Esileht Kodunurk Orhideed

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Orhideed

Postitas:

Kui orhidee lehed on sihukesed natuke krobelised – no nagu sõrmeotsad peale vanni – mida see tähendab? Liiga vähe vett? Palju vett? Midagi? Mul kaks orhideed ja mõlemal sama jama. Sügisel oli aeg, kus nad jäid unarusse ja ei saanud piisavalt kastetud. Kas sellest? Aga ikka veel, nüüd ju juba mitu kuud möödas? Mis tegema peaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 01:15; 20.01 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuiv, oleks aeg kasta. Pärast kastmist (õigemini uputamist- paned poti triiki vette, lased seista ca 10min ja tõstad välja, vee lased kõik ära voolata potist, teen seda ca kord kahe nädala tagant või harvem) peaks lehed uuesti pringiks minema. Kui ei, ehk sai väga kuivada ja ei taastugi 100%.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on lehed küll selliseks läinud ainult ülekastmise korral. Tegelikult on need orhideed siis ka peatselt otsad andnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on orhideed mõnikord mitu kuud kastmata, midagi pole juhtunud. Õitsevad ilusti. Neil on vist ülekastmine hullem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle ma neid kindlasti pole kastnud. Kastangi just nii, nagu eespool kirjas – hoian vees ja siis lasen vee minema. Väetist olen ka andnud. Suremise nägu nad ei ole, aga on sihukesed krimpsus vanurid 🙂 No eks näis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 01:15; 20.01 21:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Orhideed