Esileht Pereelu ja suhted Orgasm

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Orgasm

Postitas:
Kägu

Laps on üle poole aasta vana ja rinnapiima peal. Ja vot viimased 2 kuud ei saa lihtsalt orgasmi, mees üritab igatepidi ja no ei midagi mees juba kurb ja pettunud,et asi temas,aga ma tunnen,et ei ole tõmmet ja tahtmist on ka mul. Kas asi on kuidagi seotud imetamisega vms ja millal see üle läheb.
Päevad hakkasid ka eelmine kuu,lootsin,et asi läheb paremaks,aga ei.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Orgasm

Imetamine jah pärsib seksuaalsust, kuna üle läheb ei tea, mul laps 8 kuud ja ikka olen veel täiesti aseksuaalne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No ära veel paanitse, kui imetamine ühelpool,siis ma usun taastub endine seis ka. Mul kahe lapsega suht sama kogemus, esimesega küll ei imetanud üle 6 kuu,aga õmbluste pärast 6 kuud ei saanud üldse seksida,orgasmist rääkimata ja nüüd teisega on parem taastumine olnud,aga ikka paljudel kordadel jääb saamata,kuigi laps juba aastane ja saab rinda veel. See imetamise aeg möödub ju ikkagi suht ruttu ja küll sa jõuad neid orgasme ka elus palju saada veel, oluline,et teil omavahelised suhted korras,küll siis läheb kõik muu ka korda mõne aja möödudes. Võibolla annab sul väsimus ka tunda ja no siis paratamatult ei ole tahtmist,aga lapsed kasvavad õnneks ruttu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav miks see teema pereelu alla tõsteti, oleks siis veel tervise-foorumisse aga siia? Hea muidugi et mitte Ajaviite alla nokkimiseks…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Imelik mul oli just imetamise ajal suurem isu.Ja nüüd,kui uuesti beebipillide peal olen ei taha üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Laps on üle poole aasta vana ja rinnapiima peal. Ja vot viimased 2 kuud ei saa lihtsalt orgasmi, mees üritab igatepidi ja no ei midagi mees juba kurb ja pettunud,et asi temas,aga ma tunnen,et ei ole tõmmet ja tahtmist on ka mul. Kas asi on kuidagi seotud imetamisega vms ja millal see üle läheb.
Päevad hakkasid ka eelmine kuu,lootsin,et asi läheb paremaks,aga ei.[/tsitaat]Miks see laps peab orgasmi saama?

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Pereelu ja suhted Orgasm

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.