Esileht Lapse ootamine oscarile söömata?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: oscarile söömata?

Postitas:

aidake juhmi!kas enne oscarit peab ka söömata-joomata olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 20:01; 25.11 20:24; 25.11 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mittekuidagi ei mõjuta joomine, söömine ja mittesöömine ultraheli tegemist. Kui pead silmas vereproovi, siis samuti pole vahet.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 20:03; 25.11 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka vereproovi pidasin silmas muidugi. üldiselt ei ole soovitav enne vereanalüüsi süüa ega juua ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 20:01; 25.11 20:24; 25.11 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ainult oscari uuringu jaoks, siis platsenta hormooni ja rasedushormoomi (hcg) söömine ja joomine ei mõjuta. Seda ma ei tea, kas sul sama käigu korral ei kontrollita äkki ka mingeid muid näitajaid. Nt kui veresuhkrut kontrollitakse, siis peab olema söömata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 20:03; 25.11 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka vereproovi pidasin silmas muidugi. üldiselt ei ole soovitav enne vereanalüüsi süüa ega juua ju.

Mulle öeldi küll, et enne vereproovi söömata ja joomata. Netist leidsin veel, et umbes 8h.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 21:45; 25.11 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot – saa siis nüüd aru! Ise muidugi loll, et kohe ei taibanud küsida, kui saadeti. Aga minuteada muid näitajaid seekord ei kontrollita.

Teemaalgataja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 20:01; 25.11 20:24; 25.11 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot – saa siis nüüd aru! Ise muidugi loll, et kohe ei taibanud küsida, kui saadeti. Aga minuteada muid näitajaid seekord ei kontrollita.

Teemaalgataja

Käisin just täna seda oscari verd andmas. Digiloo tulemustes oli täiesti ka veresuhkur mõõdetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 21:45; 25.11 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka vereproovi pidasin silmas muidugi. üldiselt ei ole soovitav enne vereanalüüsi süüa ega juua ju.

Sa pead seda oma ämmaemandalt küsima! Osades haiglates jooksutatakse rasedaid mitu korda – esmalt tehakse üldine vereanalüüs koos veresuhkruga ja hiljem siis eraldi vereanalüüs OSCAR uuringu jaoks. ITK-s minu teada tehakse kõik analüüsid korraga, – eriti praegusel ajal ma ei näe põhjust, miks peaks mitu korda rasedaid jooksutama, kuhjama inimesi verekabinetti järjekorda jne

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina dr.Soiši juures ei pidanud olema söömata minu arust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin juulis vist lausa 2x üle. Kinnitati, et söömise-joomise keeldu pole, vist isegi öeldi, et ühegi rasedusaegse analüüsi jaoks pole (võibolla eriprobleemide korral on). Oscaris käisin ITK-s.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine oscarile söömata?