Esileht Tasuta teated Osale uuringus!

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Osale uuringus!

Postitas:

Tere,

Palun osalege uuringus. Iga osaleja on väga suure väärtusega. Võimalusel jagage linki või andke siin teada, kuhu võiks seda jagada, sest mida suurem vastajaskond, seda paremad tulemused!
Kliki linki:
http://www.connect.ee/uuring/445408680/0/

Suur aitäh juba ette ära kõigile kes viitsivad!
Päikest !

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 10:40; 03.03 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kõik ei peaks klikkima, siis ma lisan TA asemel, et mille kohta uuring üldse on:

Uuring “Mida Eesti inimene ostab/tahab turul näha”

Uurimus on loodud selleks, et saada teada, mis on see, millest Eesti inimene müügiturul puudust tunneb. Millistel tingimustel on ta valmis ostma ning kui suure tõenäosusega eelistab ta internetis oma ostud sooritada.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja et kui kaua oled nõus oma kaupa ootama – kui ostad tema tehtud e-poest, et kas ta siis jõuab Sinu tellimuse laekudes selle ise kuskilt mujalt netipoest kähku kohale sebida. Tahab teada, kas oleks mõtet teha selline 0-laoga e-poekene.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 10:49; 03.03 11:15;
To report this post you need to login first.

Tere,

Palun osalege uuringus. Iga osaleja on väga suure väärtusega. Võimalusel jagage linki või andke siin teada, kuhu võiks seda jagada, sest mida suurem vastajaskond, seda paremad tulemused!

Kliki linki:

http://www.connect.ee/uuring/445408680/0/

Suur aitäh juba ette ära kõigile kes viitsivad!

Päikest !

Booooring!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja küsib, kas ostad soodsama hinnaga kaupu ja miks 🙂 Ning millises netikeskkonnas sooritad oste. Sellest küsimusest ma ei saa aru.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja et kui kaua oled nõus oma kaupa ootama – kui ostad tema tehtud e-poest, et kas ta siis jõuab Sinu tellimuse laekudes selle ise kuskilt mujalt netipoest kähku kohale sebida. Tahab teada, kas oleks mõtet teha selline 0-laoga e-poekene.

Oot, et miks ma selle siis temalt tellin, kui sama hästi saaksin ise tellida netipoest? Nii tuleb tellimus ju mulle kallim, kui üks vahendaja on juures ja ooteaeg ka pikem. Saatekuludelt saaks küll kokku hoida, kui mitmele korraga tellida, ent vaevalt mina kui tellija selle kokkuhoiu vilju maitsta saan. Ja tagastan ka siis mina talle  ja tema maksab kohe mulle tagasi või ootab, kas teistel, kelle kauba ta minu omaga koos tellis, on ka pretensioone ja oma raha pean siis ka pikemalt tagasi ootama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 11:05; 03.03 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja et kui kaua oled nõus oma kaupa ootama – kui ostad tema tehtud e-poest, et kas ta siis jõuab Sinu tellimuse laekudes selle ise kuskilt mujalt netipoest kähku kohale sebida. Tahab teada, kas oleks mõtet teha selline 0-laoga e-poekene.

Oot, et miks ma selle siis temalt tellin, kui sama hästi saaksin ise tellida netipoest? Nii tuleb tellimus ju mulle kallim, kui üks vahendaja on juures ja ooteaeg ka pikem. Saatekuludelt saaks küll kokku hoida, kui mitmele korraga tellida, ent vaevalt mina kui tellija selle kokkuhoiu vilju maitsta saan. Ja tagastan ka siis mina talle ja tema maksab kohe mulle tagasi või ootab, kas teistel, kelle kauba ta minu omaga koos tellis, on ka pretensioone ja oma raha pean siis ka pikemalt tagasi ootama?

Selle tõdemuseni viis mind küsimus, et kas eelistate ise tellida väljamaa netipoodidest või Eesti netipoest. Ilmselt on sihtgrupiks inimesed, kes ei oska (nt keele tõttu) või julge välismaalt tellida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 10:49; 03.03 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja küsib, kas ostad soodsama hinnaga kaupu ja miks ???? Ning millises netikeskkonnas sooritad oste. Sellest küsimusest ma ei saa aru.

Minu jaoks olid need ka imelikud küsimused, aga ma vastasin neile ka. Ja küsisin, et millist keskkonda silmas peetakse. Ja kui ma tellin K-Rautas e-poest, siis mis keskkond see on näiteks või mis internetikeskkond on Tallinna kaubamaja e-pood? Kuna ma vastasin küsimustele, siis ootaks ka ise nendele vastust ehk selgitust?
Soodsama hinnaga kaupa? Kui võtta kaks kindlat toodet, näiteks Joiki kinkekomplekt nende e-poes hinnaga 26.- eurot. Ja siis keegi müüb sama karpi hinnaga 19 eurot, siis jah, ma eelistan odavamat. Kui keegi müüb sellele sarnast kinkekomplekti hinnaga 9,99.- eurot, mille päritolu ja tootja on tundmatud, neid võrrelda, et vaata, kas võtad odavama. Siis ma ütlen, et neid ei saa võrrelda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks, kes ärkas öösel kell 2 ja mõtles, et vau, teeks oma virma. A mida see virma müüa võiks? Ei tea! Kuidas teada saaks? Siinkohal teemaalgataja uinus jälle ning nägi unes pudrumägesid ja piimajõgesid, kuldset autot ja pealkirju ajalehtedes: “Selle aasta äriüllataja!! Nii noor ja nii rikas!”

Siis ärkas ta uuesti ja taas tuli geniaalne mõte – küsin õige perekoolist, mida ma müüma peaksin ja kui kiirelt kätte toimetama. Mõeldud – tehtud! Suure kiiruga ununes teemasse küll vähimgi viide lisamata, et mis küsitluse mõte on, aga mis sellest, on ju teada, et kõik perekoolikad kohe tormavad vastama ning oma hinge sügavamatest soppidest salaihalusi välja ütlema.

Jõudu, teemaalgataja!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen teadlane ja võin öelda, et see küsimustik pärast ei anna olulist infot autorile. Nt. kui räägime, milline on ideaalne tarneaeg, siis see oleneb tõenäoliselt tootest. Kui sul on piima vaja kohe, siis ilmselgelt on 15 päeva liiga pikk tarneaeg. Kui sa aga ehitad maja ja maja valmiks 15 päevaga (mis on ulme näide), siis see oleks kliendi jaoks väga kiire tarneaeg.

Keegi (õppejõud, professionaal jne) võiks küsimustikud alati üle vaadata ennem, kui neid inimestele jagatakse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päikest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päikest!

Lisan veel, et 7 päeva kannatab paljude asjadega oodata, aga 15 ikka hästi juba ei tahaks. Mina tellin Eestist just lühikese tarneaja pärast, tavaliselt tahaks ikka paari tööpäevaga asja kätte. Kõige hullem variant oli ühe poega, et tellisin asja ära, vaatasin ka tarneaega enne, aga siis nad hiljem kirjutasid, et selle konkreetse toote tarneaeg on ikka hulga pikem. See info oleks pidanud siis toote juures ka kirjas olema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 11:05; 03.03 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa topeltteemat ära ei tahaks kustutada?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Tasuta teated Osale uuringus!