Esileht Lapse ootamine Oscar uh – mida oodata?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Oscar uh – mida oodata?

Postitas:

Tere

Homme on elu esimene Oscari uh (12+5). Eelmisel nädalal andsin vere- ja uriiniproovid. Milline näeb välja Oscari ultraheliuuring – kas see toimub vaginaalselt v kõhu pealt?
Kas samal visiidil arutatakse ka minu vere- ja uriiniproovide tulemusi ja antakse ka nende kohta vastused? Kui pikalt visiit kestab ja kuidas edastatakse kokkuvõtted lapse tervise olukorra kohta – kas saab kõik koha peal teada või peab veel mingeid andmeid ootama peale Oscari uh-d?

Toimetan ITK-s

Aitäh ette kõigile, kes soovivad oma kogemusi jagada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt tehakse seda kõhu pealt, vahel harva (kõhukatted liiga paksud, rasedust liiga vähe, halvas asendis loode).

Sinu antud vereproovi andmed sisestab õde arvutiprogrammi ja neid võrreldakse günekoloogi mõõdetud andmetega. Günekoloog, vaatab järjest üle loote erinevad organid, ninaluu olemasolu ning ülejäänud keha. Olenevalt inimesest, kommenteerib ta veidi rohkem või vähem. Ma küll ITKs pole käinud, aga usun, et ka seal on nii, et ise näed ka seda, mida arstki, suurelt ekraanilt. Hoiatan ette, et see pole väga selge pilt ja enamus ajast ei saa ise midagi aru. Noh, et kus see kops ja kus see neer nüüd täpselt oli.

Uringu lõpuks saad paberid, kus on kirjas, kui kõrged su riskid on sünnitada mõne kromosoomhaigusega laps. Enamasti on riskid madalad ja kõik on hästi! 🙂 Üdiselt prinditakse ka pilt või kaks tulevasest ilmakodanikust.

Sugu enamasti teada selle raames ei saa, sest rasedust on vähevõitu ja nad ei oska eriti kindlalt öelda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul prooviti kõhu pealt, aga loode magas või oli halvasti, siis tehti vaginaalselt. Ja kui näed ekraanilt ükskõik mida, isegi midagi millest aru ei saa, siis seest läheb ikka härdaks.
????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ülekaaluline ja polster kõhul aga nägi ilusti kõike kõhult.
Uh pikkus oleneb arstist, mõnel 10mun, mõnel 30. Koos arvuti analüüsiga kokku 30-40min max visiit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Oscar uh – mida oodata?