Esileht Sünnitus Oscar korrast ära

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Oscar korrast ära

Postitas:

Tere, kas kellelgi on olnud väärarengu kõrge risk, aga siiski on kõik korras olnud. Minul olid vereanalüüsid veidi kehvad ja ninaluud ultrahelis ei leitud, nüüd olen väga mures. Pean mi ema koorionbiopsiasse. Kardan väga.
Kuklavolt oli korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa oma teemat igale poole postitad? Lapse ootamise all ja nüüd siin ka….miks sa risustad foorumit?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 13:37; 17.05 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli lapse kuklavolt 3,61. ninaluu olemas. veri korrast ära. downi risk 1:10. ehk siis 10% võimalus downi laps saada, 90% võimalus terve. Koorionibiopsia oli korras, laps juba 3a ja terve. aga mis see sulle ikka annab, sinu lugu on sinu lugu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan, et arst sulle ikka ütles, et kui ninaluud ei ole, siis on ikka väga suur tõenäosus, et on väärareng. Loodame siiski, et kõik on korras.
Kui ma ise käisin oscaris ja arst vaatas ninaluud, siis ütles kohe, et ninaluu on ilus ja et ninaluu puudumine või kui midagi sellega valesti, näitab kõige paremini väärarengu olemasolu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan, et arst sulle ikka ütles, et kui ninaluud ei ole, siis on ikka väga suur tõenäosus, et on väärareng. Loodame siiski, et kõik on korras.
Kui ma ise käisin oscaris ja arst vaatas ninaluud, siis ütles kohe, et ninaluu on ilus ja et ninaluu puudumine või kui midagi sellega valesti, näitab kõige paremini väärarengu olemasolu.

</blockquote

Miks on vaja inimest sedasi hirmutada? Täiesti võimalik, et ninaluu lihtsalt ei olnud asendi tōttu nähtav! Meil ei olnud ka 12.nädala UH’s ninaluud näha ja kirjutati ka et halva asendi tõttu.
Järgmistel UH-del oli kenasti olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel ei olnud ninaluud Oscar testis näha (Shoisi juures) ja tegin lootevee uuringu. Laps terve õnneks. Oli väga raske aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka Shoisi juures Oscar testil, üks marker ei olnud korras.
ITK-s, kus arvel olin, rääkisin Shoisi Oscar testi tulemustest. ITK arst ohkas selle jutu peale ja ütles, et jälle Shois on ära hirmutanud…
Laps sündis terve.
Mis ma tahan öelda, on see, et Shoisi testid on põhjalikud, paljudel on mõni asi korrast ära, ometi sünnivad enamikul terved lapsed.
Olen kuulnud mõne suust, kellel sündis haige laps, olid paljud näidud ikka korrast ära.
Minule on jäänud selline arvamus, mis ei pretendeeri aga sugugi 100% tõele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 15:58; 16.05 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime Shoisi juures kohutava uudise osaliseks, kuklavolt on 3,66, muu korras, ja tõenäosus downile oli 1/5.. lahkusin sealt täieliku inimvarena, hüsteerias..
Šokk! Kohutav! Kohutav aeg, sain arstilt saatekirja ITKsse koorionbiopsiasse.. Seal võttis meid vastu dr Ridnõi, kes suutis paari lausega tegelikult mu üsna maha rahustada, uskumatu, mõni positiivne lause ja tark sõna.. hing sai natuke puhata.
Vastused saabusid kolme nädalaga ja kõik oli ja on korras <3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minule ütles just Ridnõi, et Shois on inimese jälle paanikasse ajanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 15:58; 16.05 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see kv norm on muidu? Mul ka see varsti ees, siis saab arsti jutus natuke rokem aru millest ta räägib:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 13:37; 17.05 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti masendav, see Shoisi teema, ikka veel ajab inimesi paanikasse oma nubmritega.
Tahab vist et käidaks UH 10 korda tegemas, teenib kasumit.
Iga rase ju on väga õrn ja puudega last ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni 6mm on normaalne. Meil oli 2mm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni 6mm on normaalne. Meil oli 2mm

6 ei vasta tõele. Normaalne on kuni 3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Sünnitus Oscar korrast ära

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.