Esileht Kodunurk Oskab keegi öelda aega, kui kaua peab kondenspiima keetma, et saada iirist ja kui kaua, et saada….

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Oskab keegi öelda aega, kui kaua peab kondenspiima keetma, et saada iirist ja kui kaua, et saada….

Postitas:

…karamelli maitselist möksi. Tean, et kunagi keegi siin foorumis tõi need ajad ka välja, aga no ma ei leia.

Tänud! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 22:06; 10.02 07:37; 11.02 07:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]5 tundi pead keetma aga jälgima et vesi ära ei keeks[/tsitaat]

5 tundi? Ei tea mis siis veel tuleb 😀 Ma keetsin 3 tundi ja tuli liiga keedetud mu meelest. Sellepärast uuringi. Mäletan nagu, et iirise sai kas 2 või 1,5 tunniga. Aga mälu võib ka petta, seepärast uuringi.

Aga 5 tundi kindlasti liig,mis liig 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 22:06; 10.02 07:37; 11.02 07:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeda avamata kondenspiimapurki vees 1 tund ja 45 minutit. Jälgi, et purk oleks kogu aeg veega kaetud! Lase keedetud kondenspiimapurgil vähemalt tund aega jahtuda.

väljavõte sellest retseptist, kus kasutatakse saadud iirist http://nami-nami.ee/recipe.php?q=detail&pID=10904

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen tavaliselt ise, rööskkoor ja suhkur… Vahepeal panen osa purki, et siis kondenspiimana ja keedan edasi, kuni saan sobiva paksuse. Alati saab maitsta ja näeb välimuse ka ära:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahju panemisest kuulen esimest korda. Aga keetnud olen mitmeid kordi ja midagi ei ole juhtunud. Tuleb lihtsalt peale passida, et vett oleks piisavalt, nimelt vesi peab purkidest üle olema. Mina keedan ikka nii, et vähemalt 5 cm on vesi purkidest üle. Pidevalt jälgin ja valan vajadusel vett juurde.
Asju tuleb õigesti teha lihtsalt 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 22:06; 10.02 07:37; 11.02 07:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult plahvatab, kui paned kinnise konservipurgi ahju! Vedelik seal sees hakkab paisuma, ei mahu purki ära ja purk lõhkebki. Täiesti tavaline asi.

Pane terve muna koorega ahju ja saad sama tulemuse. Aga kui paned veega keema, siis teine asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Oskab keegi öelda aega, kui kaua peab kondenspiima keetma, et saada iirist ja kui kaua, et saada….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.