Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oscar Pelgu vs Šois ja tulemuste erinevus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Oscar Pelgu vs Šois ja tulemuste erinevus

Postitas:

Tere

Käisin kolme päevase vahega Pelgu Oscaris, kus hinnati raseduse suuruseks 11+3 päeva ja siis Šoisi juures kus hinnati raseduse suuruseks 12+6 nädalat. Eeldatava sünnituse tähtaja vahe samuti 6 päeva.

Kummaline on see et ka kehatüve pikkuses on päris suur erinevus 3 päevaga (mis ma arvan et ei ole väga reaalne), Pelgus 47.1 mm ja Šoisi juures 65 mm

Kumba uskuda? Saan aru et Šois kindlasti parem ekspert ja ise usaldaks seda, samas kumma Oscari tulemus tegelikult aluseks võetakse kui ma näiteks nüüd ämmaka juurde lähen esimest korda ja raseda kaart tehakse?

Ma sellest ei hakka rääkimagi et nende kahe Oscari põhjalikkus on kaks eri maailma – mida ja kui põhjalikult uuritakse.

Tänud ette kaasamõtlejatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka saanud TÜKis ja Šoisi juures erinevad tulemused, aga sellepärast ma ei muretse, kui lapsega kõik korras. Kui sa võtad ennast arvele Pelgus, siis tõenäoliselt võtavad nad aluseks siiski need andmed, mis nad enda uuringutest said. Ma usun, et see 5 päeva ei ole väga suur erinevus. Kehatüve pikkuse järgi nad raseduse suurust määravadki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnikuupäev ei muutu nagunii kui uh ja päevade arvestuse vahe on alla nädala. Seega ei ole ju absoluutselt vahet 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tundub nii ebaloogiline. Kui rasedus oleks 11+3 olnud siis nad poleks seda OSCAR testi saanud tehagi. Seda tehakse minimaalselt 11n+5p. Aga kuidas päevade järgi oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõni suurem erinevus lapse arengus on ka kellelgi välja tulnud, mida mujal pole avastatud? Mõni geneetiline viga või haigus? Kas peale südamerahu saamise on ka mõni oluline tervisenäitaja oluliselt erinenud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin kahepäevase vahega Pelgus ja Šoisi juures. Pelgus võttis aluseks päevade järgi määratud aja, päevapealt. UH kestis 2min, kõik korras, 13+0, 6.9cm, TA 3.04. Ülejärgmisel päeval läksin Šoisi juurde, 14+2, 8,9cm, TA 25.03. Laps sündis 17.03, 4kg ja 55cm.
Mul muidugi üldse oli pea segi, sest rasedust oodata ei osanud – kuu ainus vahekord oli 5p enne oletatavate päevade algust… Päevi siiski ei tulnud ja laps kasvas jõudsalt (esimene UH oli päevade järgi 7+, näitas 6+0).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oscar Pelgu vs Šois ja tulemuste erinevus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.