Esileht Kodunurk osav kingsepp Tallinnas

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: osav kingsepp Tallinnas

Postitas:
Kägu

Millisest töökojast ma leiaksin sellise osava kingsepa, kes oskab ja viitsib natuke rohkemat kui kontsaplekkide vahetus? On ühed sellised kingad, millel oleks vaja keelt lühemaks lõigata ja uuesti ääristada/läbi õmmelda. Jumala uued kingad, paar korda jalas käinud, aga keel nii pikk, et hõõrub käies. Kas on lootust? Suht kallid kingad olid, ei tahaks nagu maha kanda kohe.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see keel on? Esimest korda kuulen.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see keel on? Esimest korda kuulen.

Eesti keele seletava sõnaraamatu järgi on keel muude tähenduste hulgas kinga v. saapa paeltealune poollahtine nahalapp. 

Aga kuidas see küsimus teemaalgatajat aitab?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti keele seletava sõnaraamatu järgi on keel muude tähenduste hulgas kinga v. saapa paeltealune poollahtine nahalapp.

Aa, okei, mulle ei kangastunud meestekingad, arvasin, et tegu klassikaliste naistekingadega, sry.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Narva kohviku kõrval, Reimanni 1, on üks kingsepatöökoda, kus reaalselt ka kingsepatööd tehakse. Olen lasknud seal saabastel sääri kitsamaks teha, lukke vahetada, uusi taldu paigaldada… Kiire google ütleb, et OÜ Viisk Ja Pastel on nimi 🙂

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Narva kohviku kõrval, Reimanni 1, on üks kingsepatöökoda, kus reaalselt ka kingsepatööd tehakse. Olen lasknud seal saabastel sääri kitsamaks teha, lukke vahetada, uusi taldu paigaldada… Kiire google ütleb, et OÜ Viisk Ja Pastel on nimi ????

mina seda kohta küll ei soovita. õudus kuubis. kuna elan suht lähedal ja vahest mujal ei viitsi minna, siis nii 5-10 aasta tagant korra jälle lähen sinna. ja absoluutselt iga kord pettun. viimati aastavahetuse kandis lasin saapaluku vahetada. üsna kiiresti läks rikki. garantiikorras ei parandatud. üsna ülbelt ühmati. jah, nad meil suht naabrid siin ja muidu niisama kõik ok, aga see töö on ikka jube kole, mis tagasi saad, kvaliteeti pole ning hinnad pole ka selle võrra odavamad kui mujal.

mina nt olen avastanud (jälle kogemusi aastaid, üle 10) Viru Keskuse kingsepatöökoja (see mis Kaubamaja vana osa küljes all). ma ei tea, kas nad seda tööd teevad, aga igal juhul läheksin enne sinna küsima ja alles siis otsiksin mujalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks superkingsepp on Villardi ja Endla nurgal!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks superkingsepp on Villardi ja Endla nurgal!

Teda jah paljud kiidavad, mina olen seal paar korda käinud ja siis on suhtlemine selline tõrges ja torisev olnud. Vist ei olnud tulemus ka nii super, et ainult see mis tuled siia valesid küsimusi esitama ja teostamatut asja soovima, on meelde jäänud. Ma mingeid imeasju enda arvates ei soovinud ka, ükskord oli vaja talda liimida ja teinekord üks väike õmblus teha sandaalile hästi ligipääsetavasse kohta. Sellegipoolest julgustan teemaalgatajat proovima, võib-olla ma ise olen lihtsalt selline lumehelbeke, kiitusel peab ju mingi alus ikka olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mustamäel Mustika keskuse juures on alles veel vanade garaažide rodu. Ühes garaažis tegutseb kingsepp, Mustamäe tee ja Tammsaare tee ristmiku pool otsas. Sissepääs Tammsaare tee poolt, umbes bussipeatuse läheduses. Silt on väljas. Vaat see on tõeline tegus tegija. Ma praegu ei ela Eestiski, aga koju tulles võtan parandust vajavad käimad kaasa ja viin temale. Loodan, et ta ikka on praegu ka veel alles seal, varsti jälle tulen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk osav kingsepp Tallinnas