Esileht Erivajadustega laps Ortopeedilised sandaalid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ortopeedilised sandaalid

Postitas:

Tere, palun õpetage mind, mida ma pean täpselt tegema, et saada lapsele ortopeedilisi sandaale.

On puue, on reh. plaan, on puudekaart, pole abivahendi kaarti. Elame Tallinnas. Sandaalid jäävad kohe väikseks ja needki on hetkel lasteaias sisejalatsiks.

Kunagi ammu sai linnavalitsusest abivahendikaardi (see on aegunud nüüdseks) ja siis ma vist korra viimase 6 aasta jooksul sain soodustusega osta Scheini sandaalid. Siis kaart aegus ja ka poodidest öeldi, et unusta ära, limiit on läbi.

Kas selline asi veel kehtib? Või tuleb osta täishinnaga? Kust ja kuidas saab nr 35 tugevdatud kannaosaga ja võlvi toetavaid sandaale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei, mis mõttes kaart aegus? Minul käib üks kaart niikaua, kuni täis saab ja siis saan järgmise. Mine küsi oma sotstöötaja käest uus kaart. Võta arstitõend kaasa. Ostma minnes jälgi, et eelmisest ostust oleks aasta möödas. Täishinnaga ei pea kindlasti ostma. Kui Gadoxist ei saa, siis on veel ortoosikeskus Türi tänaval ja tervise abi Madaras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mid mõttes abivahendikaart aegunud? Mu laps said selle kaardi kui imik oli ja ligi 10 aastat ei kasutanud seda. Nüüd kui uuesti oli vaja, siis läks see sama kaart käiku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Laste sisetaldade raha oli umbes nädal tagasi otsas. Tasub helistada nt Sotsiaalkindlustusametisse ja täpsemalt üle küsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 10:13; 06.06 05:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostma minnes jälgi, et eelmisest ostust oleks aasta möödas. [/quote]

Aastas saab 3 paari jalanõusid!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste sisetaldade raha oli umbes nädal tagasi otsas. Tasub helistada nt Sotsiaalkindlustusametisse ja täpsemalt üle küsida.

Kas see ei ole mitte nii, et aastas võimalik osta 2 paari sisetaldasid? Või on see nagu hambaravi rahad, et kui raha otsas siis otsas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mul isiklikku kogemust veel ei ole. Otsustasime teha uued tallad vaatamata hinnale. Tuleb siis soodustusega või mitte. Senise põhjal on tundunud, et võib küll olla raha otsas ja ei saagi siis soodustust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 10:13; 06.06 05:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Erivajadustega laps Ortopeedilised sandaalid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.