Esileht Hobinurk Orgu uus paksusaade. Mis muljed?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 126 )

Teema: Orgu uus paksusaade. Mis muljed?

Postitas:

Mõtlesin just, et Eestis võiksid olla ka sellised “paksude laagrid” – analoogsed telesaatega, aga ise minnes maksaksin ja “laulu sisse mind ei pandaks”. Huvitav, miks ei ole. Ma arvan, et minusuguseid suht hea rahakotiga ja umbes sama suure kerega naisi oleks piisavalt, kes oleksid nõus maksma paari nädala eest. Olen lugenud raamatut “Naised, toit ja jumal”, seal just räägitakse sellisest laagrist. Psühholoogiliste teadmistega ja tundub, et ka väga hea intuitsiooniga inimene korraldab neid. Tahan ka sinna minna!!!!

Probleem oleks sellega, et hea küll saad endale paari nädalaga uued harjumused, aga siis tuled koju ja seal on sul mees ja lapsed, kellel seda harjumust ei ole, kes jätavad oma pool küpsist söömata või tahavad friikartuleid vms.

enda jaoks uued harjumused võiksid jääda, ilmselt laagris õpetatakse ka seda

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.01 11:07; 22.01 11:02; 22.01 11:05; 23.01 07:11; 29.01 11:32; 31.01 08:47; 13.02 08:26; 18.03 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on üks natuke imelik naine, kes sõidab jalgrattaga ja käis kunagi superstaari saates proovimas. Ta nii meenutab mulle seda Raja Teelet (välimus, hääl, nägu). Ei tea, kas nad on õed? Panen pildi ka. Ta on siin galeriis 15. pildil: must teksatagi, sinine sall, teksad. Lillas pusas fotograaf pildistab teda.

https://elu.ohtuleht.ee/842422/galerii-eesti-otsib-superstaari-tartu-eelvoor-pinge-ootusarevus-ja-tohutu-soov-edasi-paaseda

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin just, et Eestis võiksid olla ka sellised “paksude laagrid” – analoogsed telesaatega, aga ise minnes maksaksin ja “laulu sisse mind ei pandaks”. Huvitav, miks ei ole.

On ju olemas. Paastulaagride. Internetist leitavad.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 23:31; 19.03 22:09; 22.03 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on üks natuke imelik naine, kes sõidab jalgrattaga ja käis kunagi superstaari saates proovimas. Ta nii meenutab mulle seda Raja Teelet (välimus, hääl, nägu). Ei tea, kas nad on õed? Panen pildi ka. Ta on siin galeriis 15. pildil: must teksatagi, sinine sall, teksad. Lillas pusas fotograaf pildistab teda.

https://elu.ohtuleht.ee/842422/galerii-eesti-otsib-superstaari-tartu-eelvoor-pinge-ootusarevus-ja-tohutu-soov-edasi-paaseda

Raja Teele õde?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.01 11:07; 22.01 11:02; 22.01 11:05; 23.01 07:11; 29.01 11:32; 31.01 08:47; 13.02 08:26; 18.03 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on üks natuke imelik naine, kes sõidab jalgrattaga ja käis kunagi superstaari saates proovimas. Ta nii meenutab mulle seda Raja Teelet (välimus, hääl, nägu). Ei tea, kas nad on õed? Panen pildi ka. Ta on siin galeriis 15. pildil: must teksatagi, sinine sall, teksad. Lillas pusas fotograaf pildistab teda.

https://elu.ohtuleht.ee/842422/galerii-eesti-otsib-superstaari-tartu-eelvoor-pinge-ootusarevus-ja-tohutu-soov-edasi-paaseda

Minu arust pole sarnasust ollagi. Nagu siga ja kägu.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.01 09:52; 01.02 16:39; 17.02 22:35; 21.02 14:31; 03.03 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on üks natuke imelik naine, kes sõidab jalgrattaga ja käis kunagi superstaari saates proovimas. Ta nii meenutab mulle seda Raja Teelet (välimus, hääl, nägu). Ei tea, kas nad on õed? Panen pildi ka. Ta on siin galeriis 15. pildil: must teksatagi, sinine sall, teksad. Lillas pusas fotograaf pildistab teda.

https://elu.ohtuleht.ee/842422/galerii-eesti-otsib-superstaari-tartu-eelvoor-pinge-ootusarevus-ja-tohutu-soov-edasi-paaseda

Minu arust pole sarnasust ollagi. Nagu siga ja kägu.

Ma olen nõus, nad pole üldse sarnased.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.01 12:24; 21.01 20:14; 26.01 11:13; 26.01 16:50; 01.02 16:44; 05.02 13:26; 14.02 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eilne osa oli küll täielik jura.
See menüü, mida seal vilksamisi näidatakse on ka veider. Taimetoitlasele muna asenduseks banaan? Pikad pausid toidukordade vahel?

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.02 12:12; 04.02 13:28; 05.02 18:05; 09.02 20:08; 18.02 11:40; 11.03 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taimetoitlasele muna asenduseks banaan?

See on toiduainena täitsa levinud asendus (struktuuri mõttes, seob teisi asju sarnaselt munale).
*Saadet ei näinud ja ei tea, kuidas täpselt seal asendati.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 12:43; 04.02 14:05; 22.03 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Olen nõus. Saade on imelik. Söögi tegemist neile eriti ei õpetata, tuuakse mingid valmis tehtud toidud ette. Ja siis minnakse täiskõhuga kohe trenni tegema.</p>

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taimetoitlasele muna asenduseks banaan?

See on toiduainena täitsa levinud asendus (struktuuri mõttes, seob teisi asju sarnaselt munale).

*Saadet ei näinud ja ei tea, kuidas täpselt seal asendati.

Mida see terve banaan seal lunch-boxis sidus? 😀 Muna (valk) see ei asenda küll kohe kuidagi.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.02 12:12; 04.02 13:28; 05.02 18:05; 09.02 20:08; 18.02 11:40; 11.03 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see terve banaan seal lunch-boxis sidus? ???? Muna (valk) see ei asenda küll kohe kuidagi.

Nagu ütlesin, ei ole saadet näinud. Sel juhul jah kummaline asendus.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 12:43; 04.02 14:05; 22.03 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen paar osa vaadanud ja osaliste valimine on täiesti ebaõnnestunud (ei ole saatetegijate süü). Ma saan aru, et tahtejõu puudumise tõttu nad seal saates ongi, aga lihtsalt piinlik on seda vingumist vaadata. See koduperenaine, kellel hakkab halb nii süües, mitte süües, trenni tehes kui mis iganes muudel põhjustel. Ja siis see Teele, kes tuleb trennisaatesse ja istub terve aeg puu all?! Pole asja, millele ta vabandust ei leia. Ma lihtsalt ei näe mingil moel, et need inimesed ennast kodustes tingimustes tagant tõugata suudavad. Ja see Jaak- tõmbab ilma igasuguse häbita auhinnaraha viiendiku võrra alla ja siis teeb päev hiljem sääred. Väga ebasümpaatne inimene.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen paar osa vaadanud ja osaliste valimine on täiesti ebaõnnestunud (ei ole saatetegijate süü). Ma saan aru, et tahtejõu puudumise tõttu nad seal saates ongi, aga lihtsalt piinlik on seda vingumist vaadata. See koduperenaine, kellel hakkab halb nii süües, mitte süües, trenni tehes kui mis iganes muudel põhjustel. Ja siis see Teele, kes tuleb trennisaatesse ja istub terve aeg puu all?! Pole asja, millele ta vabandust ei leia. Ma lihtsalt ei näe mingil moel, et need inimesed ennast kodustes tingimustes tagant tõugata suudavad. Ja see Jaak- tõmbab ilma igasuguse häbita auhinnaraha viiendiku võrra alla ja siis teeb päev hiljem sääred. Väga ebasümpaatne inimene.

Ma olen nõus. Peale Helery tundub, et keegi seda väga tõsiselt ei võta. Osavõtmatud ja laisad. Eriti see Kati ja Ade. Üks vingumine käib koguaeg. Ja kui ma olen vaadanud nende sots.meedia kontosi, siis nendest pea keegi ei ole muutunud.
Ja Orgu ei ole eriti hea õpetaja ka. Toidud on valmis tehtud, ise nad midagi tegema ei pea. Kaitseväe laagrit oleks olnud neile vaja. Selline ninnu-nännutamine ei muuda mitte midagi.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.01 12:24; 21.01 20:14; 26.01 11:13; 26.01 16:50; 01.02 16:44; 05.02 13:26; 14.02 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See koduperenaine, kellel hakkab halb nii süües, mitte süües, trenni tehes kui mis iganes muudel põhjustel.

See on mulle ka silma jäänud – koguaeg on paha 😀

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.02 12:12; 04.02 13:28; 05.02 18:05; 09.02 20:08; 18.02 11:40; 11.03 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen paar osa vaadanud ja osaliste valimine on täiesti ebaõnnestunud (ei ole saatetegijate süü). Ma saan aru, et tahtejõu puudumise tõttu nad seal saates ongi, aga lihtsalt piinlik on seda vingumist vaadata. See koduperenaine, kellel hakkab halb nii süües, mitte süües, trenni tehes kui mis iganes muudel põhjustel. Ja siis see Teele, kes tuleb trennisaatesse ja istub terve aeg puu all?! Pole asja, millele ta vabandust ei leia. Ma lihtsalt ei näe mingil moel, et need inimesed ennast kodustes tingimustes tagant tõugata suudavad. Ja see Jaak- tõmbab ilma igasuguse häbita auhinnaraha viiendiku võrra alla ja siis teeb päev hiljem sääred. Väga ebasümpaatne inimene.

Muidu ei arvaks midagi, aga sel Teelel on ju raske haigus, mille tõttu ta ei pruugi liikuda teistega samaväärselt. Ja teiseks, tal on väga tugev psüühiline probleem. Kumbki pole nalja asi ja loodan siiralt, et ta leiab päris abi omale.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 18:06; 12.02 18:49; 12.03 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen paar osa vaadanud ja osaliste valimine on täiesti ebaõnnestunud (ei ole saatetegijate süü). Ma saan aru, et tahtejõu puudumise tõttu nad seal saates ongi, aga lihtsalt piinlik on seda vingumist vaadata. See koduperenaine, kellel hakkab halb nii süües, mitte süües, trenni tehes kui mis iganes muudel põhjustel. Ja siis see Teele, kes tuleb trennisaatesse ja istub terve aeg puu all?! Pole asja, millele ta vabandust ei leia. Ma lihtsalt ei näe mingil moel, et need inimesed ennast kodustes tingimustes tagant tõugata suudavad. Ja see Jaak- tõmbab ilma igasuguse häbita auhinnaraha viiendiku võrra alla ja siis teeb päev hiljem sääred. Väga ebasümpaatne inimene.

Ma olen nõus. Peale Helery tundub, et keegi seda väga tõsiselt ei võta. Osavõtmatud ja laisad. Eriti see Kati ja Ade. Üks vingumine käib koguaeg. Ja kui ma olen vaadanud nende sots.meedia kontosi, siis nendest pea keegi ei ole muutunud.

Ja Orgu ei ole eriti hea õpetaja ka. Toidud on valmis tehtud, ise nad midagi tegema ei pea. Kaitseväe laagrit oleks olnud neile vaja. Selline ninnu-nännutamine ei muuda mitte midagi.

Teevad ju seal ise ka süüa, kui iga päev kõik toidukorrad teha, siis saates muud polekski vaadata kui hakkimist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tartus on üks natuke imelik naine, kes sõidab jalgrattaga ja käis kunagi superstaari saates proovimas. Ta nii meenutab mulle seda Raja Teelet (välimus, hääl, nägu). Ei tea, kas nad on õed? Panen pildi ka. Ta on siin galeriis 15. pildil: must teksatagi, sinine sall, teksad. Lillas pusas fotograaf pildistab teda.

https://elu.ohtuleht.ee/842422/galerii-eesti-otsib-superstaari-tartu-eelvoor-pinge-ootusarevus-ja-tohutu-soov-edasi-paaseda

Peab ikka küll imeline oskus olema, et neid kahte kuidagi sarnaseks pidada!

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.01 00:13; 22.01 02:07; 22.01 02:40; 22.01 11:23; 22.01 14:02; 08.02 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest tuleb nende saadetega välja nende kõigi (peaaegu kõigi) veel hullem probleem – psüühiline probleem. Ma saan aru, et tahetakse lindile saada just nõrkushetki, sest ega ausalt öeldes on ju saate formaat väga vilets ja midagi ei toimu. Aga no tõesti, enamusel on seal ikka väga tugevad hingelised probleemid. Just sellest on väga kahju ja minu jaoks jääb nende kaaluteema lausa tahaplaanile. Pean ka veel kord ütlema, et kohutavalt nõrk saade. Nagu mitte midagi õieti ei toimu. Mida nad seal päevad läbi üldse teevad, konkreetselt igavlevad vist?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ka veel kord ütlema, et kohutavalt nõrk saade. Nagu mitte midagi õieti ei toimu. Mida nad seal päevad läbi üldse teevad, konkreetselt igavlevad vist?

Siiani ei ole ka selgunud, mida nad sinna tegema läksid idee poolest.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.02 12:12; 04.02 13:28; 05.02 18:05; 09.02 20:08; 18.02 11:40; 11.03 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav et 10.02.2021 osa (4s osa) ikka Play TV3 lehel pole?

Muudatus: 4s osa nüüd üleval https://play.tv3.ee/kallid-kalorid-11394368

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 21.01 13:01; 21.01 21:57; 23.01 00:15; 12.02 14:02; 12.02 18:19; 13.02 18:10; 19.02 13:19; 05.03 12:01; 11.03 16:28; 18.03 14:44; 21.03 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav et 10.02.2021 osa (4 osa) ikka Play TV3 lehel pole?

see vist oli liiga populaarne ja tehti tasuliseks ära

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, vaatan 4. osa ja arvamus päris mitmest osalisest langes (veelgi). See osa oli paastupäev, külaskäik teefarmi ja meditatsioonisessioon. Kõige suuremad vingujad olid koduperenaine Ade, üliõpilane Kati ja Tarmo – Ade ja Tarmo natuke normaliseerusid, aga see Kati vingus küll absoluutselt iga asja üle, ma üks hetk mõtlesin, et pean vist osa kinni panema, sest nii ebameeldiv oli seda vaadata. Nii hästi näitab ära kuidas absoluutselt pole enesekontrolli ja mõni ime siis et söömist ka ei suudeta kontrollida. 1 päev söömata olla on “äärmuslik piin”, iga asja peale peab vinguma nagu mudilane, emotsioone üldse ei kontrollita, kohale kutsutud meditatsiooniõpetajaga targutatakse. Aga järgmise saate eelvaade tundus põnev, mingid sisust tühjaks nokitud pirukad seal 😀

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 21.01 13:01; 21.01 21:57; 23.01 00:15; 12.02 14:02; 12.02 18:19; 13.02 18:10; 19.02 13:19; 05.03 12:01; 11.03 16:28; 18.03 14:44; 21.03 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 päev söömata olla on “äärmuslik piin”, iga asja peale peab vinguma nagu mudilane, emotsioone üldse ei kontrollita, kohale kutsutud meditatsiooniõpetajaga targutatakse.

See noor naine oli nagu jonnipunn küll, aga samas ei teinud ju saatemeeskond seda ka õigesti ja muidugi meelega. Esiteks oleks reaktsioon olnud kindlasti teine, kui see oleks olnud ette teada. Inimene, kes ise paastupäevi teeb, ju otsustab seda ise ja teab ette. Samas muidugi ei oleks see nii põnev telesaade siis ja ehk sai ka karta, et siis oleks eelmisel päeval end lõhki söödud ja kapp ka tühjaks tehtud. Muidugi tuleb ka elus vahel paastupäev ootamatult: eksid ära vms ja toitu pole saadaval või tabab inimest mingi terviserike, nt kõhutõbi, aga siis on see sundolukord, mitte kellegi teise isiku poolt sulle nagu uitmõtte ajel ja võimumänguna peale pandud koormis. Lisaks siis see “Sae” filmiga sarnane saiaküpsetus ja grillipidu. Ma läheks ka närvi, eriti näljasena. Samas, ise nad ronisid sinna saatesse, kuid kahjuks see ei tee inimese viha ümbritsejate vastu väiksemaks, kui ta saab aru, et ta ise oma hädades süüdi on.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 18:36; 18.03 11:14; 19.03 12:23; 21.03 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitav üliväga, milline näeks välja see üks neiu. Nime ei oska öelda, aga näost kaunis ja kelle kohta ka Orgu ütles algul: Vau, kui ilus! Ma üliväga tahaks näha selle neiu salenemist. Ja miskipärast on tunne, et kui ta oleks normaalkaalus, siis ta olekski päriselt üli-üliilus naisterahvas. Saates on jätnud ka hea mulje – ei vingu! Erinevalt mõnest, on talle kõik sobinud ja vingumist ei ole kuulda. Väga hoian talle pöialt, et ta saaks saledaks ja veel ilusamaks. Aga siis ikka tahaks näha ka, kui ilusaks ta on saanud…

Ade… on lumehelbeke. Kohe tõsiselt! Tuled nagu kaalulangetuse saatesse ja siis kukud pikali, mölised ja teed stseene, kui sulle tehakse kava, mille järgi alustada kaalulangetuse teekonda…

Ja see üks neiu, kes tahab modelliks saada, temast on lihtsalt kahju. Mitte, et ta oleks kole, aga kindlasti ei ole ta modell… ka mitte pärast kaalulangetust. Pigem võiks keskenduda sellele, et tal on laps, keda võiks nüüd, edaspidises elu ise kasvatama hakata.

Sry, kui olin liiga karm!

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 18:06; 12.02 18:49; 12.03 20:55;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

ei saa ka aru sellest pirtsutamisest, et kui saatesse lähed, siis ju teada, et tuleb ootamatusi ja kindlasti ka sinu jaoks ebameeldivaid ülesandeid

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.01 11:07; 22.01 11:02; 22.01 11:05; 23.01 07:11; 29.01 11:32; 31.01 08:47; 13.02 08:26; 18.03 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et neile on stsenaarium ette kirjutatud. Just see, kes mängib vingujat, kes mossitajat jne. Muidu oleks vaatajal igav ju. Juhul kui ei ole ette kirjutatud, siis ma ei kujuta küll ette, mida nad mõtlesid minnes kaalulangetussaatesse. Et saates langeb kaal tavapäraselt süües?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitav üliväga, milline näeks välja see üks neiu. Nime ei oska öelda, aga näost kaunis ja kelle kohta ka Orgu ütles algul: Vau, kui ilus! Ma üliväga tahaks näha selle neiu salenemist. Ja miskipärast on tunne, et kui ta oleks normaalkaalus, siis ta olekski päriselt üli-üliilus naisterahvas. Saates on jätnud ka hea mulje – ei vingu! Erinevalt mõnest, on talle kõik sobinud ja vingumist ei ole kuulda. Väga hoian talle pöialt, et ta saaks saledaks ja veel ilusamaks. Aga siis ikka tahaks näha ka, kui ilusaks ta on saanud…

Sa mõtled vist Nelet? Tal on jah hea suhtumine ja loomulik ilu. Osalejate nimed/pildid/kirjeldused on siin.

Muideks, kes ei tea, see kõige noorem osaleja Sidni, kes niigi vlogija on, teeb iga nädal koos Nelega KK osadele nö reaktsioonivideosid ka, kus nad kommenteerivad saadet ja telgitaguseid jne
https://www.youtube.com/c/sikkukas/videos

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 21.01 13:01; 21.01 21:57; 23.01 00:15; 12.02 14:02; 12.02 18:19; 13.02 18:10; 19.02 13:19; 05.03 12:01; 11.03 16:28; 18.03 14:44; 21.03 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitav üliväga, milline näeks välja see üks neiu. Nime ei oska öelda, aga näost kaunis ja kelle kohta ka Orgu ütles algul: Vau, kui ilus! Ma üliväga tahaks näha selle neiu salenemist. Ja miskipärast on tunne, et kui ta oleks normaalkaalus, siis ta olekski päriselt üli-üliilus naisterahvas. Saates on jätnud ka hea mulje – ei vingu! Erinevalt mõnest, on talle kõik sobinud ja vingumist ei ole kuulda. Väga hoian talle pöialt, et ta saaks saledaks ja veel ilusamaks. Aga siis ikka tahaks näha ka, kui ilusaks ta on saanud…

Ade… on lumehelbeke. Kohe tõsiselt! Tuled nagu kaalulangetuse saatesse ja siis kukud pikali, mölised ja teed stseene, kui sulle tehakse kava, mille järgi alustada kaalulangetuse teekonda…

Ja see üks neiu, kes tahab modelliks saada, temast on lihtsalt kahju. Mitte, et ta oleks kole, aga kindlasti ei ole ta modell… ka mitte pärast kaalulangetust. Pigem võiks keskenduda sellele, et tal on laps, keda võiks nüüd, edaspidises elu ise kasvatama hakata.

Sry, kui olin liiga karm!

Ma täiega jälestan neid inimesi, kes kirjutavad “Sry, kui olin liiga karm”, “Ma ei taha küll midagi halvasti öelda…” jne. Lihtsalt öökima ajavad sellised inimesed, sest üldiselt nad on õelad ja ütlevad oluliselt hullemini, kui keegi teine. Ja nad ise arvavad, et totakas lause lõpus, näitab neid kuidagi paremas valguses.

Helery võib vabalt modelliks saada, sest ärme unusta, et on erinevaid modelle. No see on selge, et temast Victoria secreti pesumodelli ei saa, aga on muid võimalusi. Tema laps ja pereelu ei puutu teemasse, sest see pole kuidagi antud saatega seotud. See kas laps peaks elama temaga, ei ole meie öelda, sest me ei tea tausta.

Ada ei ole lumehelbeke, ta on sõltlane. Ta on toidusõltlane ja sõltuvus tekitabki selliseid emotsioone, kui ennast võõrutad. Seda võiks teada tavainimene…või mis?

 

 

Sorry, kui olin liiga kuri, ma ei tahtnud kedagi solvata.

+9
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.01 12:24; 21.01 20:14; 26.01 11:13; 26.01 16:50; 01.02 16:44; 05.02 13:26; 14.02 18:16;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Issand see Kati ajas tänases saates ima ilmega nii närvi. Õudne vingats ja printsess.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.01 09:52; 01.02 16:39; 17.02 22:35; 21.02 14:31; 03.03 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand see Kati ajas tänases saates ima ilmega nii närvi. Õudne vingats ja printsess.

Tõesti, kui juba 20ndates on suunurgad koguaeg nii allapidi, kuhu need siis veel 60ndaks jõuavad 😀

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.02 12:12; 04.02 13:28; 05.02 18:05; 09.02 20:08; 18.02 11:40; 11.03 20:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 126 )


Esileht Hobinurk Orgu uus paksusaade. Mis muljed?