Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oscar uuring ja lapse sugu

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Oscar uuring ja lapse sugu

Postitas:

Tean, et palju sellest siin juttu olnud. Aga huvitab paljudel ikkagi 12-13 nädalal öeldud lapse sugu täppi läinud? Tänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Shois ütles 12 nädalal, et 90% poiss. Natuke lootsin, et äkki pani mööda (kodus poiss olemas). Nüüd aga 20nd on mul ikka poisiklutt kõhus. Seega saab minust 2 poja emme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kahe eelneva lapsega 12 nädalal õige sugu öeldud ning nüüd kolmandaga ütles ka dr. Shois 12 nädalal soo ära (hetkel veel ei tea, kas ka 100% õige, sest lapse hetkel veel sündimata).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldi 12. ndll 2007a Pelgu tasulises UH-s ära, et poiss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellegil Tartu TÜ kliinikumis ka öeldud? Või on veel vara sellest juttugi teha? Kuidas üldse seal suhtumine,mul 1 märts minek ja natuke hirm on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Lycia kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas kellegil Tartu TÜ kliinikumis ka öeldud? Või on veel vara sellest juttugi teha? Kuidas üldse seal suhtumine,mul 1 märts minek ja natuke hirm on.[/tsitaat]

Ise käisin TÜ Kliinikumi UH, nädalaid oli siis kuskil 15, kõigepealt vaadati kas kõik korras ja siis naeratades küsiti, et kas sugu ka tahame teada? Öeldi, et tüdruk, eks siis paistab kui sünnib kas pandi täppi.

Arsti nime ei mäleta, aga väga tore arst oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pani Shois puusse! Alles hiljuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÜ kliinikumis kuklavoldi UH tehti parema aparaadiga ja arst ei vaevunud sugu vaatama, kuigi küsisin ääri-veeri.
Looteanatoomia tehti kehvema aparaadiga polikliinikus (üle tee) ja laps istus jalad ristis. Sellegipoolest pakkus arst, et pigem tundub tüdruk olema.
28.ndl näitas ¦ois nii välised kui sisesed tüdruku tunnused ära. Seega enam ei kahtleks.
Kaks eelmist last mul ka ¦ois õigesti arvanud. Aega enam nii täpselt ei mäleta, tõenäoliselt 20.ndl paiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul pani Shois puusse! Alles hiljuti.[/tsitaat]

näitas ka ta ilusasti UH, kus midagi on ?
Mulle ütles tüdruk, kuigi 17 nädalat arvasin ise, et poiss.(hea, et terve laps, kuid kuna esimene, siis tahaks poissi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ütles Shois Oscaris, et 90% tüdruk ja nüüd ka hilisemad UHd on seda kinnitanud, nii et läks täppi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

¦ois ütleb ju ilusasti KV ja Oscari ajal et tõenäosus 90%. Mis imesid te talt veel eeldate. Hiljem ta ikka puusse ei pane, pole vähemalt kuulda olnud et siis ¦ois eksiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Shois pani tüdrukuga täppi – ta ei kahelnud ka eriti, ju oli nii hästi näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe tüdrukuga täppi läinud oscaris – 2009 ja 2011 aastal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2010 ütles 12nädalal, et tulemas tüdruk ja tuligi. Nüüd ütles, et tulemas poiss ja 20nädalal kinnitas seda, kolmapäeval uuesti minek, eks siis paistab, kas endiselt poiss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

11+6 ndl ütles ¦ois et tulemas tüdruk, 20ndl LA ütles oma arst et tulemas poiss ja nüüd hilisemas UH ütles ka et poiss. Seega ei teagi mida uskuda 🙂 Hetkel oleme ikka varunud poisi riideid ja nautraalsetes värvides riideid, sise tunne ütles kohe raseduse alguses et tulemas on poiss aga eks sündides saab täpsemalt teada kumb tulemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps Fertilitases dr Kask 12-dal nädalal pakkus poissi, aga oli tüdruk (2007). Teise lapsega pakkus dr Shois Oscaris tüdrukut ja seda ta ka oli (2009). Kolmanda lapsega pakkus dr Shois Oscaris tüdrukut, aga oli poiss (2011). Seega meie puhul on kolmest üks täppi läinud 🙂 Uskuda tasub seda, mida juba 20-da nädala UH-s öeldakse, siis enam eriti ei eksita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli 12.nädalal Oscar Shoisi juures ja pani sooga täppi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oscar uuring ja lapse sugu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.