Esileht Pereelu ja suhted Orgasm

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Orgasm

Postitas:

Neid teemasid nn tõesti nii palju, aga olen elus vaid väheseid kordi orgasmi saanud, sedagi ainult kliitori oma. Tahaks koheda seda õiget orgasmi aga kuidas kûll ?? Ileme mehega aastaid koos olnud, aga nüüd hiljaaegu ütles et tahab mulle keelekat teha, et kas ma.jõuan orgasmini. Oehh kuidas tahaks. Aga alatu kui ta seda teeb mul on selline tunne et ohh lõpeta ära kaua veel umbes. Kuidas küll ennast lôdvaks lasta:( alkohol minupuhul mängu ei tule kuna veel imetan last 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei saa aru sellest, miks seda kliitoriorgasmi niiviisi põlastatakse. Orgasm on orgasm, vahet pole, kuidas see saadakse.
Mingit mõnutunnet ikka tunned? Sellele peaks keskenduma, mitte sellele, et kas nüüd saan/ei saa orgasmi. See PEAB SAAMA tunne on see, mis sind pingesse paneb…eriti veel see, et kui nüüd vaginaalne orgasm pole, siis nagu oleks kuidagi alaväärsem. No ei ole. Mõnutunne, mille sulle tekitab sulle armas ja lähedane inimene, vot sellele tuleb keskenduda. Küll siis see orgasm ka tuleb.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õiget orgasmi pole olemas, igaühel oma. Ei oska muud nõu anda, kui et õpi oma keha tundma. Naudingupunktid ja -tsoonid võivad elu jooksul muutuda. Võtke mehega koos ette “puudutussessioonid”, mille eesmärgiks on vastastikku teineteise keha naudingupunkte tundma õppida, orgasm ei ole eesmärk.
Soov orgasmi kogeda võib takistada naudingut, sest keskendud vaid sellele, mida pole. Vabaks saab lasta nii, et jälgid oma keha: ahaa, praegu tunneb nii, mis oleks kui… mida ta ütleb selle peale – ei, see poel see, aga vot millimeeter siiapoole… jne.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 14:00; 11.08 09:00; 13.08 13:23;
To report this post you need to login first.

Põhiline viga, miks sa põle saand, ongi see, et mees alles nüüd hakkas keelekat katsetama. Aga pole viga, jätkake, küll saab. Mees on liiga intensiivne ilmselt, lase tal hoogu maha võtta vahepeal. Lõdvaks lasta saab teadlikult. Saigi kummalegi oma nipp, proovige edasi.
Pole olemas “õiget” orgasmi. Orgasm on orgasm.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 14:04; 10.08 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkohol just pärsib orgasmi saamist, vähemalt minu puhul küll. Proovi mõelda erootilisi mõtteid ja fantaseerida. Minu puhul aitab küll, kui teinekord orgasmini raskem jõuda.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkohol pole tõesti mingi abimees, klaas veini minu puhul on maksimum.
Mina olen ka see, kes vajab orgasmini jõudmiseks kliitori stimuleerimist. Ei näe probleemi, orgasm on igati hea ja tugev.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 14:57; 11.08 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei saa aru sellest, miks seda kliitoriorgasmi niiviisi põlastatakse. Orgasm on orgasm, vahet pole, kuidas see saadakse.

No ikka ei ole küll, need on kaks täiesti erinevat asja. Või pole sa tupeorgasmi kogenud? Kliitoriorgasm on ikka väga nõrk, kuid selle saamiseks peab muidugi kõvasti vähem vaeva nägema. Tupeorgasm eeldab pikemat ja tugevamat g-punkti stimuleerimist. Esmalt peab selle muidugi üles leidma, aga sellest on aastaid juba nii palju räägitud, et iga naine, kes soovib orgasmi saada, peaks teadma, kus tema mõnupunkt asub.

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 15:38; 10.08 21:53; 11.08 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti siis mees sulle eelmänguks keelekat ei tee ? Esimest korda selline pakkumine või ?
Mulle piisab täiesti kliitori orgasmist. Seda ei tohi ka igakord ühtemoodi teha, vaid koos näpukaga vms. Ma pärast mainin kui liiga valus oli või et teeks teisiti.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei saa aru sellest, miks seda kliitoriorgasmi niiviisi põlastatakse. Orgasm on orgasm, vahet pole, kuidas see saadakse.

No ikka ei ole küll, need on kaks täiesti erinevat asja. Või pole sa tupeorgasmi kogenud? Kliitoriorgasm on ikka väga nõrk, kuid selle saamiseks peab muidugi kõvasti vähem vaeva nägema. Tupeorgasm eeldab pikemat ja tugevamat g-punkti stimuleerimist. Esmalt peab selle muidugi üles leidma, aga sellest on aastaid juba nii palju räägitud, et iga naine, kes soovib orgasmi saada, peaks teadma, kus tema mõnupunkt asub.

Ehehehhheeee, ütle jah näiteks 15-aastaasele oma seksuaalsust avastavale inimesele, et küll on ikka aastaid räägitud, et g-punkt tuleb üles leida :D.
Iga inimese orgasm on ikka erinev ja ka nn tupe- ja kliitoriorgasmid võivad olla erinevad. See isegi ei sõltu ainult nisest vaid ka tema tsüklist või isegi lihtsalt eluperioodist. Lisaks pole midagi ainult g-punkt või kliitor, mida kindlasti vaja stimuleerida. Neid punkte on rohkemgi, kui vaid oleks huvi avastada..

Tore, et mees on avatamishimuline ja proovib tema jaoks uusi nõkse. Anna talle aega ja tagasisidet arenguks. Mõtle ka ise, mis sulle veel võiks meeldida… Avasta ennast ka ise 🙂

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehehehhheeee, ütle jah näiteks 15-aastaasele oma seksuaalsust avastavale inimesele, et küll on ikka aastaid räägitud, et g-punkt tuleb üles leida :D.
Iga inimese orgasm on ikka erinev ja ka nn tupe- ja kliitoriorgasmid võivad olla erinevad. See isegi ei sõltu ainult nisest vaid ka tema tsüklist või isegi lihtsalt eluperioodist. Lisaks pole midagi ainult g-punkt või kliitor, mida kindlasti vaja stimuleerida. Neid punkte on rohkemgi, kui vaid oleks huvi avastada..

Tore, et mees on avatamishimuline ja proovib tema jaoks uusi nõkse. Anna talle aega ja tagasisidet arenguks. Mõtle ka ise, mis sulle veel võiks meeldida… Avasta ennast ka ise ????

Sa teemaalgataj juttu ka lugesid? Iga su lause on täiesti teemast mööda.
Kas teemaalgataja on 15-aastane? Juba aastaid suhtes ja pikalt katsetatud, 15-aastasel on vist varavõitu veel selleks.
Pole jah ainult g- punkt, aga ehk alustaks siis sellest. Nagu sa aru saad, siis teemaalgataja pole veel leidnud midagi peale kliitori, kuigi aastaid katsetanud ja proovinud. Ja isegi kliitorit ei oska kasutada, et orgasmi saada. Sa võid rääkida veel sajast punktist, aga need on edasijõudnutele, alustada võiks kahest kõige lihtsamast ja lollikindlamast kohast.
Anna mehele aega? Kaua- pensionieani? Aastaid koos olnud paar ja kumbki ei suuda ega oska mõlemapoolset rahuldust saada-pakkuda.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 15:38; 10.08 21:53; 11.08 00:27;
To report this post you need to login first.

Mina näiteks ei saa aru sellest, miks seda kliitoriorgasmi niiviisi põlastatakse. Orgasm on orgasm, vahet pole, kuidas see saadakse.

No ikka ei ole küll, need on kaks täiesti erinevat asja. Või pole sa tupeorgasmi kogenud? Kliitoriorgasm on ikka väga nõrk, kuid selle saamiseks peab muidugi kõvasti vähem vaeva nägema. Tupeorgasm eeldab pikemat ja tugevamat g-punkti stimuleerimist. Esmalt peab selle muidugi üles leidma, aga sellest on aastaid juba nii palju räägitud, et iga naine, kes soovib orgasmi saada, peaks teadma, kus tema mõnupunkt asub.

Enamik naisi ei saa tupeorgasmi või nad ei tea, millist nad saavad. Ja suur osa neist põeb pool elu, et nad pole õiged naised või pole õige orgasm. Mine saa oma tupeorgasme ja lõpetaks juba ära. Enamasti ajavad sellist juttu küll mehed, kellele raskelt meeldib G-punkti ettekäändel raiuda….. tulemuseta.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 14:04; 10.08 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei saa aru sellest, miks seda kliitoriorgasmi niiviisi põlastatakse. Orgasm on orgasm, vahet pole, kuidas see saadakse.

No ikka ei ole küll, need on kaks täiesti erinevat asja. Või pole sa tupeorgasmi kogenud? Kliitoriorgasm on ikka väga nõrk, kuid selle saamiseks peab muidugi kõvasti vähem vaeva nägema. Tupeorgasm eeldab pikemat ja tugevamat g-punkti stimuleerimist. Esmalt peab selle muidugi üles leidma, aga sellest on aastaid juba nii palju räägitud, et iga naine, kes soovib orgasmi saada, peaks teadma, kus tema mõnupunkt asub.

Enamik naisi ei saa tupeorgasmi või nad ei tea, millist nad saavad. Ja suur osa neist põeb pool elu, et nad pole õiged naised või pole õige orgasm. Mine saa oma tupeorgasme ja lõpetaks juba ära. Enamasti ajavad sellist juttu küll mehed, kellele raskelt meeldib G-punkti ettekäändel raiuda….. tulemuseta.

Kui nii rahul oled, siis milleks see viha? Enamik naisi ei saa orgasme, sest nad ei viitsi neid saada või on mees lootusetult saamatu. Mõlemad probleemid on lahendatavad.
Äkki tuleks välja sellest lollist mõttest, et seks on naisele vaid ebameeldiv kohustus, mille käigus nagunii orgasmi ei saa ja see ongi normaalne. Ei ole.
Loodetavasti on sinust noorema põlvkonna naised seksuaalselt haritumad ja oskavad seksi nautida. Seni aga hoia sina oma anorgasmia endale ja ära levita suhtumist, et naised on võimetud orgasme kogema. Sellest just võtavad tuld saamatud mehed, kellele on terve elu räägitud- naine on vaid mehe ihade rahuldamiseks, ega ta ise sellest nagunii mingit mõnu ei tunne.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 15:38; 10.08 21:53; 11.08 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei saa aru sellest, miks seda kliitoriorgasmi niiviisi põlastatakse. Orgasm on orgasm, vahet pole, kuidas see saadakse.

No ikka ei ole küll, need on kaks täiesti erinevat asja. Või pole sa tupeorgasmi kogenud? Kliitoriorgasm on ikka väga nõrk, kuid selle saamiseks peab muidugi kõvasti vähem vaeva nägema. Tupeorgasm eeldab pikemat ja tugevamat g-punkti stimuleerimist. Esmalt peab selle muidugi üles leidma, aga sellest on aastaid juba nii palju räägitud, et iga naine, kes soovib orgasmi saada, peaks teadma, kus tema mõnupunkt asub.

Enamik naisi ei saa tupeorgasmi või nad ei tea, millist nad saavad. Ja suur osa neist põeb pool elu, et nad pole õiged naised või pole õige orgasm. Mine saa oma tupeorgasme ja lõpetaks juba ära. Enamasti ajavad sellist juttu küll mehed, kellele raskelt meeldib G-punkti ettekäändel raiuda….. tulemuseta.

Kui nii rahul oled, siis milleks see viha? Enamik naisi ei saa orgasme, sest nad ei viitsi neid saada või on mees lootusetult saamatu. Mõlemad probleemid on lahendatavad.

Äkki tuleks välja sellest lollist mõttest, et seks on naisele vaid ebameeldiv kohustus, mille käigus nagunii orgasmi ei saa ja see ongi normaalne. Ei ole.

Loodetavasti on sinust noorema põlvkonna naised seksuaalselt haritumad ja oskavad seksi nautida. Seni aga hoia sina oma anorgasmia endale ja ära levita suhtumist, et naised on võimetud orgasme kogema. Sellest just võtavad tuld saamatud mehed, kellele on terve elu räägitud- naine on vaid mehe ihade rahuldamiseks, ega ta ise sellest nagunii mingit mõnu ei tunne.

Kuskil Saudi-Araabias elad? Sest Eestis ole mina veel kogenud, et mõnel mehel oleks arvamus, et naine seksist mõnu ei tunne.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 14:57; 11.08 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka ei ole küll, need on kaks täiesti erinevat asja. Või pole sa tupeorgasmi kogenud? Kliitoriorgasm on ikka väga nõrk

Oeh! Iga naine on isemoodi! Mõni ei saa kliitororgasmi, ei salli üldsegi kliitori näppimist, teisel jällegi on tupp tuim jurakas, kolmas saab üldse orgasmi hammaste pesemisest või kõrvade stimuleerimisest … Pole kellegi asi ülbitseda. et kuidas sa küll… ja kuidas siis nii… minul küll… Teine inimene pole sina ja sina pole teine inimene. Seda enam, et orgasm ei pruugi alati olla meeldiv kogemus – harva küll, aga leidub ka inimesi, kelle jaoks orgasm on ebameeldiv aisting – või mõnikord ebameeldiv.

Teemaalgatajale: kui lastesaamine välja jätta, siis seksi eesmärgiks võiks olla teineteisega oma kehalise olemuse jagamine ja selle üle rõõmu tundmine. Seks võib olla ülimalt nauditav ka ilma orgasmita – orgasm pole eesmärk omaette, vaid kuulub selle kehalise jagamise juurde. Õpi oma keha tundma ja ära piirdu ainult genitaalpiirkonnaga, mõnupunktid on üle keha, erinevatel inimestel erinevates kohtades. Samuti püüa aru saada, mis on see, mis sind “käima lükkab”, millised sõnad, olukorrad, lõhnad, maitsed jne mõjuvad seksikana? Need ei pruugi olla samad, mis filmides või romaanides – igal oma.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 14:00; 11.08 09:00; 13.08 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta vibraator. Vaata kamasuutrat. Proovi. Üksinda.
Küik on õpitav, lihtsalt arvatakse, et see kuidagi tuleb. Ei tule.
Ja midagi pole teha, kui mehel on väike või pehmeke, või lühikese vastupidamisega, siis ei tulegi sul midagi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, ma saangi läbi kliitori vaginaalse orgasmi ka. Seega ikkagi on kõige võti kliitor 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üle 40 ja mu seksuaalsus on võrreldamatult nauditavam kui see oli kui ma olin 20. Aga ka 20-selt mulle meeldis seks, isegi kui iga kord orgasmi ei saanud. Nüüd seda enam ei juhtugi, et ma ilma orgasmita jään. Võibolla paar korda aastas kui m8ngi suur mure segab. Juba varases teismeeas oskasin omale orgasme ise teha ja kuigi tol ajal tundsin selle üle lausa piinlikkust, siis nüüd saan aru, et see enese tundmine on üks mu nauditava sekselu saladustest.
Õige mees ja omavaheline keemia on samuti oluline.
Minu jaoks ka mehe riista suurus, aga see on teine teema, milles palju erinevaid arvamusi.
Kui miski ei meeldi üldse, siis suure tõenäosusega ei hakkagi meeldima. Näiteks mulle pole rindade suudlemine/hellitamine kunagi meeldinud.
Suuseks on erutav, aga mul on alati tunne, et selle tegemine erutab meest rohkem kui mul selle saamine. Suuseksi teel saadav orgasm on minu jaoks miski, mida üritan vältida, see on liiga intensiivne, natuke vale ja valus. Kui hakkan orgasmini jõudma, läheme pigem tavalisele seksile üle.
Kui mees pakub midagi, mis pole sulle ebameeldiv, siis ära keeldu, isegi kui sellest kohe orgasmi ei saa. Harjutamine teeb meistriks.
Seda veel, et täiesti võimatu on saada orgasm mehega, kes ennast üldse kontrollida ei suuda, oska või ei taha ja liiga kiiresti “valmis saab” ehk siis seksuaalselt ebaintelligentse mehega.
Lastega abielunaisele ehk liiga hiline soovitus, aga minu kogemus on see, et kui naine ise endale orgasmi oskab teha, kuid mehega selleni ei jõua ka peale aastapikkust harjutamist, siis selle mehega ei ole head tulevikku mis seksi puutub.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 25 aastat sama mehega abielus olnud ja pole veel kunagi saanud mehega vahekorras olles orgasmi. Mees ilmselt ei tea, sest ma oskan teeselda.
Seks protsessina meeldib väga ja hea ning erutav on ka, aga orgasmi ei saa. Põhimõtteliselt naudin ma seksi sama palju, kui näiteks mehele suuseksi tegemist. Tegevus meeldib ja asi iseenesest ideena on erutav, aga ma kulminatsioonini ise ei jõua.
Ilmselt olen ise süüdi, et ma orgasmi ei saa. Kui seda süüks nimetada saab muidugi. Lihtsalt ma ise teadlikult ei luba endal mehega koos olles orgasmini jõuda, sest … No ma ei tea, imelik on, natuke häbi ja ebamugav. Ei taha lihtsalt. Ja ega vist ei oskaks ka ennast enam nüüd nii lõdvaks lasta, et õnnestuks. Nii et siis naudin protsessi kui sellist ja kui enam ei viitsi, siis teesklen orgasmini jõudmist, et mees saaks lõpetada.
Keelekat ma endale teha ei luba. See ei paku mulle midagi, pigem on ebamugav ja üsna tüütu, natuke valus ka justkui. Samuti ei meeldi mulle rindade suudlemine seksi ajal ega üleüldse suudlemine seksi ajal. Tegelikult ma ei seosta seksi üldse armastuse ega lähedusega. Seks on minu jaoks ikka rohkem nagu … seks 🙂
Kõige rohkem meeldib mulle, ja siis jõuan ma ka kõige lähemale kulminatsiooni saabumisele, kui mees tuleb keset heledat päeva õues, kui ma näiteks kummargil olles peenraid rohin, minu juurde, tõstab mul kleidisaba üles ja ajab ilma igasuguse sissejuhatuseta asja ära. Töö kiire ja korralik ja põhimõtteliselt võiks isegi öelda, et mina rahul(datud). Ma ei pea isegi rohimisel olnud asendit muutma.

Ise rahuldan ennast täiesti edukalt ja nauditavalt ja üsna igapäevaselt, salaja ja omaette olles muidugi. Saan orgasmi alati ja vastavalt võimalusele võin selleni jõuda vähem kui minutiga, aga kui on aega, siis võin venitada orgasmile eelneva aja ka väga pikaks ja nautida lihtsalt orgasmi eellainetust. Olen selles tegevuses üsna proff ja natuke sõltuvuses ka ilmselt.

Olen rahuldanud ennast alates väikelapseeast ja eks selles peitub ka asja võti ilmselt. Olen ennast natuke ära rikkunud ja suhtun oma orgasmi kui isiklikku ja intiimsesse asja, millel ei ole vaja pealtnägijaid, ka oma meest mitte.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen rahuldanud ennast alates väikelapseeast ja eks selles peitub ka asja võti ilmselt. Olen ennast natuke ära rikkunud ja suhtun oma orgasmi kui isiklikku ja intiimsesse asja

Mul on mees niisugune, ainult et selle erinevusega, et ta ei suhtu oma orgasmi kui isiklikku asja, vaid jagab seda meelsasti – aga ta nagu ei saa aru, et ka temal võib olla roll minu orgasmis, et tema oma ei nakka. Loomulikult võin ma selle ise välja võimelda koos temaga, pole probleemi, kuid tahaks just seda protsessi ilu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 14:00; 11.08 09:00; 13.08 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga vaadake nüüd mehe seisukohast seda seksi. Kui palju peab mees vaeva nägema. Peab naise viima õigesse meeleollu, eelmängu tegema, siis peab oma orgasmi tagasi hoidma, muidu naine ei jõua lõpuni, enamus ei jõuagi. Hambad ristis mõtlema maksuametist, peaasi kui kohe lahti ei läheks. Mõnel naisel on pidevalt valus, siis peab libestitega mässama, aga need panevad millegipärast suguelundid kipitama, üldse kaob ära spontaansus. Osadel on pesemine hästi tähtis, enne seksi peab ikka kõvasti pesema, üldse seksida saab ainult õhtul hilja, aga siis ollakse väsinud. Paljudel naistel on hästi palju komplekse, nad ei julge voodis midagi teha, kunagi ei tea mis meeldib. Ei imesta kui mehed mingil hetkel ei taha oma naisega enam seksida vaid eelistavad omaette onaneerimist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid teemasid nn tõesti nii palju, aga olen elus vaid väheseid kordi orgasmi saanud, sedagi ainult kliitori oma. Tahaks koheda seda õiget orgasmi aga kuidas kûll ?? Ileme mehega aastaid koos olnud, aga nüüd hiljaaegu ütles et tahab mulle keelekat teha, et kas ma.jõuan orgasmini. Oehh kuidas tahaks. Aga alatu kui ta seda teeb mul on selline tunne et ohh lõpeta ära kaua veel umbes. Kuidas küll ennast lôdvaks lasta:( alkohol minupuhul mängu ei tule kuna veel imetan last ????

Te olete aastaid koos olnud ja mees teeb esimest korda keelekat????????? Vau! Mis te seni teinud olete?
Katsun olla konstruktiivne – lõdvestumisoskus seksi õnnestumise juures on ülioluline. Minu mees ütleb, et ma oskan seda (lõdvestumist) jube hästi. Vist küll, jah. Ma saan alati orgasmi ja mitte ühe, vaid ka kähkuka ajal vähemalt kolm. Ma saan vaginaalse orgasmi ka siis, kui eelmängu üldse ei ole. Ning orgasmid on erinevad: kliitoriorgasm, vaginaalset orgasmi on kaht sorti: üks on nö tavaline, teine on g-punkti orgasm, anaalne orgasm on eraldi ning siis on üks nn superorgasm – seda saab harva ning see on mitme asja koosmõju ning juhtub pikema seksimise käigus mitmenda orgasmina. No ja tegelikult neid võib veel jaotada.
Aga teemasse – hakka tegelema spordiga. Eriti võimlemisega: pilates, jooga jne. Tants on väga hea. Võibolla võid neid kõiki korraga teha? Mida paremini sa oma keha tunned ning omas kehas end tunned, seda parem. Lõdvestumist võid üksi ka harjutada, lihtsalt lesid ja proovid oma erinevaid kehaosi teadlikult lõdvestada. N: mõtled praemale käele ja püüad seda tunda ja lõdvestada jne. Niiviisi käid terve keha läbi.
Tee kõvasti ka vaagnapõhja lihaste trenne. Kui neist midagi ei tea, siis guugelda ja hakka pihta. Mina teen neid koguaeg – keska ajast saadud harjumus. Meil üks kehalise kasvatuse praktikant rääkis neist kui olulistest asjadest ja nii see külge jäi. Ma näiteks võin kokku tõmmata eraldi paremat poolt ja vasakult poolt ning vaheldumisi ka.
Selleks, et ise korralikult lõdvestuda ja hulluks minna, peab teine pool muidugi sedasama tegema. Jube keeruline on kirglikku seksi praktiseerida ennast kontrolliva inimesega. Olen proovinud – see hakkas itsitama, kui ma pöördesse hakkasin minema. Täiesti mõttetu!
Lõdvestumisel oled nii nagu oled, kui hakkad oigama, karjuma ja kiljuma, siis seda kinni pole mõtet hoida.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Orgasm

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.