Esileht Ilu Oribe šampoonid ja palsamid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Oribe šampoonid ja palsamid

Postitas:
Kägu

Kas keegi on kasutanud? Kuidas mulje on?

Hind on päris krõbe. Kui rääkida kallimatest salongitoodetest, siis hea mulje on jätnud mõned Joico, Wella, Kerastase tooted. Nüüd aga tahaks midagi uut ja väga head proovida. Kas Oribe on tõesti nii hea või kõigest ilus pudel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen proovinud GOLD LUST REPAIR AND RESTORE šampooni ja palsamit, mis ei jätnud mingit erilist muljet. Lõhn oli minu jaoks isegi ebameeldiv.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid ju algul minisuuruses osta. Olen neid proovinud ja olen veidi tausta ka uurinud. Tegemist on luksusbrändiga, mille lõi staaride juuksur. Pudelitel on Versace meduus, sest see on selle juuksuri sõber. Lõhn on väga hea ja kõikidel toodetel sama:) Väga puhtad tooted, ei sisalda üleliigset sodi. Lisatud paljude taimede ekstrakte, õlisid. Minu lemmikud volüümi šampoon, niisutav palsam, maximista volüümisprei, balm dore kuumakaitse kreem on väga suur lemmik, blondidele violetse tooniga seerum, tekstuurisprei. Just täna ostsin prooviks uue alchemy seerumi ja panin ööseks juustesse. Hommikul paistab siis, kuidas mõjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid ju algul minisuuruses osta. Olen neid proovinud ja olen veidi tausta ka uurinud. Tegemist on luksusbrändiga, mille lõi staaride juuksur. Pudelitel on Versace meduus, sest see on selle juuksuri sõber. Lõhn on väga hea ja kõikidel toodetel sama:) Väga puhtad tooted, ei sisalda üleliigset sodi. Lisatud paljude taimede ekstrakte, õlisid. Minu lemmikud volüümi šampoon, niisutav palsam, maximista volüümisprei, balm dore kuumakaitse kreem on väga suur lemmik, blondidele violetse tooniga seerum, tekstuurisprei. Just täna ostsin prooviks uue alchemy seerumi ja panin ööseks juustesse. Hommikul paistab siis, kuidas mõjub.

Määrid endale ööseks silikooni pähe ja vaatad, kuidas mõjub? Samamoodi nagu iga teine silikoon – tekitab illusiooni siledatest ja libedatest juustest 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid ju algul minisuuruses osta. Olen neid proovinud ja olen veidi tausta ka uurinud. Tegemist on luksusbrändiga, mille lõi staaride juuksur. Pudelitel on Versace meduus, sest see on selle juuksuri sõber. Lõhn on väga hea ja kõikidel toodetel sama:) Väga puhtad tooted, ei sisalda üleliigset sodi. Lisatud paljude taimede ekstrakte, õlisid. Minu lemmikud volüümi šampoon, niisutav palsam, maximista volüümisprei, balm dore kuumakaitse kreem on väga suur lemmik, blondidele violetse tooniga seerum, tekstuurisprei. Just täna ostsin prooviks uue alchemy seerumi ja panin ööseks juustesse. Hommikul paistab siis, kuidas mõjub.

Määrid endale ööseks silikooni pähe ja vaatad, kuidas mõjub? Samamoodi nagu iga teine silikoon – tekitab illusiooni siledatest ja libedatest juustest ????

No mida sa siis soovitaksid silikoonide asemel, et juuksed siledad oleksid? ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama küsimus, kuidas sa saad siis peened juuksed kahuvabaks? Õli on liiga raske. Silikoonide eemaldamiseks juustest on mõistlik paar korda kuus sügavpuhastavat šampooni kasutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu Oribe šampoonid ja palsamid