Esileht Koolilaps Ortodont Tallinnas

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Ortodont Tallinnas

Postitas:

Palun jagage kogemusi, mis kadalipp tuleb läbida, kui soov lapsega ortodonti juures hambaid korrigeerida. Käin lapsega hambaarstil Tallinna Hambapolikliinikus ja varem kontrollis sealne ortodont ka lapse suu olukorda korra aastas. Neid aegu sai varem ikka kuidagi broneeritud, aga nüüd on olukord ikka väga muutunud. Aja saamiseks läksin veerand kaheksa polikliinikusse kohale, ja aega ikkagi ei saanud, sest numbrid said otsa. Jätkus ainult kahesale kiiremale (mis kell nemad seal juba järjekorras seisid, pole aimugi). Jutt käib aegadest augustikuusse. Küsisin administraatorilt, mis ma nüüd siis edasi teen- ta soovitas ka mujale vaadata. Kas igal pool on selline tõmblemine ortodonti aja pärast? Mis oleks üldse mõistlik tegevusplaan? Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan küll. mina ootasin kliinik 32-s aega sügisest (2016), sain jaanuaris aprilliks (hk tasustatavad ajad olid juba otsas, maksin ise 1. visiidi eest) ja laps sai breketid sügisel. kliinik32 kiituseks tuleb öelda, et kui juba oled löögile saanud, st breketid suus, siis on aegadega kõik okei, saab ilusti vajalikud visiidiajad ja saab ka esmaabiks vajadusel kiiresti arsti juurde. tln hambapolikliinikus pidi rutiinsete visiitidega ka päris hull olema ja esmaabist ei räägigi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.05 12:28; 02.06 10:26; 02.05 13:49; 04.05 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maxilla Margit Kiviloo

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ortodont oli Tiina Sõlg (töötab praegu Unimed Ortodontiakeskuses), super arst ja väga hea suhtleja. Olen käinud tema juures pärast veel järelkontrollis, viimati 2011 ehk siis 10 aastat peale breketravi lõppu. Hambad korras ja tema on tulemusega rahul – ütles tollal, et kutsubki järjest kõiki tagasi, kellel see aeg möödas on, sest tahab näha ravi tulemuslikkust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen uurinud 5-st erinevast kohast, mitte kuskil ei pandud praegu järjekorda. Soovitati septembris helistada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riina Einblau Tallinnas, erapraksis. Supertegija.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riina Einblau Tallinnas, erapraksis. Supertegija.

sinna saab kohe aja või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.05 12:28; 02.06 10:26; 02.05 13:49; 04.05 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riina Einblau Tallinnas, erapraksis. Supertegija.

sinna saab kohe aja või?

Vaevalt, juuni ajad olid tal mai keskpaigas juba täis, juulis ta puhkab ja aegu paneb arvatavasti nüüd sept.-okt.-sse. Laps läheb esmaspäeval pingutamisprotseduurile, eks siis paistab kuna ta uue aja saab.
Dr.Einblau on tõesti hea ortodont.Kiidan samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einblaule ei mahu uusi patsiente, kui võtab, siis vaid oma patsientide pereliikmeid jne. Tutvuse kaudu saad ühesõnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ei saa kuskil löögile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ei saa kuskil löögile?

see, et poole aasta pärast saad esimese visiidi aja, on tavaline, see ei ole mingi ajutine olukord.

pane see aeg ära, ortodontilise ravi puhul ei ole ju tegemist esmaabiga, et kohe peab saama. ortodondid võtavad uusi atsiente siis, kui eelmistel on aktiivne ravi lõppenud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.05 12:28; 02.06 10:26; 02.05 13:49; 04.05 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ei saa kuskil löögile?

see, et poole aasta pärast saad esimese visiidi aja, on tavaline, see ei ole mingi ajutine olukord.

pane see aeg ära, ortodontilise ravi puhul ei ole ju tegemist esmaabiga, et kohe peab saama. ortodondid võtavad uusi atsiente siis, kui eelmistel on aktiivne ravi lõppenud.

Mis aja sa ära paned, kui helistada 2-3korda kuus erinevaid läbi ja keegi ei anna aega, küll ei võeta uusi vastu, küll ajad täis, helistage teatud kuupäeval tagasi, aga siis pole ka jne. Olen üritanud juba aasta otsa saada ja suht võimatu Tallinnas, mu oma hambaarst ka räägib, et hetkel suur puudus, keegi ei võta ja aegu ei jaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

helistasin kõik tasuta teenust pakkuvad Tallinna ortodondid läbi. leidsin kõikide kontaktid kenasti kusagilt üles reastatuna. Mitte keegi ei paku aegu enne sügist.
Võtsin ette Tartu ortodondid ja sain kohe aja esimese helistamise peale ja üsna kiiresti. Võtsin lapse ja sõitsingi Tartusse kohale. tegime seal laheda päeva ja sain ka oma muredele vastused. Arst oli tõesti väga meeldiv ja ilmselt lähen aasta pärast taas tema vastuvõtule, olenemata sellest, et pean Tartusse sõitma Tallinnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst oli tõesti väga meeldiv ja ilmselt lähen aasta pärast taas tema vastuvõtule, olenemata sellest, et pean Tartusse sõitma Tallinnast.

sügavalt kahtlen, et sa jääd tallinnast tartusse käima ka breketravi ajal. iga iga kuu-pooleteise tagant sinna pingutama sõita, iga kord sinna sõita, kui lapsel breket lahti tuleb? iga käik võtab terve päeva. koolipäeva.

aga kui leidsid tallinnast arstid, kes pakuvad aega sügiseks, siis võiksid ju tollele teisele käole teada anda, kus kliinikus saab sügseks aja. sügiseks aeg on täiesti talutav variant ortodontia puhul.

mul kulus juba kolm aastat tagasi esimesest helistamsiest täpselt aasta, et lapsed breketid suhu saaksid, nii et pikad ooteajad ei ole selles valdkonnas midagi uut.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.05 12:28; 02.06 10:26; 02.05 13:49; 04.05 14:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Ortodont Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.