Esileht Pereelu ja suhted Orgasmi mitte saamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Orgasmi mitte saamine

Postitas:

Palju on räägitud sellest, et naised kes ei saa orgasmi peavad rohkem voodis lõdvestuma, peast välja tulema, vibraatoriga möllama, mastrubeerima jne, et siis see võib muutuda. Aga tahaksin teada, kas on võimalik, et kui ei saa orgasmi, siis võib see tulla ka mõningast muust asjast (ala mingi anatoomiline iseärasus, tervis, halb vereringe?, kliitori kaugus kusitist vms) ? Partnereid on mul olnud piisavalt, kogemust ka aastaid, aga ikka ei saa partneriga. Koguaeg tunne nagu valmistaks pettumust meestele ja siis nad lihtsalt vaatavad sellise näoga, et noh kas said. Kas peaks günekoloogilt ka uurima, et mis võib probleem olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 18:59; 12.08 21:54; 12.08 21:55; 12.08 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul naine saab slati voodis orgasmi äkki sul probleem on mehes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valmistad oma partneritele pettumust, vahivad sind, et, noh, kak bõlaa?

hmmm.

Kuidagi..kiivas on sul see va seksivärgindus.

Kas sa masturbeerimisel ka pole kunagi orgasmi saanud?

Püsisuhted?

Üheöösuhted?

Su vanus?

Rohkem infot ei teeks paha, siis “äkki kellelgi siin on ka nii olnud” ja oskab sulle vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel on vähemalt kolm võimalust orgasmi saada- kliitori või tupe kaudu ja anaalselt. Proovi erinevaid variante.

Meestele pettumuse valmistamine?? Sellest süütundest su hädad hakkavadki. Mehed ei mõtle sellele, kas nad valmistavad naistele pettumuse või mitte. Vähemalt enamik ei mõtle, nad keskenduvad iseendale ja lihtsalt naudivad. Rohkem egoismi ja vähem allumiste meeste soovidele, siis ei ole ka orgasmi saamine nii keeruline.

Kui sa oled kasvanud sellel ajal, kus naiste rahuldus oli tabu, rõõmu pidi seks pakkuma vaid mehele, siis on muidugi raske ümber õppida. Aga ma ei usu mingisse anatoomilisesse võimetusse, mingil moel on orgasm igale naisele võimalik.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 20:28; 14.08 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan küll, et kliitori kaugus-kõrgus on oluline, näiteks mina ei kujuta ette, mis asendis ma peaks olema, et paljukiidetud naine-peal asendis kliitor stimuleeritud saaks. Ma peaks mehe peal kõhuli lamama vist. Mina olen leppinud, et vaginaalseid orgasme ma ei saa, kuigi elus on vist kokku umbes 4-5 korda juhtunud, et saan, aga miks ja mis siis teisiti on, ei oska arvata. Meie seks ongi selline mehega, et alati pärast mehe lõpetamist teeb ta mulle vibraatoriga (kliitorivibraatoriga) orgasmi.
Muidugi see mõtlemise asi on ka oluline. Pingsalt orgasmi oodates ei tule see küll kunagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 21:04; 13.08 00:14; 13.08 14:03; 13.08 17:58; 14.08 17:27; 14.08 18:49; 14.08 19:27; 15.08 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul naine saab slati voodis orgasmi äkki sul probleem on mehes.

Jajaa, paljudel meestel on see eksiarvamus, et nemad on kuidagi paremad või halvemad teistest meestest, kui naine saab või ei saa orgasmi. Kui su naine kergesti orgasme saab, ei tähenda küll ilmtingimata seda, et sa voodis mingi eriline täkk oleks, pigem on tegemist ikka naise eripäraga. Ja mõni naine ei saa kunagi orgasme, kuigi mees võib olla vägagi tasemel.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/25-voimalikku-pohjust-miks-sa-orgasmi-ei-saa?id=66666521

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 21:25; 12.08 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis kõik ei vahi ka et no nüüd ei saa 😀 enamus kutte ei saa arugi, aga osad ikka nagu tunnevad muret või näha näost, et mõistatavad et kas nüüd oli või ei. Sest ala tupelihastega oskan mängida küll ja ära petta kui vaja. Eks nii üheoosuhteid on olnud, kui ka pikemaid. Nüüd jälle uus suhe alguses ja jäin mõtlema, et… Mastrubeerides jah saan ja ka ikka tupelihaseid teatud moodi kasutades pluss kliitori stimuleerimisest. Ja oskan end vabaks lasta ja enda keha pole kunagi häbenenud, nii et voodis iseeennast voodis nagu ei häbene. Täitsa kuum tykk ütleks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 18:59; 12.08 21:54; 12.08 21:55; 12.08 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://buduaar.ee/Article/article/maagiline-number-on-2-5-cm-see-toob-naisele-orgasmi jäin mõtlema, sest lugesin seda artiklit

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 18:59; 12.08 21:54; 12.08 21:55; 12.08 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No just, trükivigade ja hooletusvigade kallal nokkimine on just see abi mida hetkel vaja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 18:59; 12.08 21:54; 12.08 21:55; 12.08 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis kõik ei vahi ka et no nüüd ei saa ???? enamus kutte ei saa arugi, aga osad ikka nagu tunnevad muret või näha näost, et mõistatavad et kas nüüd oli või ei. Sest ala tupelihastega oskan mängida küll ja ära petta kui vaja. Eks nii üheoosuhteid on olnud, kui ka pikemaid. Nüüd jälle uus suhe alguses ja jäin mõtlema, et… Mastrubeerides jah saan ja ka ikka tupelihaseid teatud moodi kasutades pluss kliitori stimuleerimisest. Ja oskan end vabaks lasta ja enda keha pole kunagi häbenenud, nii et voodis iseeennast voodis nagu ei häbene. Täitsa kuum tykk ütleks.

Aga miks sa enda partnereid orgasmisaamisega petma peaksid? Ma arvan, et sul on põhjuseks see, mis suur osa naisi ei saa vahekorrast (mitte ise masturbeerides) orgasmi – sinu aju. Seks algab ajust. Kui on psühholoogilisi tõrkeid (üritad väga palju partnerile keskenduda end tahaplaanile jättes, lapsepõlvest moraali- ja kasvatuse iseärasused “naine peab olema vagur ja tagasihoidlik, seks on räpane”), siis need blokivad ka keha.
Muidugi loeb ka anatoomiline sobivus, kuid ma minu enda kogemuse põhjal loeks ma psühholoogilisi faktoreid kõige määravamaks. Mul on olnud suhe mehega, kellega ma sain vaginaalse orgasmi enamik kordadest ilma, et ta oleks midagi muud stimuleerinud. Lihtsalt sobisime. Ja on olnud ka nii, et ei saa. Mehel võib olla 20+ cm, aga siis on lausa ebamugav, sest surgib emakakaela kogu aeg.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 21:25; 12.08 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan küll, et kliitori kaugus-kõrgus on oluline, näiteks mina ei kujuta ette, mis asendis ma peaks olema, et paljukiidetud naine-peal asendis kliitor stimuleeritud saaks. Ma peaks mehe peal kõhuli lamama vist. Mina olen leppinud, et vaginaalseid orgasme ma ei saa, kuigi elus on vist kokku umbes 4-5 korda juhtunud, et saan, aga miks ja mis siis teisiti on, ei oska arvata. Meie seks ongi selline mehega, et alati pärast mehe lõpetamist teeb ta mulle vibraatoriga (kliitorivibraatoriga) orgasmi.

Sellepärast sa ei saagi vaginaalset orgasmi, et mees teeb sulle PÄRAST. Miks pärast? Enne ikka. Päris egoistlik – nühib ennast enne naise sees lahti, ilma, et see midagi tunneks või saaks, ja siis armulikult suristab vibraga. Oeh, on ikka mehed…

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 00:12; 13.08 11:21; 13.08 17:37; 14.08 12:26; 14.08 18:17; 14.08 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan küll, et kliitori kaugus-kõrgus on oluline, näiteks mina ei kujuta ette, mis asendis ma peaks olema, et paljukiidetud naine-peal asendis kliitor stimuleeritud saaks. Ma peaks mehe peal kõhuli lamama vist. Mina olen leppinud, et vaginaalseid orgasme ma ei saa, kuigi elus on vist kokku umbes 4-5 korda juhtunud, et saan, aga miks ja mis siis teisiti on, ei oska arvata. Meie seks ongi selline mehega, et alati pärast mehe lõpetamist teeb ta mulle vibraatoriga (kliitorivibraatoriga) orgasmi.

Sellepärast sa ei saagi vaginaalset orgasmi, et mees teeb sulle PÄRAST. Miks pärast? Enne ikka. Päris egoistlik – nühib ennast enne naise sees lahti, ilma, et see midagi tunneks või saaks, ja siis armulikult suristab vibraga. Oeh, on ikka mehed…

Misasja. Kuule, pea suu. Me oma mehega teame vast paremini, kuidas meile parim tulemus tuleb, eks? Midagi ta ei “nühi”, ära kanna oma argipäeva teistele üle. Täiesti küündimatu kommentaar sinult.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 21:04; 13.08 00:14; 13.08 14:03; 13.08 17:58; 14.08 17:27; 14.08 18:49; 14.08 19:27; 15.08 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja. Kuule, pea suu. Me oma mehega teame vast paremini, kuidas meile parim tulemus tuleb, eks?
Midagi ta ei “nühi”, ära kanna oma argipäeva teistele üle. Täiesti küündimatu kommentaar sinult.

Nojah, kui sinu jaoks “parim tulemus” on see, et sa oled elus midagi vagniaalset tundnud 4-5 korda ja ei kujuta ette, et mehe peal võiks ka midagi tunda, siis lase vanaviisi edas. Minu argipäev? Jah, oli tõesti kunagi 20ndates seksiga algust tehes. Õnneks on vahetunud mees ja ka seksi kvaliteet.
Lase mehel ennast ükskord enne tema sisenemist lõppu viia, ja sa näed erinevust.
PS Mehel on käed ja suu, millest piisab naise stimuleerimiseks täielikult. Mingit kliitorivibraatorit ja muid imevidinaid ei ole vaja. Mage mees, kes oma naist puudutada ei taha.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 00:12; 13.08 11:21; 13.08 17:37; 14.08 12:26; 14.08 18:17; 14.08 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, kui sinu jaoks “parim tulemus” on see, et sa oled elus midagi vagniaalset tundnud 4-5 korda ja ei kujuta ette, et mehe peal võiks ka midagi tunda, siis lase vanaviisi edas. Minu argipäev? Jah, oli tõesti kunagi 20ndates seksiga algust tehes. Õnneks on vahetunud mees ja ka seksi kvaliteet.
Lase mehel ennast ükskord enne tema sisenemist lõppu viia, ja sa näed erinevust.
PS Mehel on käed ja suu, millest piisab naise stimuleerimiseks täielikult. Mingit kliitorivibraatorit ja muid imevidinaid ei ole vaja. Mage mees, kes oma naist puudutada ei taha.

Ei, täisidioot ikka tõesti. Mis selles peaks ägedat olema, kui mina olen orgasmi ära saanud ja mees siis alles siseneb? Hoopis see on ju nüri nühkimine. Loomulikult oleme ka niipidi proovinud. Kui sulle meeldib rahuldusejärgne seks, siis jumal sinuga, mulle ei meeldi ning austan igati oma mehe tahet peale enda orgasmi veel minuga tegeleda. Teeb ta seda suu, silmade, vibraatori või varvastega, see pole küll grammigi sinu asi ja oma hinnangud hoia oma mehele.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 21:04; 13.08 00:14; 13.08 14:03; 13.08 17:58; 14.08 17:27; 14.08 18:49; 14.08 19:27; 15.08 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, täisidioot ikka tõesti. Mis selles peaks ägedat olema, kui mina olen orgasmi ära saanud ja mees siis alles siseneb? Hoopis see on ju nüri nühkimine. Loomulikult oleme ka niipidi proovinud. Kui sulle meeldib rahuldusejärgne seks, siis jumal sinuga, mulle ei meeldi ning austan igati oma mehe tahet peale enda orgasmi veel minuga tegeleda. Teeb ta seda suu, silmade, vibraatori või varvastega, see pole küll grammigi sinu asi ja oma hinnangud hoia oma mehele.

“Rahuldusejärgne seks” LMAO – naine (erinevalt mehest) on teatavasti võimeline kogema mitmeid orgasme ühe vahekorra kooksul, nii et ei ole mingit põhjust meest esimesena ära rahuldada. Seesama sinu poolt nii põlastavalt nimetatud “rahuldusejärgne seks” võib olla sinu võti vaginaalsete orgsmide maailma, rumal naine. See, mida sina kirjeldad, on küll mingi miinimumprogramm 😀 😀
PS ei ole vaja mind idioodiks ega küündimatuks nimetada. Ainus, mis siin küündimatu on antud juhul, on sinu kirjeldatud seks.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 00:12; 13.08 11:21; 13.08 17:37; 14.08 12:26; 14.08 18:17; 14.08 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS ei ole vaja mind idioodiks ega küündimatuks nimetada. Ainus, mis siin küündimatu on antud juhul, on sinu kirjeldatud seks.

Meie arvamused erinevad siinkohal, aga jäägu nii. Teemaalgatajat ei aita meie vaidlus kuidagi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 21:04; 13.08 00:14; 13.08 14:03; 13.08 17:58; 14.08 17:27; 14.08 18:49; 14.08 19:27; 15.08 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult oleneb anatoomilistest eripäradest. Ku ma ei eksi, siis mingi uurimuse jrgi puhtalt vaginaalset orgasmi saab siiski vähemus naisi. Enamasti on vaja kliitori stimuleerimine

Võin seda väidet kinnitada. Oma parimate sõbrannade seltskonnas (7 inimest) oleme sellest rääkinud ja ainult üks meie seltskonnast saab orgasmi ainult vaginaalse stimuleerimisega, kõik teised vajavad lisastimulatsiooni.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, täisidioot ikka tõesti. Mis selles peaks ägedat olema, kui mina olen orgasmi ära saanud ja mees siis alles siseneb? Hoopis see on ju nüri nühkimine. Loomulikult oleme ka niipidi proovinud. Kui sulle meeldib rahuldusejärgne seks, siis jumal sinuga, mulle ei meeldi ning austan igati oma mehe tahet peale enda orgasmi veel minuga tegeleda. Teeb ta seda suu, silmade, vibraatori või varvastega, see pole küll grammigi sinu asi ja oma hinnangud hoia oma mehele.

“Rahuldusejärgne seks” LMAO – naine (erinevalt mehest) on teatavasti võimeline kogema mitmeid orgasme ühe vahekorra kooksul, nii et ei ole mingit põhjust meest esimesena ära rahuldada. Seesama sinu poolt nii põlastavalt nimetatud “rahuldusejärgne seks” võib olla sinu võti vaginaalsete orgsmide maailma, rumal naine. See, mida sina kirjeldad, on küll mingi miinimumprogramm ???? ????
PS ei ole vaja mind idioodiks ega küündimatuks nimetada. Ainus, mis siin küündimatu on antud juhul, on sinu kirjeldatud seks.

Saa aru, inimesi on erinevaid. Las iga paar ikka ise otsustab, mis neile sobib.
Mina ka ei taha pärast rahuldust mõnda aega midagi enda sisse. Palju parem on, kui mees enne lõpetab ja siis mulle teeb. See ei tähenda, et ma midagi ei tunne seni.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, täisidioot ikka tõesti. Mis selles peaks ägedat olema, kui mina olen orgasmi ära saanud ja mees siis alles siseneb? Hoopis see on ju nüri nühkimine. Loomulikult oleme ka niipidi proovinud. Kui sulle meeldib rahuldusejärgne seks, siis jumal sinuga, mulle ei meeldi ning austan igati oma mehe tahet peale enda orgasmi veel minuga tegeleda. Teeb ta seda suu, silmade, vibraatori või varvastega, see pole küll grammigi sinu asi ja oma hinnangud hoia oma mehele.

“Rahuldusejärgne seks” LMAO – naine (erinevalt mehest) on teatavasti võimeline kogema mitmeid orgasme ühe vahekorra kooksul, nii et ei ole mingit põhjust meest esimesena ära rahuldada. Seesama sinu poolt nii põlastavalt nimetatud “rahuldusejärgne seks” võib olla sinu võti vaginaalsete orgsmide maailma, rumal naine. See, mida sina kirjeldad, on küll mingi miinimumprogramm ???? ????
PS ei ole vaja mind idioodiks ega küündimatuks nimetada. Ainus, mis siin küündimatu on antud juhul, on sinu kirjeldatud seks.

Saa aru, inimesi on erinevaid. Las iga paar ikka ise otsustab, mis neile sobib.
Mina ka ei taha pärast rahuldust mõnda aega midagi enda sisse. Palju parem on, kui mees enne lõpetab ja siis mulle teeb. See ei tähenda, et ma midagi ei tunne seni.

Kui inimene oleks niimoodi rahul, siis ta ei kirjutaks ju nii: Mina olen leppinud, et vaginaalseid orgasme ma ei saa, kuigi elus on vist kokku umbes 4-5 korda juhtunud, et saan, aga miks ja mis siis teisiti on, ei oska arvata.
Mis siis teisiti oli? Ma pakkusin välja, mida saaks teisiti teha.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 00:12; 13.08 11:21; 13.08 17:37; 14.08 12:26; 14.08 18:17; 14.08 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan küll, et kliitori kaugus-kõrgus on oluline, näiteks mina ei kujuta ette, mis asendis ma peaks olema, et paljukiidetud naine-peal asendis kliitor stimuleeritud saaks. Ma peaks mehe peal kõhuli lamama vist.

Miks sai võiks lamada siis kõhuli? Teine variant, et mees istub patjade najal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 13:19; 14.08 23:07; 15.08 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin oli juttu orgasmijärgsest mehepoolsest sisenemisest – mulle sobib, sest suiis ei ole sisenemine ebamugav ega valus, muidu enamasti on. Nii et igal oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 15:16; 14.08 20:15; 15.08 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult oleneb anatoomilistest eripäradest. Ku ma ei eksi, siis mingi uurimuse jrgi puhtalt vaginaalset orgasmi saab siiski vähemus naisi. Enamasti on vaja kliitori stimuleerimine

Aga põhjus ei ole anatoomiline. Põhjus on oskamatus, mehe vähene vastupidavus ja see, mis on peas kinni.
Vähem võiks naistele pähe taguda, et enamik nagunii ei saa vaginaalset orgasmi ja see ongi normaalne. Ei ole. Kui mees oma riista kuju või oskuste poolest ei sobi, siis saab ta käega naise orgasmini viia, ilma, et kliitorit peaks üldse puutuma. Vaginaalne orgasm on ikka kordades võimsam ja tugevam, aga selle saamiseks peavad mõlemad pooled natuke vaeva nägema. Kolme minuti edasi-tagasi nühkimisega seda enamik tõesti ei saa.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 20:28; 14.08 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene oleks niimoodi rahul, siis ta ei kirjutaks ju nii: Mina olen leppinud, et vaginaalseid orgasme ma ei saa, kuigi elus on vist kokku umbes 4-5 korda juhtunud, et saan, aga miks ja mis siis teisiti on, ei oska arvata.

Et kui on leppinud, siis ei saa olla rahul? Saab küll. Mingit vahet pole tegelikult, kas saad selle orgasmi minuti varem vaginaalselt või minut hiljem vibraatori abil.

Vaginaalne orgasm on ikka kordades võimsam ja tugevam

Minul küll ei olnud nii. Üsna samasugune tugevuselt, kuigi olemus oli muidugi teistsugune.

Miks sai võiks lamada siis kõhuli? Teine variant, et mees istub patjade najal.

Võib, aga miks peaks. Eesmärk ei ole nui neljaks just vaginaalset orgasmi saada. Eesmärk on, et oleks mehega koos hea ja et saabuks pingete langus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 21:04; 13.08 00:14; 13.08 14:03; 13.08 17:58; 14.08 17:27; 14.08 18:49; 14.08 19:27; 15.08 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult oleneb anatoomilistest eripäradest. Ku ma ei eksi, siis mingi uurimuse jrgi puhtalt vaginaalset orgasmi saab siiski vähemus naisi. Enamasti on vaja kliitori stimuleerimine

Aga põhjus ei ole anatoomiline. Põhjus on oskamatus, mehe vähene vastupidavus ja see, mis on peas kinni.
Vähem võiks naistele pähe taguda, et enamik nagunii ei saa vaginaalset orgasmi ja see ongi normaalne. Ei ole. Kui mees oma riista kuju või oskuste poolest ei sobi, siis saab ta käega naise orgasmini viia, ilma, et kliitorit peaks üldse puutuma. Vaginaalne orgasm on ikka kordades võimsam ja tugevam, aga selle saamiseks peavad mõlemad pooled natuke vaeva nägema. Kolme minuti edasi-tagasi nühkimisega seda enamik tõesti ei saa.

põhjus ongi naises, sest ega mees ka hiromant ole. on naised, kes on seksuaalsemad, nemad otsivad ise lahendusi ja katsetavad uusi vigureid. aga on ka naisi keda seks ei huvitagi, kuidas siis mees peaks sellise naise orgasmini viima? see naine ei lase isegi midagi katsetada. naistel on muidugi mugav alati süüdistada meest. küll on lühike, küll ei pea vastu, küll ei oska, küll ei toonud lilli. aga leiab see äbarik mees seksuaalsema naise ja ooomaiigaaad, täielik täkk. miks mehed kunagi ei kirjuta ajalehtedes lugusid miks nad orgasmi ei saa või ei vaidle omavahel, kes saab ja kes ei saa? naised on planeedi võimekaim sugu omameelest ja ei suuda siis niipalju ka orgasmi saamisega tegeleda, et rahuldus majas oleks. küll on kasvatus süüdi, ühiskond ei aktsepteeri, ilm on pilves. kuidagi absurdselt keeruliseks elate oma elu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui on leppinud, siis ei saa olla rahul? Saab küll. Mingit vahet pole tegelikult, kas saad selle orgasmi minuti varem vaginaalselt või minut hiljem vibraatori abil.

See vahe on, et kui saad selle “minut peale vaginaalse vahekorra lõppu vibraatori abil”, siis vähenevad märgatavalt su šansid vaginaalset orgasmi kogeda (mis minu arvates siiski eespool kirjutajale huvi pakkus).
Viimane on ka tunduvalt võimsam kogemus, eriti kui seda koos mehega kogeda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 00:12; 13.08 11:21; 13.08 17:37; 14.08 12:26; 14.08 18:17; 14.08 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vahe on, et kui saad selle “minut peale vaginaalse vahekorra lõppu vibraatori abil”, siis vähenevad märgatavalt su šansid vaginaalset orgasmi kogeda (mis minu arvates siiski eespool kirjutajale huvi pakkus).

Mina ise olingi see eespool kirjutaja ja ma ei mõista, millest sa järeldad, et vaginaalne orgasm minu jaoks mingi eraldi eesmärk on? Väljend “olen leppinud” andis sulle selleks ainest? “Olen leppinud” tähendus antud kontekstis oli pigem, et “olen teadmiseks võtnud”, ei ole vaja siin nutetud taskurätte ega kurbi öid juurde kujutleda. Mulle sobib kliitoriorgasm ka väga hästi ja ma ei kurda millegi üle. Päris ilma orgasmita – vot siis kurdaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 21:04; 13.08 00:14; 13.08 14:03; 13.08 17:58; 14.08 17:27; 14.08 18:49; 14.08 19:27; 15.08 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise olingi see eespool kirjutaja ja ma ei mõista, millest sa järeldad, et vaginaalne orgasm minu jaoks mingi eraldi eesmärk on? Väljend “olen leppinud” andis sulle selleks ainest? “Olen leppinud” tähendus antud kontekstis oli pigem, et “olen teadmiseks võtnud”, ei ole vaja siin nutetud taskurätte ega kurbi öid juurde kujutleda. Mulle sobib kliitoriorgasm ka väga hästi ja ma ei kurda millegi üle. Päris ilma orgasmita – vot siis kurdaks.

No aga mida sa siin nii tuliselt tõestada üritad siis? Et vahet pole? On küll! See sinu “mingit vahet pole tegelikult” on selline tüüpiline “pähh, polegi mul vaja”. Tegelikult hakkab sinu jutust üha enam kooruma, et tegelikult ei ole sa üldse vaginaalset orgasmi kogenudki. Vastasel juhul sa ei teataks siin nagu mingi 13-aastane pilka, et mingit vahet pole (kui terve maailm tegelikult teab, et on ikka küll). Aga no jumal sinuga. Kõditage oma vibraatoriga edasi. Äkki saad mehe nõusse, et suristab vähe kauem – koged äkki multiorgasmi ka ära.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 00:12; 13.08 11:21; 13.08 17:37; 14.08 12:26; 14.08 18:17; 14.08 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki saad mehe nõusse, et suristab vähe kauem – koged äkki multiorgasmi ka ära.

Tänan õpetamast, guru.

No aga mida sa siin nii tuliselt tõestada üritad siis? Et vahet pole? On küll! See sinu “mingit vahet pole tegelikult” on selline tüüpiline “pähh, polegi mul vaja”.

Jajah. Iga “mingit vahet pole” on otse loomulikult hapude viinamarjade lõhnaga. Otse loomulikult.

Tegelikult hakkab sinu jutust üha enam kooruma, et tegelikult ei ole sa üldse vaginaalset orgasmi kogenudki. Vastasel juhul sa ei teataks siin nagu mingi 13-aastane pilka, et mingit vahet pole (kui terve maailm tegelikult teab, et on ikka küll).

No vabandust. Eks muidugi tead sina minust paremini minu sekselu nüansse.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 21:04; 13.08 00:14; 13.08 14:03; 13.08 17:58; 14.08 17:27; 14.08 18:49; 14.08 19:27; 15.08 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii hell teema ja küll lajatatakse ikka kirvega pähe kohe. Julmad orgasimikogejad siin õpetamas. Sellised ennasttäis inimolevused. Kui sa ei saa või arvad, et oled saanud ja julged sõna võtta, saad kohe sellise litaka vastu, et mine häbene kodus edasi, et üldse oled julgenud seksile mõelda. Julm. Eksperdid my ass. Küll teilegi lajatatakse aja jooksul- ärge seda unustage!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Pereelu ja suhted Orgasmi mitte saamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.