Esileht Kodunurk Optimus mööbel

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Optimus mööbel

Postitas:
Kägu

Tere,
On keegi sealt tellinud mööblit? Olete rahul? Kas keegi sealt ka köögimööbli tellinud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, just äsja sai pandud üüri(le antavasse) korterisse köök sealt. Hästi mugav komplekteerimine ja kõik vidinad-pudinad tuuakse kohale, ise panime paika.
Eks poola hõng on küljes, aga annab suht viisaka komplekti kokku panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis stiilis ja suuruses ning palju maksma läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil sai sinna väike 1-realine, 3 meetrine (5x60cm elemendid)
~800 eur oli see mööbel (1 aasta tagasi) – ei sisalda tehnikat ega töötasapinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil sai sinna väike 1-realine, 3 meetrine (5x60cm elemendid)

~800 eur oli see mööbel (1 aasta tagasi) – ei sisalda tehnikat ega töötasapinda.

Päris jõhkralt on hinnad kasvanud asjadel ikka. Mul maksis kolm aastat tagasi eritellimusel tehtud nurgaga köök koos tehnika ja tasapinna ja paigaldusega 1500 eurot. Baltest mööbel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolme aasta tagusest ajast ei tasu enam heietada. Suurem  hinnatõus on toimunud viimase aasta-pooleteise  jooksul. Kütus, elekter, kogu tootmine on kallinenud. Mäletan PK teemat esimesest koroonakevadest – kas on mõistlik praegu kinnisvara kokku osta või oodata talveni, kui kõigil koondatud inimestel maksepuhkused lõpevad ja saada siis odavamalt kätte, kuna nagunii ei suudeta maksta. Arvati jah, et ehk läheb kõik turul odavamaks. Ja mis juhtus, oli täiesti vastupidine. Lausa üüratult vastupidine. See oli kõigest 2 aastat tagasi.

Aga teemasse – kui tahad raha saada ja et äravedu oleks ka ostja kulul ja rammul, siis proovi kuulutada nii FBs kui Ostas, aga kui kiireks läheb ja keegi ikka ei taha osta, siis säästa vaid oma rammu – pane FB tasuta äraandmise gruppidesse. Mu 4-aastane pesumasin (rikkis!) läks tunniga ja 10-aastane keraamiline pliit 2 tunniga. Kusjuures rikkis pesumasinat tahtsid lausa 3 inimest, sai sellele, kes esimesena helistas. Ja ma, loll, olin oma vana külmiku aasta tagasi ise jäätmejaama vedanud, transpordi ja mehed palganud…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul maksis kolm aastat tagasi eritellimusel tehtud nurgaga köök koos tehnika ja tasapinna ja paigaldusega 1500 eurot.

Muinasjutt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga teemasse – kui tahad raha saada ja et äravedu oleks ka ostja kulul ja rammul, siis proovi kuulutada nii FBs kui Ostas, aga kui kiireks läheb ja keegi ikka ei taha osta, siis säästa vaid oma rammu – pane FB tasuta äraandmise gruppidesse. Mu 4-aastane pesumasin (rikkis!) läks tunniga ja 10-aastane keraamiline pliit 2 tunniga. Kusjuures rikkis pesumasinat tahtsid lausa 3 inimest, sai sellele, kes esimesena helistas. Ja ma, loll, olin oma vana külmiku aasta tagasi ise jäätmejaama vedanud, transpordi ja mehed palganud…

Kustotsast see jutt nüüd teemasse läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kustotsast see jutt nüüd teemasse läks?

Ups, läks vist valesse jah 🙂 Lugesin nii mööbli tellimise kui vana kodutehnika müügi teemat järjest. Vabandust.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Optimus mööbel