Esileht Lapse ootamine Oscar test alles 13+2, kas pole liiga hilja?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Oscar test alles 13+2, kas pole liiga hilja?

Postitas:

Tere. Kuna ämmakas ei saanud aega uh-sse Tüki, järjekorrad pikad, siis esimene vaba aeg alles siis kui mul rasedust päevade järgi 13+2. Ämmakas ütles, et see suht piiripealne aeg, aga et äkki õnnestub. Minul muidugi stress nüüd, et kas ikka liiga hilja pole ja vb on loode hoopis suurem kui päevade järgi ja ei saagi uuringut teostada. On kellegil nii hilja tehtud oscar test?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 16:08; 08.08 17:01; 13.08 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tehti ultraheli 13+0, vereanalüüsid võeti täpselt nädal enne ehk 11+6/12+0.

Keegi midagi ei maininud, et piiri peal või hilja ega ka seda, et aegu varem polnud. Lihtsalt ämmakas pani täpselt sellise aja ja hiljem ei öelnud selle aja kohta midagi ka ultraheli tegija…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ämmaemand ütles, et kuni 13+6 on ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni 13+6 tõesti saab teha.
Kas ämmaemand ei saa ise UH teha, et täpsustada loote suurus?
Kui ainult päevade järgi arvestada, võib tõesti hilja olla.
Räägin oma kogemusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 16:52; 09.08 09:46; 13.08 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni 13+6 tõesti saab teha.

Kas ämmaemand ei saa ise UH teha, et täpsustada loote suurus?

Kui ainult päevade järgi arvestada, võib tõesti hilja olla.

Räägin oma kogemusest.

Ju mulle on sattunud mitte just kõige arukam ämmakas, sest ta ei teinud tõesti uhd ja ise ksh kahjuks kohe ei tulnud selle peale????, järgmine vastuvõtt on alles peale oscarit. Nii et ega mul muud üle ei jäägi, kui lihtsalt oodata ja loota. Mõtlen juba, et äkki peaks erakasse proovima, kuid seal ju tasuline. Teab keegi, kui pikad järjekorrad näiteks elitesse on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 16:08; 08.08 17:01; 13.08 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tehti 13+4 ja ma ei arva küll, et see midagi erakorralist oleks. Minu meelest ok!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tehti 13+4 ja ma ei arva küll, et see midagi erakorralist oleks. Minu meelest ok!

13+6 saab teha. Ole täitsa rahulik, milleks end närvi seepärast ajada. Kõik ok!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik sõltub loote suurusest. Kui on liiga suur siis ei saa mõõta. See on jah piiripealne aeg. Ise käisin samal ajal ja Šois esmalt vaatas kas saab mõõta või ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see oleks midagi erakordset ja liiga hilja, oleks ämmakas sulle seda ise ka maininud, et võiksid veidi varem erakasse proovida. Ära aja ennast ilmaasjata närvi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist loll küsimus, aga mis see tähendab, et liiga hilja. Mida siis enam teha ei saa 13. nädalal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab teha kuni 13+6.
Pigem on asi selles, et looted arenevad selle ajani suhteliselt samas tempos ja mõõdetavad andmed on seni kõige paremini võrreldavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 16:52; 09.08 09:46; 13.08 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÜ Kliinikumis ongi aegadega kitsas, rasedaid pidi väga palju olema. Mul oli Elites juba aeg kirjas, kuid tänu ühele hoolivale ämmaemandale sain siiski ka TÜKis varasema aja. Ultrahelis selgus, et loode 6 päeva suurem, seega esialgne aeg oleks ikka väga hiljaks jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli aeg pandud 13+0, kuid Oscaris selgus, et rasedust tegelikult 14+0 (ovulatsioon ja viljastumine oli toimunud nädal varem kui kalendrimeetodil lugemine oleks lubanud arvata). Siiski ütles Oscarit teinud arst, et loote suurus on veel piirides ja seega saab teha küll. Kuid paar päeva hiljem oleks ilmselt juba hilja olnud. Seega pigem on oluline loote suurus kui see nädalate number.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain endale Oscari testiks aja Tartus 14+5 ja kui ma uurisin, kas liiga hilja pole ütles mulle ämmaemand, et kuni 16 nädalani saab seda tegelikult teha. Uurisin sama asja ka tuttavalt üle, kes ämmaemandaks õppinud ja ta ütles ka, et kuni 16 nädalani saab tegelikult kuklavoldi mõõtmist teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul on pandud oscar uuring elites kell 10.00. Siis kas ma pean enne mõni päev vereproovid ära tegema või tehaksegi sellel päeval? Telefonis mulle ei öeldud midagi selle kohta. Selleks ajaks on 11+0 nädalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:42; 14.08 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui soovite vastuse teada saada, siis peaks vereproov ikka enne antud olema. Muidu ei saa OSCARi lõplikku vastust samal visiidil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 16:52; 09.08 09:46; 13.08 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul on pandud oscar uuring elites kell 10.00. Siis kas ma pean enne mõni päev vereproovid ära tegema või tehaksegi sellel päeval? Telefonis mulle ei öeldud midagi selle kohta. Selleks ajaks on 11+0 nädalat.

Kui mina Elitesse oscariks aja panin, siis registratuuri tädi ei öelnud midagi vereproovide kohta, aga natukese aja pärast helistas Sõritsa isiklikult mulle ja ütles, et jätab registratuuri saatekirja vereproovi jaoks, et paar päeva enne uuringut peaks ära tegema. Lisaks muutis ta aja natuke hilisemaks, sest mul oleks olnud ka rasedus uuringu ajaks 11+1, aga Sõritsa arvas, et võiks natuke hiljem, et 12+ võiks täis olla, et siis on parem näha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 16:08; 08.08 17:01; 13.08 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul on pandud oscar uuring elites kell 10.00. Siis kas ma pean enne mõni päev vereproovid ära tegema või tehaksegi sellel päeval? Telefonis mulle ei öeldud midagi selle kohta. Selleks ajaks on 11+0 nädalat.

Kui mina Elitesse oscariks aja panin, siis registratuuri tädi ei öelnud midagi vereproovide kohta, aga natukese aja pärast helistas Sõritsa isiklikult mulle ja ütles, et jätab registratuuri saatekirja vereproovi jaoks, et paar päeva enne uuringut peaks ära tegema. Lisaks muutis ta aja natuke hilisemaks, sest mul oleks olnud ka rasedus uuringu ajaks 11+1, aga Sõritsa arvas, et võiks natuke hiljem, et 12+ võiks täis olla, et siis on parem näha.

Aitähh sulle! ???? helistasin ka täna sinna ja Sõritsa muutis ka samuti ära. Veri see nädal ja uh nädala pärast ☺

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:42; 14.08 14:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Lapse ootamine Oscar test alles 13+2, kas pole liiga hilja?