Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Orgasm ja lapseootus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Orgasm ja lapseootus

Postitas:

Mul on järgmine visiit alles kuu aja pärast, aga küsimus tekkis nüüd 🙂 Kas keegi teab või on ise oma äe käest uurinud, et kui orgasmi ajal läheb emakas kõvaks, siis kas see on ohutu? Eile panin käe kõhu peale ja see oli suht kivikõva ikka….samas orgasm ise on ju raseduse ajal vägagi positiivne, sest tekitab häid hormoone 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 08:02; 07.08 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ütlevad, et kui riskirasedus pole, ei tohiks orgasm midagi teha.

Mul endal aga määrib iga kord. Ilma kaaslaseta. Natuke närvi ajab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja – no riskirase olen niipalju, et seks on keelatud st tuppe ja emakakaela spermaga ei tohi ärritada, aga oleme kasutanud suuseksi jms et teineteist orgasmini viia….

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 08:02; 07.08 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui riskirase oled, siis tuleb kõik seksuaalne tegevus ära jätta, sest see võib tekitada raseduse katkemist. Päris julge oled ikka..

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riskirasedale on orgasm keelatud! Võib tekitada raseduse katkemise või enneaegse sünnituse! See on esimene asi, mida kureeriv ämmaemand või günekoloog ütleb. Imestan, et seda mehhanismi ei selgitatud! Tegu pole ainult Tupekaudse stimulatsiooniga… Olen 3. Korda riskirase, vahepeal 9 katkenud Rasedust, seega isiklikult ei julge riskida. Mitmed palatikaaslased kes tulid 18-22 nädalal haiglasse, olid just enne sünnitegevust tegelenud Sugueluga ja see maksis neile lapse elu. Paraku ei olnud neist keegi riskirase, seega ei osanud nad seksist hoiduda!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui õudne. Raseduse ajal pidavat just orgasmid võimsamad olema kuna seal all verevarustus parem jms, jube õudne ikka kui riskirasedus ja millegi sellisega tegeleda ei või. Aga orgasmi on võimalik ju nt une pealt ka saada (eriti veel kui 9 kuud igasugune suguelu keelatud on), mis siis sellega teha… 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Orgasm ja lapseootus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.