Esileht Tööelu, raha ja seadused. Osade domineerivate naiste võime teistega manipuleerida ja segadusse ajada

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 108 )

Teema: Osade domineerivate naiste võime teistega manipuleerida ja segadusse ajada

Postitas:
Kägu

Ei – situatsioon oli selline ja mul on alust sellisele arvamusele.

See kõik toimub ju sinu peas.

????
Äkki selgitad seda kommentaari? Mis sul viga on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei – situatsioon oli selline ja mul on alust sellisele arvamusele.

See kõik toimub ju sinu peas.

????

Äkki selgitad seda kommentaari? Mis sul viga on?

See kommenteerija alles liitus vestlusega. Natuke ebaviisakas sinust teda kohe rünnata.

Aga mina praegu lahkun sellest toredast teemast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis lapsikust vingumisest sa räägid? Ei ole minu viga kui keegi tädi oma hetketujude ajel mind manipuleerib sellega, et kasutab ära asjaolu, et on minust staažikam töötaja ja teab oma põhitöö kohta käivaid asju hästi ja seeläbi peaks olema võimalik ka tema sõnu usaldusväärseks pidada. Ja siis järsku tuleb välja, et polekski pidanud teda usaldama? Või kas on viisakas oma abielupingeid teise töötaja peale välja valada? Mina olin uus töötaja kes tahtis asja kohe õieti selgeks saada mitte mingit manipulatsiooni.

Ei ole midagi noor, enda sõnul oled noor, kuid sõnastus on küpse naise oma. Olid ise see abielunaine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? Äkki selgitad seda kommentaari? Mis sul viga on?

Kas armusid mehesse ära või miks sa ei teinud tema korralduste järgi siis? Kuidas saad väita,et sind meelega segadusse aeti ja manipuleeriti. Mida inimesed veel omale ette ei kujuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole midagi noor, enda sõnul oled noor, kuid sõnastus on küpse naise oma.

Ei ole, ülbikust titt, kes teisi tädiks nimetab. Ei ole veel mõistnud,et ta ei käi enam lasteaias.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja jutt nii õõvastav. Mulle ei meeldi sellised kahtlased inimesed, neis on midagi valesti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole, ülbikust titt, kes teisi tädiks nimetab. Ei ole veel mõistnud,et ta ei käi enam lasteaias.

Ikka küpsem tädi, vanuses 50+. Ärge küsige, kuidas tean…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja jutt nii õõvastav. Mulle ei meeldi sellised kahtlased inimesed, neis on midagi valesti.

Ilmselt vaimse häirega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole, ülbikust titt, kes teisi tädiks nimetab. Ei ole veel mõistnud,et ta ei käi enam lasteaias.

Ikka küpsem tädi, vanuses 50+. Ärge küsige, kuidas tean…

50+ ja räägib armukeseks olemisest ja vajab töö juures pidevat juhendamist? Okei siis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50+ ja räägib armukeseks olemisest ja vajab töö juures pidevat juhendamist? Okei siis.

Ega kõik, mis perekooli pannakse, pole veel fakt. Ma võin ka seebika süzee järgi teemasid toota, ma ei tee seda. Reaalsus ja fiktsioon on midagi kaardinaalselt erinevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja jutt nii õõvastav. Mulle ei meeldi sellised kahtlased inimesed, neis on midagi valesti.

Uhh – sa oled tõesti õõvastav.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50+ ja räägib armukeseks olemisest ja vajab töö juures pidevat juhendamist? Okei siis.

Ega kõik, mis perekooli pannakse, pole veel fakt. Ma võin ka seebika süzee järgi teemasid toota, ma ei tee seda. Reaalsus ja fiktsioon on midagi kaardinaalselt erinevat.

Keda peaks selline seebikas sellise süžee üldse huvitama? Naine läks tööle, seal oli abielupaarike, mees tahtis kedagi armukeseks, mees juhendas nii, naine naa -iga-av!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda peaks selline seebikas sellise süžee üldse huvitama? Naine läks tööle, seal oli abielupaarike, mees tahtis kedagi armukeseks, mees juhendas nii, naine naa -iga-av!

No mina vaatan alati sama sisuga seebikaid. Juba lapsena hakkasin vaatama ja ma ei mäleta, et oleks palju muutunud. Noorena vaatasin https://www.youtube.com/watch?v=Ck9m9tfcw6M&ab_channel=tlnovelas12
https://www.youtube.com/watch?v=B_qyFe92Ceg&ab_channel=laurafloresfan
https://www.youtube.com/watch?v=Di0PYvp6h2Y&ab_channel=Ustronianka

Jt… ja ma ei ütleks sugugi, et süzee on muutunud. Absoluutselt ei ole muutunud. AINULT ühte asja täheldan, vähem on suudlemist ja musitamist peaosatäitjate vahel, ilmselt, et näitlejatel oleks mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja seal ju nii ongi, et hästi jaburad olukorrad. Meeletus armastuses (locura de amor) seal on direktor või õpetaja, kes hakkab õpilasega internaadis sebima. Sarnane olukord. Näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isver – täielik lugemispuudeliste foorumikasutajate kommentaaride laviin siin minu teemas. APPI, MODERAATOR, APPI.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Uhh – sa oled tõesti õõvastav.

Sa oled see lillkapsapuudeline, et korrutad nagu papagoi vastu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see lillkapsapuudeline, et korrutad nagu papagoi vastu?

Miks sul on vaja minu teemas minu kallal tänitada?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sul on vaja minu teemas minu kallal tänitada?

Mida sa haugud siis vastu, võta kriitika omaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sul on vaja minu teemas minu kallal tänitada?

Mida sa haugud siis vastu, võta kriitika omaks.

See kriitika ei käi minu pihta, sest on alusetu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kriitika ei käi minu pihta, sest on alusetu.

Kõik teema lugejad on sulle miinuse pannud. Väidad, et nad kõik on alusetult kriitilised ja sina oled õige? Arva uuesti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kriitika ei käi minu pihta, sest on alusetu.

Kõik teema lugejad on sulle miinuse pannud. Väidad, et nad kõik on alusetult kriitilised ja sina oled õige? Arva uuesti.

Mõtle veelkord mida kirjutasid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle veelkord mida kirjutasid!

Mõtle ise, mis lollused sa siia teemasse oled kirja pannud ja siis mõtle, kas keegi sind normaalseks ka peab. Paras manipulaator oled sa hoopis ise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle veelkord mida kirjutasid!

Mõtle ise, mis lollused sa siia teemasse oled kirja pannud ja siis mõtle, kas keegi sind normaalseks ka peab. Paras manipulaator oled sa hoopis ise.

Mina pole ühtegi lollust siia teemasse pannud. Lolluseid on siia teemasse postitanud hoopis mitmed teised kasutajad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole ühtegi lollust siia teemasse pannud. Lolluseid on siia teemasse postitanud hoopis mitmed teised kasutajad.

Teemaalgatus polnud sinu?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, jätke nüüd see õhevil vallaline noor neiuke rahule. Tuleb tunnistada, et teemaalgatus on muidugi humoorikas. Inimene läheb TÖÖLE ja rõhutab seejuures, kuidas tema on VALLALINE noor naisterahvas ja need teised kolleegid olid ABIELUS ja vaat, kus siis ikka tema pärast läks ABIELUPAAR tülli. Tütarlapsel hormoon möllab ja fantaasia lendab, tasub vaid meessoost kolleegil paar sõna öelda ja oma peas on ta juba mehe armuke ja vihane naine haub kättemaksu.

Loodetavasti oled vahepeal ikka professionaalsemaks muutunud ja aru saanud, et tööl käiakse tööd tegemas, mitte ei vuhvitata kellegi vanuse ega perekonnaseisu teemadel. Töö ja eraelu on kaks iseasja.

Ei, see mees ei tahtnud sind enda armukeseks.

Ei, see naine ei pidanud sind enda konkurendiks.

Ei, kedagi ei huvita, kas mingi liinitööline on vallaline.

Ei, saa ei saa kamandada, kes ja kuidas tohib sinu teemat kommenteerida. Iga kommentaar on selle autori looming ja perekoolis on kõigil loomevabadus.

Ei, moderaator ei tule appi, sest sulle kellegi jutt ei meeldi.

Jah, kui su teemal on kahekohaline arv miinuseid ja null plussi, siis see tähendab, et oled omadega rappa läinud.

P. S. Kas su kasutajanimi on Nugis?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina oleksin kutsunud mõlemad juhendajad ja  palun selgitust, kuidas ma oma tööd tegema pean, et äkki leppigu enne kokku, sest selline erinev juhendamine tekitab segadust. Ja asi on klaar.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, jätke nüüd see õhevil vallaline noor neiuke rahule. Tuleb tunnistada, et teemaalgatus on muidugi humoorikas. Inimene läheb TÖÖLE ja rõhutab seejuures, kuidas tema on VALLALINE noor naisterahvas ja need teised kolleegid olid ABIELUS ja vaat, kus siis ikka tema pärast läks ABIELUPAAR tülli. Tütarlapsel hormoon möllab ja fantaasia lendab, tasub vaid meessoost kolleegil paar sõna öelda ja oma peas on ta juba mehe armuke ja vihane naine haub kättemaksu.

Loodetavasti oled vahepeal ikka professionaalsemaks muutunud ja aru saanud, et tööl käiakse tööd tegemas, mitte ei vuhvitata kellegi vanuse ega perekonnaseisu teemadel. Töö ja eraelu on kaks iseasja.

Ei, see mees ei tahtnud sind enda armukeseks.

Ei, see naine ei pidanud sind enda konkurendiks.

Ei, kedagi ei huvita, kas mingi liinitööline on vallaline.

Ei, saa ei saa kamandada, kes ja kuidas tohib sinu teemat kommenteerida. Iga kommentaar on selle autori looming ja perekoolis on kõigil loomevabadus.

Ei, moderaator ei tule appi, sest sulle kellegi jutt ei meeldi.

Jah, kui su teemal on kahekohaline arv miinuseid ja null plussi, siis see tähendab, et oled omadega rappa läinud.

P. S. Kas su kasutajanimi on Nugis?

Oeh. Kas sa üldse teemat läbi ei lugenud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh. Kas sa üldse teemat läbi ei lugenud?

Ei, kirjeldad ehk olukorda uuesti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh. Kas sa üldse teemat läbi ei lugenud?

Mingi imelik oled või? Sa ise ka ilmselgelt ei lugenud oma teksti läbi enne postitamist. Muidu oleksid “Saada” asemel “Undo” vajutanud.

Sa loe nüüd minu eelmist kommentaari rida- ja punkthaaval uuesti ja mõtle oma tegude üle järele. Ja enne uue kommentaari postitamist vajuta ikka seda kaarjat vasakule näitavat noolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh. Kas sa üldse teemat läbi ei lugenud?

Minu arust oli superluks vastus ning täpselt kümnesse 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 108 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Osade domineerivate naiste võime teistega manipuleerida ja segadusse ajada