Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: OSCAR test

Postitas:

Kas olete teinud ja kas on mõtet? Hind 150 eurot. Kas on seda hinda väärt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on 73 euri. Oli väärt – süda rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin seda tegemas ja jäin väga rahule. Mul polnud sellest rahast üldse kahju, kui tean et lapsega kõik korras ja näen teda väga hea ja kvaliteetse ultraheli aparaadi abil ning dr. Sois on samuti väga meeldiv ja hea arst, kes räägib kõik ilusasti lahti ning vastab kõikidele küsimustele:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama info saab ka KV ja vereproovi andmisest tavahaiglas. Kuigi jah, dr.Shois on põhjalikum ja tegeleb rasedaga tunduvalt rohkem (selle raha eest peakski)
Mina ka plaanisin minna seda tegema. Aga paraku jäin hiljaks ja polnud enam aegasid jne. Olin veidi mures küll, aga samas – vastused mul olemas, mured hajunud ja lapsega kõik korras ka ilma sella OSCARita. Kui mul oleks kriitiline vanus, vast siis oleksin rohkem pingutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa öelda, et dr Asser ei oleks süvenenud. Vastupidi, saime väga põhjalikud selgitused. Olen veendunud, et ka kliinikum vahetab aegajal aparatuuri (mitte ei kasuta seda esimest mis kunagi soetatud sai) ja teab mis teeb, litsentsid samuti olemas ja kehtivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu Kliinikumis pakutav test on odavam sellepärast, et tegemist on analoogse testiga, mitte konkreetselt Oscar litsentsi alusel ja Oscar tarkvaraga tehtavaga.

Mina isiklikult olen oma mõlema kahe rasedusega testi teha lasknud. Olen saanud vajaliku kindlustunde ja ammendavad vastused, mida kahjuks riiklik arstisüsteem piisavalt ei suutnud pakkuda. Ma ei kahtle riikliku arstiabi kvaliteedis, kuid ülekoormatus ja tõsine ajapuudus (ebapiisav visiidiaeg) avaldavad siiski oma mõju.

Vanust üle 30 ja 2 korda elus sellise summa maksmist sellise asja eest paljuks ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.