Esileht Beebi ja mitmikud Oranžikas liiva moodi eritis beebi uriinis

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Oranžikas liiva moodi eritis beebi uriinis

Postitas:

Laps on 5 päeva vana. Helistasin ka lastearstide nõuande telefonil ja sealse arsti sõnul normaalne nähtus ning tekib vahest kuna beebi alguses saab vähe toitu ja vedelikku. Hoolikalt toites pidi ise üle minema. Muidu laps sööb ilusti juba (piim tuli eile õhtul rinda) ja on nii ergas kui selles vanuses beebid ikka on. Peale gaaside ei paista muid vaevusi olevat. Tahtsin uurida, kas kellelgi on sellise asjaga kogemusi? Millal möödus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 päevasel lapsel ei ole veel gaasivalusid. Need tulevad 2 nädalaselt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kusihappe liiv on peale sündi normaalne, pole vaja midagi ravida ega ette võtta. Kuna ta saab alguses väga vähe vedelikku, siis sellest, aga rinnapiima kogus suureneb kiiresti. Pane aga laps rinnale võimalikult tihti, aitab sinu enda piimapaisu ja lapse näljaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi. Kõik lapsed on täpselt ühtemoodi ja gaasivalud algavad täpselt kahenädalaselt. Minu pojal algasid gaasivalud 4. või 5. elupäeval. Ma ei saanud seda välja mõelda, sest me olime siis veel haiglas ja neonatoloogia osakonna õed ja arstid ütlesid, et võivadki ka väga varakult alata. Õnneks sellevõrra läksid nad minu poisil vara üle ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Oranžikas liiva moodi eritis beebi uriinis