Esileht Väikelaps ortopeedilised jalanõud

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: ortopeedilised jalanõud

Postitas:

Kust olete ostnud neid? kohti on ju mitmeid ja ei tea millist eelistada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 13:25; 16.04 13:35; 16.04 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas ,Lasnamäel, Mustakivi keskuses on väga hea väike pood(nime ei mäleta nüüd) ostsime sealt oma pojale ligi 6kuud tagasi anatoomilise sisetalla ja kõrgendatud kannaosaga sandaalid. Kodus käib igapäevaselt ja väga väga hästi vastu pidanud. Ennem ostsime Gadoxist kuid kuna arst enam 50% ei kirjutanud siis valisemegi selle poe. Selleks suveks ostame kindlasti uued sealt. Lapse kõnnak on hea ja probleem mis oli on kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas seal saab abivahendikaarti ka kasutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 13:25; 16.04 13:35; 16.04 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kas keegi teab, et kas puudega lapsel on suurem soodustus kui niisama kaardi omanikul?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 13:25; 16.04 13:35; 16.04 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puudega lapsel on abivahendikaardiga ette nähtud soodustus kolmele paarile jalanõudele aastas. Ise pead siis maksma 10% jalatsite hinnast.
Olen seni lapsele jalatsid tellinud Ortoosikeskusest. Nende miinus on 4-5 nädalane ooteaeg. Järgmisi jalatseid plaan minna alustuseks Gadoxist vaatama. Äkki saab sealt kiiremini kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas seal saab abivahendikaarti ka kasutada?[/tsitaat]

Seda ma kahjuks ei tea. Tundus ,et tavaline pood ikka.Aga pead ei anna. Kui Gadoxis maksid samad sandaalid 84eur täishind, siis sealt saime 42eur täishind. Ja vahet tõesti polnud,välimus oli isegi ilusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]meere kirjutas:[/small]
[tsitaat]Puudega lapsel on abivahendikaardiga ette nähtud soodustus kolmele paarile jalanõudele aastas. Ise pead siis maksma 10% jalatsite hinnast.
Olen seni lapsele jalatsid tellinud Ortoosikeskusest. Nende miinus on 4-5 nädalane ooteaeg. Järgmisi jalatseid plaan minna alustuseks Gadoxist vaatama. Äkki saab sealt kiiremini kätte.[/tsitaat]
Puudega lapsel saab siis surema soodustuse kui jalatsite vajadus on reh plaani sisse kirjutatud.Kui seda selal pole kirjas siis suremat soodustust ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anatoomilistel ning ortopeedilistel jalatsitel on ikka vaks vahet. Ortopeedilised on ravijalatsid, anatoomilised lihtsalt kasulikud, viimane aga ei asenda ravi. Meie ostame Ortoosikeskusest Schein jalatseid, ainsad ilusad minu arvates.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 14:36; 16.04 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on koolilapse eas puudega laps (ei ole liikumispuue) ja lasin talle eelmisel aastal tallad teha. abivahendi kaardiga ja puude olemasolul oli soodustus 90%.
ei mäleta kas tegime Gadoksis või seal kõrval olevas ortopeediakeskuses. Mõlemad on Türi tänaval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trügin ka natuke teemasse.Minul nimelt 8a tütar käib ühte jalga sissepoole.Mulle tundub,et üsna palju.Perearst ütleb ,et teha polegi midagi aga no ei tea äkki ikka mingid jalatsid aitavad. Väiksemana ei käinud sisse või vähemalt aru küll ei saanud. Ise lapsena ka muidugi samamoodi sissepoole kandsin jalatseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Trügin ka natuke teemasse.Minul nimelt 8a tütar käib ühte jalga sissepoole.Mulle tundub,et üsna palju.Perearst ütleb ,et teha polegi midagi aga no ei tea äkki ikka mingid jalatsid aitavad. Väiksemana ei käinud sisse või vähemalt aru küll ei saanud. Ise lapsena ka muidugi samamoodi sissepoole kandsin jalatseid.[/tsitaat]

Siis tuleb minna ortopeedile, kasvõi erakasse. Ise oma peaga ei tohi ortopeedilisi jalatseid osta, sest need on erinevate vigade puhul totaalselt erinevad. Meil nt on antivarus jalatsid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 14:36; 16.04 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Siis tuleb minna ortopeedile, kasvõi erakasse. Ise oma peaga ei tohi ortopeedilisi jalatseid osta, sest need on erinevate vigade puhul totaalselt erinevad. Meil nt on antivarus jalatsid.[/tsitaat]

Täiesti õige ja esialgu on võimalik asja parandada ja ilma jalatsiteta. Mina just käisin oma 3 a poisiga, kes hoiab mõlemat jalga natuke sissepoole. Taastusraviarst loetles palju võimalusi, kuidas sellest jagu saada – jalgrattasõit, mäest üles ja alla käimine, palju ronimist jne. Tegevused, mida ei saa teha jalg sissepoole ja mis tallavõlvi tugevdavad. Lase tal sokke või muid asju varvasteg maast üles tõsta jne. Aga kindlasti minge taastusravi arsti juurest läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps ortopeedilised jalanõud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.