Esileht Lapse ootamine Oscar pelgulinnas

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Oscar pelgulinnas

Postitas:
Kägu

Kuidas Pelgulinnas Oscari uuring välja näeb? Kirjas on, et 15 minutit varem tuleb kohal olla, et küsimustele vastata. Kas see toimub eraldi ruumis või tuleb mees sinna ka kohe kaasa?

Kuskilt lugesin, et tahavad kaalunumbrit teada, samas mõni teine koht kirjutas, et kaalutakse kohapeal. Kuidas sellega?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimustele vastad kodus ära. Kas sulle ei antud kaasa I trimestri sõeluuringu infolehte? Teisel pool on ankeet, mille peab ära täitma. 15 minutit varem peab kohal olema seepärast, et arst saaks normaalselt rahuolekus vererõhku mõõta. Vererõhu mõõtmine toimub samas ruumis, kus ultraheli, mees võib sinna kaasa minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul toimus vererõhu mõõtmine teises ruumis. Mees oli kaasas. Siis ootasime veel, et UH kabinetti saada. Vastatud küsimustiku võttis vererõhumõõtja ära peale seda, kui märkis sinna rõhu tulemused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelegi on uuringu teinud dr. Mikkal? Kuidas rahule jäite, internetis palju negatiivset tagasisidet ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimustele vastad kodus ära. Kas sulle ei antud kaasa I trimestri sõeluuringu infolehte? Teisel pool on ankeet, mille peab ära täitma. 15 minutit varem peab kohal olema seepärast, et arst saaks normaalselt rahuolekus vererõhku mõõta. Vererõhu mõõtmine toimub samas ruumis, kus ultraheli, mees võib sinna kaasa minna.

Mina küll ei mäleta 2 aasta tagusest ajast, et oleks mingit ankeeti täitnud, samuti ei küsitud kaalu. Selle võis ta muidugi rasedaraamatust saada. Mis seal ankeedis täpsemalt oli? Käisin Tartus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimustele vastad kodus ära. Kas sulle ei antud kaasa I trimestri sõeluuringu infolehte? Teisel pool on ankeet, mille peab ära täitma. 15 minutit varem peab kohal olema seepärast, et arst saaks normaalselt rahuolekus vererõhku mõõta. Vererõhu mõõtmine toimub samas ruumis, kus ultraheli, mees võib sinna kaasa minna.

Mina küll ei mäleta 2 aasta tagusest ajast, et oleks mingit ankeeti täitnud, samuti ei küsitud kaalu. Selle võis ta muidugi rasedaraamatust saada. Mis seal ankeedis täpsemalt oli? Käisin Tartus.

Võib-olla see ankeet on ainult Pelgulinna-spetsiifiline. Aga seal oli küsimusi eelnevate raseduste-sünnituste kohta, haiguste kohta (diabeet, kõrgvererõhktõbi jms), kas emal on olnud preeklampsia jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimustele vastad kodus ära. Kas sulle ei antud kaasa I trimestri sõeluuringu infolehte? Teisel pool on ankeet, mille peab ära täitma. 15 minutit varem peab kohal olema seepärast, et arst saaks normaalselt rahuolekus vererõhku mõõta. Vererõhu mõõtmine toimub samas ruumis, kus ultraheli, mees võib sinna kaasa minna.

Mina küll ei mäleta 2 aasta tagusest ajast, et oleks mingit ankeeti täitnud, samuti ei küsitud kaalu. Selle võis ta muidugi rasedaraamatust saada. Mis seal ankeedis täpsemalt oli? Käisin Tartus.

Võib-olla see ankeet on ainult Pelgulinna-spetsiifiline. Aga seal oli küsimusi eelnevate raseduste-sünnituste kohta, haiguste kohta (diabeet, kõrgvererõhktõbi jms), kas emal on olnud preeklampsia jne.

See ankeet on kõikides haiglates. Mul esimese rasedusega täitis arst selle vastuvõtu ajal ära, täidetud ankeet oli minuga kaasas ultrahelisse minnes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimustele vastad kodus ära. Kas sulle ei antud kaasa I trimestri sõeluuringu infolehte? Teisel pool on ankeet, mille peab ära täitma. 15 minutit varem peab kohal olema seepärast, et arst saaks normaalselt rahuolekus vererõhku mõõta. Vererõhu mõõtmine toimub samas ruumis, kus ultraheli, mees võib sinna kaasa minna.

Mina küll ei mäleta 2 aasta tagusest ajast, et oleks mingit ankeeti täitnud, samuti ei küsitud kaalu. Selle võis ta muidugi rasedaraamatust saada. Mis seal ankeedis täpsemalt oli? Käisin Tartus.

Võib-olla see ankeet on ainult Pelgulinna-spetsiifiline. Aga seal oli küsimusi eelnevate raseduste-sünnituste kohta, haiguste kohta (diabeet, kõrgvererõhktõbi jms), kas emal on olnud preeklampsia jne.

See ankeet on kõikides haiglates. Mul esimese rasedusega täitis arst selle vastuvõtu ajal ära, täidetud ankeet oli minuga kaasas ultrahelisse minnes.

Unustasin mainida, et tegu polnud küll Pelgulinnaga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pelgus jah kindlasti täidad enne ankeedi. 15 min enne annab aega rahuneda vererôhu môôtmiseks (nagu keegi kirjutas) ja siis arst kutsub uuesti kabinetti UH-le.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei suudetud nädalaid õieti arvestada, arvestati UH järgi, mitte nii nagu mina ütlesin. Oscariks oli hilja kui laps oli pikkust visanud. Sain viimasel päeval Ferti, Pelgus aegu polnud või nad ei teinud. Ei mäletagi kumb variant. Sõbrannal öeldi, et lapsel 1 käsi ja teine ilmselt selja taga 😀 See oli 10 aastat tagasi, nüüd ikka muutunud midagi ja otsivad ikka käed jalad ka üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei suudetud nädalaid õieti arvestada, arvestati UH järgi, mitte nii nagu mina ütlesin. Oscariks oli hilja kui laps oli pikkust visanud. Sain viimasel päeval Ferti, Pelgus aegu polnud või nad ei teinud. Ei mäletagi kumb variant. Sõbrannal öeldi, et lapsel 1 käsi ja teine ilmselt selja taga ???? See oli 10 aastat tagasi, nüüd ikka muutunud midagi ja otsivad ikka käed jalad ka üles.

Eee, kümne aastaga muutub nii mõndagi. Mina olen Pelgulinnas arvel ja kõik on profesionaalne. Ämmaemad on ta tasemel.

Oscaril mõõdeti mu vererõhku ja kaaluti(see vist on ainus kord kus mind seal kaalutud on).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vererõhk ikka to hetk kõrge on, kas rikub näidud ära?
Enne seda uuringut ikka pinge peal ja rahuneda ikka suht keeruline. Kas midagi on veel enne UH? Ainult vererõhu mõõtmine? Seal küsimustikus muud nagu pole. Isegi kaalu kohta pole, pikkus küll on 😀 Pelgus saab kohapeal ka kaaluda, mäletan et seal oli koridoris kaal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne uuringuid polnud pinget. Oleks midagi halvasti olnud, siis oleks põhjust paanitseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Lapse ootamine Oscar pelgulinnas