Esileht Ilu ja tervis Orgu kava või Fitlap

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Orgu kava või Fitlap

Postitas:

Mul on mõlemad.
Orguga alustasin novembris. Aga 50% toitudest ei tekitanud nagu wow efekti. Siis uurisin fitlapi ja see tundus paremini sobivat. Ostsin ka selle liitumise. Seal mulle meeldis, et neid asendusi on palju. AGA mis ma märkasin- kui Orgu menüüga kilod alanesid siis fitlapiga ei liigu need kuskilepoole. Ja need toidukogused tunduvad ka meeletud. Ilmselt minu puhul ongi asi selles, et fitlapi kogused on minu jaoks suured. Orgu kavas on need väiksemad.
Mis teie arvate? Kumb kava on etem?
Kas tõesti nii suuri koguseid süües, nagu fitlapis, võtavad kõik kaalust alla?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keha harjub ja siis hakkab kaam kolinal kukkuma. Fitlap on parem kui Orgu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paksukest ei aita mingi kava, võid kõik oma raha laiaks lüüa.

+1
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 20:13; 18.01 20:24; 18.01 20:42; 18.01 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks kulutada raha mingile kavale, kui vähem süüa oskab igaüks ja energiat tuleb kulutada, käi kasvõi igapäev jooksmas või ujumas (vabandused kirjuta vanaemale). Jutt nagu kõht täis ja kaal langeb, on muinasjutt mida netis inimestele toidukavade mahaparseldamisel uhkelt lubatakse. Need inimesed, kes on väga saledad, ega nad väga ikka ei söö midagi. Teevad suitsu jne. Nagu modellid, kolm päeva pole söönud ja kukuvad moelaudadel näljast kokku. See ongi saleduse hind.
Kõik need, kes ongi pekid maha ajanud, siis näevad ise ka, et nii kui rohkem natuke süüa, on kohe kilod tagasi.

+5
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 20:13; 18.01 20:24; 18.01 20:42; 18.01 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks kulutada raha mingile kavale, kui vähem süüa oskab igaüks ja energiat tuleb kulutada, käi kasvõi igapäev jooksmas või ujumas (vabandused kirjuta vanaemale). Jutt nagu kõht täis ja kaal langeb, on muinasjutt mida netis inimestele toidukavade mahaparseldamisel uhkelt lubatakse. Need inimesed, kes on väga saledad, ega nad väga ikka ei söö midagi. Teevad suitsu jne. Nagu modellid, kolm päeva pole söönud ja kukuvad moelaudadel näljast kokku. See ongi saleduse hind.

Kõik need, kes ongi pekid maha ajanud, siis näevad ise ka, et nii kui rohkem natuke süüa, on kohe kilod tagasi.

Seda söö vähem, liigu rohkem juttu on ju aastakümneid aetud. Kas see on toiminud?

Kõht täis ja kaal langeb on täiesti võimalik. Kes seda ise kogenud ei ole ja isegi proovida ei taha, eks neid aitab siis jutt vähem söömisest ja rohkem liikumisest. Igaühele oma.

jõudu siis salenemisel, jõuad veel miljon sarnast teemat teha ja ikka tulemust pole

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 20:13; 18.01 20:24; 18.01 20:42; 18.01 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks kulutada raha mingile kavale, kui vähem süüa oskab igaüks ja energiat tuleb kulutada, käi kasvõi igapäev jooksmas või ujumas (vabandused kirjuta vanaemale). Jutt nagu kõht täis ja kaal langeb, on muinasjutt mida netis inimestele toidukavade mahaparseldamisel uhkelt lubatakse. Need inimesed, kes on väga saledad, ega nad väga ikka ei söö midagi. Teevad suitsu jne. Nagu modellid, kolm päeva pole söönud ja kukuvad moelaudadel näljast kokku. See ongi saleduse hind.

Kõik need, kes ongi pekid maha ajanud, siis näevad ise ka, et nii kui rohkem natuke süüa, on kohe kilod tagasi.

Seda söö vähem, liigu rohkem juttu on ju aastakümneid aetud. Kas see on toiminud?

Kõht täis ja kaal langeb on täiesti võimalik. Kes seda ise kogenud ei ole ja isegi proovida ei taha, eks neid aitab siis jutt vähem söömisest ja rohkem liikumisest. Igaühele oma.

See ei toimi, kui inimesel pole tahtejõudu. Kui on olemas tahtejõud kava järgida,siis on olemas ka tahtejõud vähem süüa ja rohkem liikuda.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei toimi, kui inimesel pole tahtejõudu. Kui on olemas tahtejõud kava järgida,siis on olemas ka tahtejõud vähem süüa ja rohkem liikuda.

Kui kaua seda tahtejõudu jagub kui vähem söömise ja rohkem liikumisega on kõht tühi ja vähe energiat? See ei ole ju jätkusuutlik käitumine kui inimeste arvates tähendab vähem söömine seda, et hakatakse ainult rohelisi salateid sööma ja rohkem liikumine seda, et tehakse 5 korda nädalas intensiivset trenni.

Alternatiivina võid kõhu korralikku toitu täis süüa ja normaalselt trenni teha või siis üldse ainult jalutada ning ikka kaalu langetada. Kava järgides on ju ka kaloridefitsiit, aga kava retseptid lubavad süüa täiesti tavalisi toiduaineid, mitte midagi oluliselt piirates. Kava aitabki aru saada, et kaalu langetamiseks ei pea sööma ainult salateid, ei pea ennast näljutama, ei pea tohutute isudega võitlema, ei pea tohutult palju trenni tegema. Ja see ongi abiks algajale, kel on korralikust toitumisest ja trennist vähe või valesid teadmisi. Toitumiskava on mugavusteenus, mis aitab sul ainult oma tegevusele keskenduda. Rohkemate teadmiste puhul ei peagi kellelegi maksma ja võid iseseisvalt edasi toimetada.

Ega sa ei pea ju mind uskuma, kui ei taha. Aga korrutada aina mingit vana juttu vähem söömisest ja rohkem liikumisest, kui inimesed ise ei teagi palju nad siis süüa või liikuma peavad, sest see on iga inimese puhul erinev, tuleneb lihtsalt teadmatusest.

Aga see ongi tahtejõud või kuidas nad ütlevadki, kui sa ei suuda sellest toidutükist loobuda, siis pole sul sporti asja. See kõik ongi tahtejõud, töötada ainult eesmärgi, saavutuse nimel.
Nagu kirjutasin: vabandused kirjuta vanaemale ja nii ongi. Ka koolis õpid õpid õpid nui neljaks, et selgeks saada. Kui tahad elus midagi saavutada, siis pead ka vaeva nägema ja kõik inimesed näevad vaeva.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 20:13; 18.01 20:24; 18.01 20:42; 18.01 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orgu kava proovinud ei ole, fitlapi vahelduva eduga aga küll. Ma ei tea, kas asi on minus, aga see väide, et kõht on täis ja portsud on suured, minu puhul ei kehti. Suur ports võib küll olla, aga umbes tund-poolteist peale söömist on minu kõht jälle tühi, toidud käivad kiiresti läbi. Pikemaajalisel jälgimisel on mul hakanud tohutult halb. Öösiti ärkan selle peale, et magu on tühi ja keerab, ajab lausa öökima, hommikul voodist tõustes tahab ka pilt eest ära minna. Kilod samas eriti edukalt ei lange, see viib moti ikka eriti alla, mille nimel ma seda teen. Tavaliselt lõpetangi siis kui voodist enam püsti ei saa, sest minestus tuleb peale. Hakkan normaalselt sööma, hakkab kohe ka juurde tulema, aga enesetunne on hea.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:59; 19.01 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas asi on minus, aga see väide, et kõht on täis ja portsud on suured, minu puhul ei kehti

Minu jaoks ka ei ole need portsud sugugi suured ega püsi kõht kaua täis. Kaal mingil määral langeb küll, aga väga raske on.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 22:05; 24.01 16:56; 01.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te Robert Noole kavast arvate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.zalando.co.uk/mens-clothing-casual-shirts/_olive/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valisin fitlapi kava kahel põhjusel. Esiteks sõbranna soovitas ja oli näha, et asi tõesti toimib. Teiseks on orgu mulle piisavalt ebasümpaatne, et tema tegemisi mitte toetada.
Kavaga olen küll rahul. Jah, ei saa öelda, et kõht on kogu aeg täis. Samas ei ole sellist täiesti vesist olemist ja tohutut näljatunnet. Kaal ka langeb. Ja valikut, mida süüa, on tõesti palju. Ainsad asjad, mis on välistatud, on alkohol, suhkur ja valge nisujahu. Kõike muud soovi korral saab. Samuti on valikus nii lihtsamaid retsepte kui keerulisemaid.
Eks alguses see sisseelamine võtab harjumist muidugi, aga kui juba asjas sees oled, siis on päris lihtne kava järgida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle jaoks Fitlapi toidud on liiga suured või väikesed, lugege KKK läbi, seal on sellest räägitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen fitlapiga tegelenud juba sellest ajast, kui samad poisid pakkusid programmi 60minutiga nädalas vormi, sealt edasi sai sellest fitlap. KKK on läbi loetud, ohtralt vabavara lisamine minu puhul kergitab kohe kaalu, olen selle teema seal kunagi ka tõstatanud, kuhu see välja jõudis, ei mäletagi. Samas suur ports, ei taga seda, et kõht järgmise korrani täis püsib, vähemalt minul käib ka suur ports nii kiiresti läbi, et tund poolteist peale sööki on kõht jälle tühi, venitan vee ja teega kuidagi järgmise korrani.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:59; 19.01 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oli Fitlapis liiga palju liha ja pani neerud valutama, ei sobinud, igavavõitu oli ka. Alla võtsin Orgu kavaga.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olem ausad need kavad on puhas jama.
Sööd maltsa ja rohelist ja kujutad ette et sööd jube tervislikult-reaalsus on see, et kõht on koguaeg tühi. Öösel maos keerleb, just seedib seda rohelist…
Keha ei ole loll, kui mingit jama sisse aetakse. Toidukavadel oleks siis mõtet, kui saad keha ära petta. A la sööd mingit toitu, sul on kõht täis ja keha ei protesteeri, samas kalorinorm ei tule täis. Kasvõi need nn asendajad, et tume sokolaad jne-no see pole ju sokolaad.
Kergem on minu arust kõike süüa, aga väiksemates kogustes-õhtu enam ei söö ja keha saab sellest aru. Teiseks mäluge toitu-sööge õudsalt aeglaselt-jäätist sokolaadi
Ma näen kõrvalt inimesi, kes kaaluga hädas, aga sööki sõnaotsesmõttes kallavad sisse-nad ei mälugi seda

+0.5
-12.5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Elisa Elustiili äppi ja olen lõpuks kaalu langema saanud. Väikese tasu eest suur abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 02:11; 21.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud mõlemat, aga jäin fitlapi juurde. Orgut proovisin vist mingi 5 aastat tagasi. Orgu ei meeldinud sellepärast, et seal olid keerulisemad toidud, pidi igat kurgiviilu ja kapsalehte kaaluma. Võibolla on ta kava nüüd arenenud ja paremaks tehtud ei tea. Aga ei meeldi mulle ta enam ka persoonina ja juba sellepärast uuesti proovimise mõttes ma seda ei telliks. Fitlapis on mõnusad kodused toidud, isegi mees sööb ja kiidab 🙂 salatit saab teha praejuurde niipalju kui kulub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan fitlapi. Esimene kuu/paar nädalat läheb ilmselt äpiga harjumiseks ja nüanssidega kurssi viimiseks ja enesedistsipliini leidmiseks.
Mina soovitan.
Kokkuvõttes kulutan toidukorvile märksa vähem raha, ilmselt säästan kokkuvõttes ka äpi eest makstes.

Mille õnge ei tohi minna on see, et teed kõiki asju, mida äpp esimese asjana soovitab, nii ostad poest koguaeg hullu koguse kraami. Vaata üle, mida kodus on ja mida kuidas teha. Kiirelt tekivad oma lemmikud, mida iganädalaselt teha ja mida hommikusöökideks eelistada. Samas on ju tore, kui ei tea mida õhtuks süüa teha ja sul tuleb söögiideid järjest ja palju (paku uus funktsiooniga).
Kui menüü planeeritud, siis poodi minnes nimekiri ka ees, et mida palju osta.
Aga jah, KKK läbi lugeda ja veel paar olulist asja sealt ja letsgo. Vanasti oli isegi treeninguks mingeid näiteid, mida nüüd pole vaadanud.
Pereliikmete lisamise funktsionaalsus mulle ka väga meeldib.

Ikka tuleb ette mõningasi viperusi äpiga (omal kogemust ei ole, aga FB grupist ikka käib läbi), aga pole veel elu häirinud.

Mulle meeldib, et ei ole väga ekstreemne. Kunagi sai LCHF’iga kaalu alandatud aga titekilod olid nüüd turjalt maha vaja raputada. LCHF tundub nüüdseks juba väga ekstreemne, sest olulised süsivesikud ju välistatakse menüüst.

Orgu oma kohta olen ka saanud sarnast tagasisidet nagu see kurgiviilu poolitamise nali.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskõik mis kava järgi, minul langeb kaal ainult siis, kui ma lepin pideva näljatundega. Just koguste osas. Kui söön koguseliselt nii palju, kui isu oleks, siis kosun. Isu ja näljatunne pole nii lihtsad asjad, et “kuula oma keha”, vaid mõnel inimesel tulebki see lisa mitte tahtmise piir kätte alles kaugelt üle tegelike vajaduste piiri. Ja siis ei jäägi muud üle, kui kaaluda, mõõta ja näpuga järge ajada ja veenda oma kõhtu, et tegelikult oled sa tänase päeva (täiesti tervisliku) normi kätte saanud, ära enam nurise.
Jah, pikapeale harjub ära väiksemate kogustega ja sellega, et enam iga maiustust kriitikavabalt ei või suhu pista, aga enesesalgamise vajadus käib mõnel inimesel asjaga paratamatult kaasas. Kusjuures inimesed on erinevad, seda ei tasuks unustada. Ka ainevahetuse kiirus on inimestel erinev, mis tähendab, et mõnel ongi vaja tervislikus kaalus püsimiseks rohkem pingutada ja ennast piirata, teise jaoks on see lihtne ja kolmas ei pea üldse mingit dieeti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 12:37; 20.01 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sööd maltsa ja rohelist ja kujutad ette et sööd jube tervislikult-reaalsus on see, et kõht on koguaeg tühi. Öösel maos keerleb, just seedib seda rohelist…

Malts ja roheline on asjad, mida inimesed tänapäeval liiga vähe söövad ja mis põhjustab nii mõnegi tervisehäda, mitte ainult ülekaalu vaid ka muid. Kiudaineid on meil vaja, et toita oma soolestikus elavaid baktereid, kes omakorda toodavad meile vajalikke aineid. Kui süüa kiudainevaest toitu, hakkavad seal vohama hoopis kahjulikumad bakterid, kes omakorda soodustavad põletike teket ja ka ülekaalulisust.
Tervishoiumuuseumis on praegu selle teema kohta põhjalik näitus, võiksid ennast harida natuke.

Muide. “Malts” ei keerle sul öösel kaugeltki mitte maos. Kiudainerohke toit lahkub maost üsna ruttu ja seedima hakkab, niivõrd-kuivõrd (kiudained otse ei seedu) alles soolestiku alumises otsas. Maos püsib kõige kauem tavaliselt liha.

Ei maksa maltsa tähtsust toidus alahinnata. Muidugi tuleb süüa ka muud vajalikku, ainult kiudainete peal ei saa elada, aga kiudained peaks olema toidu massist palju olulisem osa, kui praegu üldiselt tavaks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 12:37; 20.01 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kava aitabki aru saada, et kaalu langetamiseks ei pea sööma ainult salateid, ei pea ennast näljutama, ei pea tohutute isudega võitlema, ei pea tohutult palju trenni tegema. Ja see ongi abiks algajale, kel on korralikust toitumisest ja trennist vähe või valesid teadmisi.

No aga mida siis ikkagi peab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 15:41; 21.01 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kava aitabki aru saada, et kaalu langetamiseks ei pea sööma ainult salateid, ei pea ennast näljutama, ei pea tohutute isudega võitlema, ei pea tohutult palju trenni tegema. Ja see ongi abiks algajale, kel on korralikust toitumisest ja trennist vähe või valesid teadmisi.

No aga mida siis ikkagi peab?

Osta kava – saad teada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orgutan teist nädalat järgides tema toitumiskava. Olen väga rahul. Kaalule ei ole veel läinud, aga peeglisse vaadates näen juba muutusi figuuris. Mulle on tõttöelda kergenduseks, et grammi pealt on mu toitumine ära planeeritud. Puudub vajadus ise pead ragistada, kui palju ma midagi süüa võiks. Kuna olen hetkel kodune, siis toitude valmistamiseks on mul aega ka maa ja ilm. Mitte et nende roogade valmistamine eriliselt nüüd aega võtaks. Justnimelt meeldibki see köögikaaluga toimetamine.
Ahjaa, kogused on minu jaoks kohati suured, täna jätsingi veerand lõunasöögist järgi. Vägisi sisse ei punnita.
Minust saab selle kevade uus Orgu kava edulugu!!!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oli Fitlapis liiga palju liha ja pani neerud valutama, ei sobinud, igavavõitu oli ka. Alla võtsin Orgu kavaga.

Keegi sundis sind neid lihaga toite valima või?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 23:22; 21.01 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mida siis ikkagi peab?

Söö normaalset toitu, nii valke, rasvu kui süsivesikuid. Nii liha/kala/piimatooteid/juur-, köögi- ja puuvilju/pähkleid, seemneid, õlisid. Kogused (kaloraaž) peavad vastama sinu kehale ja füüsilisele aktiivsusele. Mitte midagi ei pea tegelikult välistama, aga oma keha võiks kuulata. Kui kõht koriseb, energiat ei ole ja meeleolu on kehv, siis ei toeta su toitumine sinu eesmärke. Nii on palju lihtsam alla anda, haarata isutavate asjade järele ja trennist loobuda. Kui süsivesikuterikas toidukord tekitab natukese aja pärast ise veel midagi haarata, siis võib kasu olla rohkem valgu ja rasva lisamisest sellele toidukorrale.

Valgud ja rasv aitavad kõhul kauem täis püsida, köögi- ja teraviljad sisaldavad kasulikke kiudaineid, mis samuti aitavad täiskõhutundel kauem püsida. Toitumisega kaotad kilosid, trenniga vormid keha. Rasked trennid tähendavad seda, et pead rohkem sööma, et energiatase oleks piisav tervisliku kaalulanguse jaoks.

Kõige selle rakendamiseks ei peagi tegelikult mingit kava ostma. Aga kuna infot erinevate dieetide ja toitumissoovituste kohta on nii palju, et algajal ei ole kogemust väärinfot õigest infost eristada, siis võib kava juhiste järgimine õigele teele suunata. Ise peab ikka ka kaasa mõtlema ja õppima, sest kava ise sinu eest midagi ära ei tee ja elu lõpuni kavas näpuga järge ajada ei ole ju samuti mõistlik.

Tänan, selge ja arukas vastus.

Mina olen üks neist, kes ei suuda mingite köögikaaludega mässata ja grammi täpsust taga ajada. Söögitegemine on minu jaoks üks jube ja vastumeelne kohustus, mida lihtsamini asja aetud saab, seda parem. Õnneks on mulle geneetiliselt antud nö sale kehaehitus, aga ausalt, kui ikka päevast päeva kontorilaua taga istuda ja liikuma väga ei pääse, ja kui magusaga ka liialdada, siis ei päästa ka geneetika. Seega püüan vähemalt mõelda, kuidas oleks õigem, aga igasugu kavade järgi toimetada ma ei viitsi, eriti kui seal on sellised tobedused sees, et kasuta toidus ainult munavalget, aga kollast mitte vms.

Ühesõnaga, kehtib ürgne tõde – söö, kui kõht on tühi ja muul ajal mitte. Ja söö korralikku kodutoitu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 15:41; 21.01 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja söö korralikku kodutoitu.

Sellega küll ei passi seda teemat kokku võtta. See “korralik kodutoit” ongi ju paljude jaoks kirstunaelaks. Just lahti on vaja seletada – mis toiduained, kui palju, millises kombinatsioonis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige selle rakendamiseks ei peagi tegelikult mingit kava ostma.

Kuule. Sina ei pea. Aga on inimesed, kes peavad. Inimesed on erinevad. Nende probleemidel, isegi sarnastel, võib olla erinevaid põhjusi. Tore, kui sul pole vaja kavasid ega äppe. Aga tore on ka, et neile, kellel vaja, on need kavad ja äpid olemas. Sest on neid, kelle isu sisse-välja nupp ei tööta nii nagu vaja.
Ära palun halvusta lombakat, kes vajab karku, pimedat, kes vajab juhtkoera ja toitumisprobleemidega inimest, kes vajab kava. Ja ära ütle, et kark, juhtkoer ja kava on mõttetud. Sa ei ole Jeesus, kes pimedad käima ja koerad tantsima pani.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 02:11; 21.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainsad asjad, mis on välistatud, on alkohol, suhkur ja valge nisujahu. Kõike muud soovi korral saab.

Ma tegin 2 kuud Fitlappi-viiel päeval olin kavas ning 2 päeva ei olnud kavas+tarbisin alkoholi. Trenni tegin 3-4 korda nädalas. Kaalukaotus 8kg (64-56kg).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 23:22; 21.01 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kumbagi teinud, mingi soodustuse ajal liitusin Fitlapiga, aga tundus liiga keeruline. Palju aega läks sealt toitude valimiseks ja siis vaja poodi minna ning loobusin. Mõned toidu ideed võtsin välja. Aga olen kaalu paarkümmend kilo langetanud.
Põhiline, mis aitab ikkagi on see, et sa õhtul hilja ei söö. Saia ei söö st nisu üldse. Magusat ka mitte, söön 4 korda päevas ja korralikult, st seda et vahepeal ei näksi ning teengi kontorisse süüa kaasa. Lõunasöök ja oode, et söögivahe ei oleks liiga pikk. Kui aus olla, mulle meeldib nii, sest ma tean mida sisse söön. Valmistan ise oma toidud ja kasutan puhast toorainet. Lõppkokkuvõttes on ikkagi nii, et igaüks peaks leidma endale sobiva lahenduse, mis sobib iseloomuga, kehaga ja kõigele lisaks peab olema järjepidev ning tahtejõuline. Toit on ahvatlus, aga kui mõtled, et oled saledamana tervem, ilusam, riided sobivad selga ja saad ka valida, mitte et mis selga läheb, selle siis võtad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Ilu ja tervis Orgu kava või Fitlap