Esileht Hobinurk Osta.ee kohta küsimus

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Osta.ee kohta küsimus

Postitas:

Olen üsna vähe Ostat kasutanud ja sellist juhust pole ette tulnud. Uurisin reegleid, aga ei leidnud sellist mis mulle vastuse annaks.

Lugu selline: inimene võitis oksjoni pühapäeva õhtul. Mul oli märgitud, et tarneaeg kolm päeva. Neljapäevaks ei olnud veel kippu ega kõppu. Hakkasin muretsema, sest olin reedel mõneks päevaks ära minemas ja kartsin, et kui ta saadab pakiteate näiteks reede pärastlõunal, siis ma ei jõua minu poolt lubatud kolme päeva jooksul asja posti panna. Saatsin teate, palusin alustada toimingutega. Tuli paki saatmise info ja raha kanti deposiiti, mingit suhtlust ostja poolt ei olnud. Panin kohe paki teele. See seisis automaadis 7 päeva, täna nägin, et “Ümber suunatud”. Tõenäoliselt tuleb tagasi siis. Raha on deposiidis. Mis nüüd edasi saab? Ongi lihtsalt võimalus ostjal pakk mitte välja võtta ja tehing sellega tühistada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata ostja tagasisidet, kui ongi problemaatiline, tagasisides negat. ja neutraalseid mitmeid

siis kohe pretensioon. Kui tagasiside puhas, siis korra veel kirjutaks ja pretensioon 1-2 päeva pärast. See pretensiooni  võimalik trahv paneb nad liigutama.

 

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Hobinurk Osta.ee kohta küsimus