Esileht Koolilaps Ortodont lapsele

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ortodont lapsele

Postitas:

Kuhu olete oma lapsele aja saanud?
6 erinevasse kohta Tallinnas olen proovinud aega saada ja ei midagi. Olen ootejärjekorras, aga kes teab kas sellestki kasu. Ühes kohas öeldi, et veebruari lõpus saab aegu märtsiks, aprilliks, kujutan ette, et siis vaja ukse taha minna, et saaks.
Äkki saab kuskile väljaspool Tallinna paremini?
Ma ei taha minna niisama kontrolli vaid päriselt on ka vajadus. Ilmselt kui sinna lõpuks saan, siis olen juba hiljaks jäänud. Tasuta ajast ma ei unistagi, tasulissegi ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 12:00; 20.01 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab “päriselt on ka vajadus”? Igavusest vaevalt ortodondil käiakse. Kui sa pead silmas haigekassa rahastatud ortodontilist ravi (teatud kindlad diagnoosid), siis nendega võiksid suures kliinikus proovida ortodondini pääseda oma hambaarsti kaudu. Spetsialist spetsialistiga erialaste terminite kaudu rääkimas on kaalukam kui ema, kes ütleb, et tal tegelikult ka on probleem… (ära palun solvu)
Aga aegadega on vist tõesti kitsas – käin lapsega haigekassa poolt tasutud ravil ja oli soov ka teise lapse hambumus üle vaadata. Ortodont ohkas, ütles, et ega seda aega registrtuurist ju saa ja kirjutas meid kuskile vahele kiireks pilguheiduks. Eks siis näis kuidas edasi.
Ilmselt viib sind sihile järjepidevus helistamisel. Märgi ehk ära, et oled valmis tulema lühikese etteteatamisajaga. Ole siis muidugi valmis, et kell 8 saad kõne ajaga samale päevale kell 12 või muud sarnast.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 13:35; 20.01 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab “päriselt on ka vajadus”? Igavusest vaevalt ortodondil käiakse. Kui sa pead silmas haigekassa rahastatud ortodontilist ravi (teatud kindlad diagnoosid), siis nendega võiksid suures kliinikus proovida ortodondini pääseda oma hambaarsti kaudu. Spetsialist spetsialistiga eralaste terminite kaudu rääkimas on kaalukam kui ema, kes ütleb, et tal tegelikult ka on probleem… (ära palun solvu)

Aga aegadega on vist tõesti kitsas – käin lapsega haigekassa poolt tasutud ravil ja oli soov ka teise lapse hambumus üle vaadata. Ortodont ohkas, ütles, et ega seda aega registrtuurist ju saa ja kirjutas meid kuskile vahele kiireks pilguheiduks. Eks siis näis kuidas edasi.

Ilmselt viib sind sihile järjepidevus helistamisel. Märgi ehk ära, et oled valmis tulema lühikese etteteatamisajaga. Ole siis muidugi valmis, et kell 8 saad kõne ajaga samale päevale kell 12 või muud sarnast.

Ma rääkisin visiiditasust ja erakliinikust, mitte spetsiifilisest diagnoosist mida haigekassa ka erakliinikutes rahastab.
Ma käin lastega hambaarsti juures kontrollis ka 2 korda aastas, mul ei ole igav, ka ortodondil ja silmaarsti juures käiakse kontrollis, nii tehakse! Hambaarst ütleski mulle, et vaja uuesti ortodondile minna, sest eelmise ortodondi lahendus aasta tagasi ei andnud tulemust.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 12:00; 20.01 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimeses postituses ei olnud täpsustust varasemate visiitide kohta. Võta sama arstiga ühendust, anna teada hambaarsti räägitust – nii saadki aja. Ortodondid on huvitatud, et nende töö oleks tulemuslik. Arsti peale ei ole mõtet ka pahane olla – juhtub ikka, et plaanitud ravi ei sobi. Sellel ortodondil on aga selge nägemus lapsega tehtust. Ta saab võrrelda olukorda enne ja pärast eelmist ravi ning lähtuvalt teha uue raviplaani. Kummaline vaid, et ortodont aasta jooksul tagasi ei kutsunud.
Ps. Kõik kliinikud on erakliinikud. On aga olemas kliinikud, mis osutavad teenust ka Haigekassa lepingu kohaselt ja kliinikud, millel ei ole lepingut Haigekassaga. Viimastes ei toimu ka HK poolt rahastatud diagnooside puhul HK rahastatud ravi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 13:35; 20.01 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina läksin tallinna hambapolikliiniku ukse ees ootama hommikul, kui oli “aegade jagamine”. ma ei mäleta, kas me saime aja või pandi meid aja järjekorda aga nii meil ikka õnnestus kuidagi pihta saada.
jõudu!
süsteem on muidugi absurdne….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul õnnestus aeg saada aasta esimesel tööpäeval helistades. Enne seda olin proovinud 1.5 aasta jooksul korduvalt helistada. Igal aastaajal.
Ka meil soovitas hambaarst tegutseda mitte ei mõelnud ise välja et peaks.
Teise lapsega sai hambaid sätitud 2000ndate alguses ja siis küll sellist põuda ei olnud, sai üsna kiiresti aja. Ravi maksin kinni tookord, siis oli hambaravi samuti tasuline lastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina helistasin pool Eestit läbi sest Virumaal ei ole võimalik hetkel ortodondi juurde esimesele konsultatsioonile üldse aegagi kirja panna. Proovisin saada konsultatsiooni aega seejärel Tallinna erinevatesse kliinikutesse, öeldi, et helistage poole aasta pärast, siis hakkavad üle eesti ortodondid vaikselt lapsepuhkuselt naasma. Kusagil kesk-Eestis (äkki oli Põltsamaa) pidi olema üks ortodont, kellel on vabu esmase konsultatsiooni aegu sellel poolaastal pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma 6 aastasele ortodondile aja suhteliselt kiiresti Postimaja Hambakliinikusse. Dr Laanemets on väga tore arst. Proovi sinna helistada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maxilla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Ortodont lapsele