav käitub samamoodi ning lisaks on ta mul telefoni otsas, kui last õpetab. Pidev röögatamine, laps nutab jne. Seda on kohutav kuulata. Ma õpin oma üheksandiku ja teise klassi lapsega siiamaani koos. Ei suuda ka end tagasi hoida, kui just läbitud teema kahe sekundi pärast ununeb. Keeran õige koha ja palun üle vaadata. Seniks teen teed ja lähen kööki ära. Minu laps läks kohe lukku, kui vihastasin. Peale seda polegi õppimisel enam mõtet. Lugege koos ülesanne läbi, lase tal lahti seletada kuidas sellest aru sai- kui vale siis juhendad. Peale seda lahkud ruumist ja lased tal endal selle ära teha. Pärast vaatate koos üle ja arutate.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, hoia lihtsalt suu kinni. Lõpuks muutub see harjumuseks.
Ma ka ärritun. Asju ei loobi, aga tigedaks saan küll. Mitte õppimise peale, vaid selle venitamise ja jauramise peale, mis õppimisega kaasas käib. Mul tuleb paanika juba kui õhtuse vaidlemise ja laua alla voolamise peale mõtlen.
Kui ül tegemata ja märkus, siis last see õppima ei pane. Hoopis maha jääb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palka järeleaitaja, kes õpib koos lapsega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuleb paanika juba kui õhtuse vaidlemise ja laua alla voolamise peale mõtlen.

Mul sama. Ja see pidev kukkunud pliiatsi laua alt otsimine ajab mind eriti leili. Seon vist selle talle nööriga ümber randme homme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Oppimine.