Esileht Pereelu ja suhted Orgasm

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Orgasm

Postitas:

Mul on selline asi et olen oma mehega koos 7-aastat abielu.
Ma olen alati orgasmi saanud peaaegu iga seksiga. Kuid nüüd pole juba mitu aastat ühtegi orgasmi saanud.Seksides on mõni tunne küll aga orgasmini välja ei jõua. Ennem seksi on meil eelmäng.Mees saab ka küll orgasmi, aga mina mitte. Vanust mul 27. Oleme proovinud poose et mees on peal ja naine ja all ning ka naine peal ja mees all. Oleme üritanud mitmeid kordi et mees üritab tagant siseneda aga kahjuks mehel ei tule see kuidagi välja. Kas teie saate peaaegu iga kord orgasmi? Minu jaoks on orgasm väga tähtis.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 00:01; 17.01 01:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti saan kui olen korralikult erutunud. Kui mees nn kähkukat tahab ja minul pole “isu” siis ei saa. Et jah,enne on vaja korralikult ikka mind üles kütta,et mingit naudingut saada. Kui ise märjaks ei lähe siis aitab kaasa piisav libesti kasutamine. Pole ebameeldivamat asja kui kuiv tupp. Aga õnneks mul märjaks minemisega probleemi pole. Vahel läheb sealt alt liiga libedaks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 00:44; 17.01 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti saan kui olen korralikult erutunud. Kui mees nn kähkukat tahab ja minul pole “isu” siis ei saa. Et jah,enne on vaja korralikult ikka mind üles kütta,et mingit naudingut saada. Kui ise märjaks ei lähe siis aitab kaasa piisav libesti kasutamine. Pole ebameeldivamat asja kui kuiv tupp. Aga õnneks mul märjaks minemisega probleemi pole. Vahel läheb sealt alt liiga libedaks.

Mul ka pole märjaks minemisega probleemi aga Tahaks/peaks libestit ka proovima.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 00:01; 17.01 01:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa koguaeg. Pigem siis kui mees veel kaasa aitab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla prooviks ikka kliitorit ka stimuleerida. Ainult tupe stimuleerimisega saavad orgasme vähesemad naised. Ennast võiks ise ka aidata, ei pea koguaeg meespool sinu heaolu eest seisma.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 09:49; 18.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks aastat ilma orgasmita?! Kas sa enam üldse mäletad, mis see on…

Minu soovitus oleks see, et seksides ära mõtle sellele, et milline PEAKS üks seksimine olema vaid järgi oma (ja partneri) keha, puudutustest tekkivaid emotsioone ja mine nendega kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 36 ja pole elus seksides orgasmi saanud paraku.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muutus siis midagi 2a tagasi? Kuidagi kummaline kui varem oli kõik korras.
Mis selle tagant sisenemisega on? Mehel väike v? See üks paremaid poose, saad kasvõi ise kliitoriga tegeleda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:11; 30.11 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtke seksmänguasjad appi. Sobivates poosides saab näiteks naine ise vibraatoriga kliitorit stimuleerida. Orgasm on garanteeritud.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 00:44; 17.01 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole orgasmi kunagi saanud. Tunne on,et kohe kohe tuleb,aga jääb tulemata. Olen saanud siiani ilma hakkama,saan edaspidi ka ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtke seksmänguasjad appi. Sobivates poosides saab näiteks naine ise vibraatoriga kliitorit stimuleerida. Orgasm on garanteeritud.

Huvitav, miks miinus? Minu meeles hea ja õige soovitus!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on jälle täiesti arusaamatu, et kui kahekesi voodisse minnakse, siis miks peab naine ise ennast rahuldama? Siin on vähemalt kaks soovitust olnud, kus öeldakse, et naine peaks vahekorra ajal ise kliitorit stimuleerima. Minu küsimus on, et miks ei võiks mees seda teha? Kahekesi ollakse ju voodis ja kumbki pool peaks tahtma teisele mõnu pakkuda? Ma ei mõtle seda, et naine peaks lihtsalt ükskõikselt lebama ja ootama, et mees üksinda kõik ära teeb ja naise orgasmi saamise ees ainuisikuliselt vastutab. Pigem ikka seda, et mõlemad tegutsevad, pakkudes partneri jaoks midagi.

Minu mees küll viitsib puudutada mul seda kohta. Ja vahekorra ajal on iseenesest mõistetav, et just tema silitab mind sealt. Täpselt samamoodi hellitan ju mina tema keha.

Eneserahuldamine võiks jääda ikka nendeks puhkudeks, kus ollakse üksinda.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 14:30; 18.01 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene ju kirjutab, et orgasm on tema jaoks väga tähtis – siis tulebki ennast ka ise aidata, mitte oodata, et keegi teine ilmtingimata aitama peaks. Esmalt peab naine oma keha ise 100+10% tundma, alles siis oskab ta oma partnerit juhendada.
Pigem tundub teemaalgatus veider, kui orgasm on väga oluline, ei ela 2 pikka aastat lihtsalt käed rüpes oodates. Äkki hoopis meesterahva teemaalgatus? Eelmine partner oli tupetundlikkusega ja praegune kliitori tundlikkusega ja noormees ei mõista, miks uus partner orgasmi ei saa(?)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 09:49; 18.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene ju kirjutab, et orgasm on tema jaoks väga tähtis – siis tulebki ennast ka ise aidata, mitte oodata, et keegi teine ilmtingimata aitama peaks.

See minu küsimus ongi. Miks mees ei võiks aidata? Käed ei ulata? Ehk ongi orgasmituse põhjus selles, et mees ei viitsi naist piisavalt hellitada?

Esmalt peab naine oma keha ise 100+10% tundma, alles siis oskab ta oma partnerit juhendada.

Selle vastu ma ei vaidle. Loomulikult peab iga inimene oma keha tundma, teadma mis talle meeldib ja kuidas on hea.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 14:30; 18.01 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead meest juhendama. keelekas on võtmesõna. Hea keeletegevus ja näpuga kaasa aitamine peaks suht kindlapeale minek ju olema. Tuleb tajuda rütmi just ajaliselt tippu jõudmises.Teine võimalus on keelekat tehes ka rinnanibusi silitada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea keeletegevus ja näpuga kaasa aitamine

Käed on üldjuhul paremad kui keel, tundlikumad ja mängulisemad.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kuidas minu vastus peaks aitama teemaalgatajal orgasme saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis juhtus kaks aastat tagasi? Ega sa ei hakanud mingeid ravimeid võtma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti saan kui olen korralikult erutunud. Kui mees nn kähkukat tahab ja minul pole “isu” siis ei saa. Et jah,enne on vaja korralikult ikka mind üles kütta,et mingit naudingut saada. Kui ise märjaks ei lähe siis aitab kaasa piisav libesti kasutamine. Pole ebameeldivamat asja kui kuiv tupp. Aga õnneks mul märjaks minemisega probleemi pole. Vahel läheb sealt alt liiga libedaks.

Liiga libedaks minemine pole ka hea.
Rautamise käigus võib riist kergesti teise auku lupsata ja tihkemasse keskkonda sattudes on mehel pauk kiire tulema.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:11; 30.11 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on häda selles, et sa loodad vaginaalset orgasmi saada. Kliitoriorgasmi on enamikel naistel tunduvalt kergem saada. Suur osa naisi ei saa kunagi vaginaalset orgasmi ja vanemaks saades venib ja lõdveneb kõik seal all, nii et täiesti võimalik on, et sa ei saagi enam vaginaalset orgasmi. Mehel tuleb lihtsalt lisaks suguelundile ka oma käsi ja suud seksis kasutama hakata.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline asi et olen oma mehega koos 7-aastat abielu.

Ma olen alati orgasmi saanud peaaegu iga seksiga. Kuid nüüd pole juba mitu aastat ühtegi orgasmi saanud.Seksides on mõni tunne küll aga orgasmini välja ei jõua. Ennem seksi on meil eelmäng.Mees saab ka küll orgasmi, aga mina mitte. Vanust mul 27. Oleme proovinud poose et mees on peal ja naine ja all ning ka naine peal ja mees all. Oleme üritanud mitmeid kordi et mees üritab tagant siseneda aga kahjuks mehel ei tule see kuidagi välja. Kas teie saate peaaegu iga kord orgasmi? Minu jaoks on orgasm väga tähtis.

Loe ikka ENNE tekst läbi, mille siia paned. 7. aastat abielu. Siis ütled, et olen ALATI saanud organismi IGA seksiga. Ehk siis kuni tänase päevani väidad absoluutses vormis, et sinu seksieluga on kõik enam kui hea. ALATi välistab kõik erandid. IGa välistab ka erandid. Ja siis tuleb info ja NÜÜD juba MITU aastat pole ÜHTEGI orgasmi saanud. MITU aastat on siis mitu. Ilmselt enam kui 2 võimalik et ka 3 ja 4, Võimalik, et ka rohkem Mida sellest jutust siis arvata, sa kas valetad meile, või valetad endale. Sa pole kooselu jooksul saanud mingeid alati orgasmi iga seksiga, kui abielus oldud ajast poole oled olnud ilma orgasmita. Miks sa valetad ?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teema selle tagant sisenemisega on?
Meeste jaoks ju üks lihtsamaid poose ja peaks kõik ilusti nähtaval olema. Kui muidugi vormikam naine ja väikse tilliga mees siis ei ulata jah kuidagi.
Mees äpu kui hakkama ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Orgasm

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.