Esileht Tööelu, raha ja seadused. Orjatöö ja miinutunnid iga asja eest

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: Orjatöö ja miinutunnid iga asja eest

Postitas:

Minu jutu point on mitte vabadest kätest, vaid et pole mõtet äärmustesse minna. Kui olete juhid, siis juhtige, ärge istuge Perekoolis. Kui räägid kaubandusest, siis just tulin ühest suuremast. Lauatagune, kus võetakse klientidelt tellimusi vastu, oli tühi, sest töötaja pidi haige olema. Aga udupeened juhid ei suuda niipaljukest juhtida, et suures töökollektiivis mõni teine töötaja välja õpetada, kes teda haiguslehel asendaks. Kõik muudkui juhivad, kliendid käigu kukele.

Soovitan sul kott pakkida ning nädalaks reisile sõita. Milline tigedus ja kibestumus.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.11 21:59; 12.11 13:25; 12.11 17:06; 12.11 18:34; 13.11 11:29; 13.11 13:07; 13.11 16:59; 13.11 18:32; 14.11 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siin võtsin vaevaks kõik need jaburad kommentaarid läbi lugeda ning mind hämmastab inimeste selektiivne lugemisoskus.
Enamus loeb kuskilt välja, et kõneall olev meesterahvas jääb iga päev tööle hiljaks. Mina loen välja, et meesterahvas jõuab iga päev õigel ajal tööle. Vahel läheks isegi varem, et teha tasa tunde, mis jäävad aegajalt puudu kuna on vaja isiklikke asju ajada. Varem ei saa aga tööle minna, sest lapsed on vaja lasteaeda viia.
Mõnel kommenteerija on pinnuks silmas see, et teemaalgatajal pole juhilube. Selle peale aga ei tulda, et on inimesi kes ei saagi juhtimisõigust endale.
Ja teemaalgatajale-arstivisiit kestab tavaliselt 20-30 minutit. Sellele lisandub minek+tulek ca 1 tund. Selliseid visiite võiks mitte rohkem kui 2 ühes kuus olla. See on see aeg, mille eest tööandja peab maksma keskmist tunnitasu.Igasugused lasteaia ja kooliüritused-see on täiesti eralõbu ning kui töötaja soovib neist osa võtta, peab ta leppima miinustundide ning väiksema palgaga.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 10:16; 13.11 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan sul oskust ridade vahelt lugeda. Isegi siis, kui oled oma kotiga reisil.

Sul ei ole seal ju midagi tarka kirjas, üks tige ving. Hakka ettevõtjaks, kui välja end puhanud oled.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.11 21:59; 12.11 13:25; 12.11 17:06; 12.11 18:34; 13.11 11:29; 13.11 13:07; 13.11 16:59; 13.11 18:32; 14.11 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ise pead ennast ettevõtjaks, siis sinu kommentaarides nüüd küll midagi tarka pole öeldud. Vaid seda, et eks võtke siis puhkusepäevi, palgata puhkust, lapsepäevi välja, mis sest et TLS lubab paljudel juhtudel ka ärakäimist, kus töötunnid peab tööandja tasuma.

Loomulikult, kui ärakäimine probleeme tekitab. Mõistlik aeg arsti juures käimiseks mitte, lasteaia üritused on ikka enda vabade päevade arvelt lõbustus.
Ma ei viitsiks üldse tühiste veeringute pärast jaurata, kui ei sobi-tuleb töökohta vahetada.
Minu juurest ei jookse keegi minema, mul saab ühel inimesel 50 ja teisel 30 aastat meie pere mitme põlvkonna juures töötatud juba.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.11 21:59; 12.11 13:25; 12.11 17:06; 12.11 18:34; 13.11 11:29; 13.11 13:07; 13.11 16:59; 13.11 18:32; 14.11 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ise pead ennast ettevõtjaks, siis sinu kommentaarides nüüd küll midagi tarka pole öeldud. Vaid seda, et eks võtke siis puhkusepäevi, palgata puhkust, lapsepäevi välja, mis sest et TLS lubab paljudel juhtudel ka ärakäimist, kus töötunnid peab tööandja tasuma.

Loomulikult, kui ärakäimine probleeme tekitab. Mõistlik aeg arsti juures käimiseks mitte, lasteaia üritused on ikka enda vabade päevade arvelt lõbustus.

Ma ei viitsiks üldse tühiste veeringute pärast jaurata, kui ei sobi-tuleb töökohta vahetada.

Minu juurest ei jookse keegi minema, mul saab ühel inimesel 50 ja teisel 30 aastat meie pere mitme põlvkonna juures töötatud juba.

Jestas, teil oli oma firma juba 1960ndatel?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 16:51; 12.11 17:46; 13.11 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel läheks isegi varem, et teha tasa tunde, mis jäävad aegajalt puudu kuna on vaja isiklikke asju ajada. Varem ei saa aga tööle minna, sest lapsed on vaja lasteaeda viia.

Mis sellest “läheks” ütlemisest kasu on, kui see töötaja tõttu tegemata jääb? Täiesti nulline argument, milleks midagi sellist üldse kirja panna? Sama hästi võiks öelda, et ma ei laseks kõiki tähtaegu üle, aga kahjuks ma pean köögis kohvi jooma, seega kahjuks tähtajaks midagi tehtud ei saa, aga ma ausalt hea meelega teeks kõik õigeks ajaks ära.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 20:54; 13.11 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel läheks isegi varem, et teha tasa tunde, mis jäävad aegajalt puudu kuna on vaja isiklikke asju ajada. Varem ei saa aga tööle minna, sest lapsed on vaja lasteaeda viia.

Mis sellest “läheks” ütlemisest kasu on, kui see töötaja tõttu tegemata jääb? Täiesti nulline argument, milleks midagi sellist üldse kirja panna? Sama hästi võiks öelda, et ma ei laseks kõiki tähtaegu üle, aga kahjuks ma pean köögis kohvi jooma, seega kahjuks tähtajaks midagi tehtud ei saa, aga ma ausalt hea meelega teeks kõik õigeks ajaks ära.

Teemaalgataja mees läheks vahel isegi varem tööle, et teha tasa tunde, mis jäävad aegajalt puudu, kuna on vaja isiklikke asju ajada – varem ei saa aga tööle minna, sest on vaja isiklikke asju ajada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jestas, teil oli oma firma juba 1960ndatel?

70-ndal tuli mu isa alluvusse tööle, 1987 liikus koos isaga ära ettevõtlusesse, töötab nüüdseks ammu minule ja aitab ka mu last tema ettevõtluses. Teine tuli ettevõtluse ajal ja siiani minu juures.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.11 21:59; 12.11 13:25; 12.11 17:06; 12.11 18:34; 13.11 11:29; 13.11 13:07; 13.11 16:59; 13.11 18:32; 14.11 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja palk on pudel viina iga kahe päeva tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised vingatsid peaksid ise oma firma tegema, siis saaksid kõiki töötajad lõunaks tööle tulla lasta ja peale lõunat koju, sest nii üks õige juht ja omanik ju käitub. Lõppude lõpuks, töötajatel on ju lapsed ja oma elu ja puhata vaja ja arsti juures käia ja dokumente toomas ülepäeva, ega siis tööga kedagi koormata või, ainult palka peab üks õige tööandja ja juht maksma.
Anna siis teada, kui su ettevõte loodud, me kõik soovime tööle tulla sellise juhi ja omaniku juurde, kus tööd tegema ei pea. Peaaegu nagu üks minister meil…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel läheks isegi varem, et teha tasa tunde, mis jäävad aegajalt puudu kuna on vaja isiklikke asju ajada. Varem ei saa aga tööle minna, sest lapsed on vaja lasteaeda viia.

Argument oleks see, et varem ei saa minna, kuna töökoht on lukus. Aga kui varem ei saa minna, siis võiks ju kauemaks jääda. Või on siis jälle isiklikud asjad ajada ja seega tööandja peaks siiski kinni maksma ka mittetöötatud tunnid?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 17:22; 21.11 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tööd ei ole nii palju, et saaks õhtuti väga kaua kauemaks jääda. Ja no see ei oleks ka nii ehk naa õige.

Miks see nii ehk naa õige ei oleks? Et inimene, kes 8 tunni eest palka saab, 8 tundi tööd teeb – mis selles õiget ei ole?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 17:22; 21.11 17:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Orjatöö ja miinutunnid iga asja eest