Esileht Ajaviite- ja muud jutud osta.ee negatiivne alusetult saadud kommentaar

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: osta.ee negatiivne alusetult saadud kommentaar

Postitas:
silko

Nii palju saad teha, et pane negatiivne vastu. Lisaks kirjuta “Tegemist on tõelise jobuga, oksjoni juures on selgelt kirjas, et töökord teadmata, ilmselgelt seetõttu jäigi hind 10 sendi peale ja see s***kott vihastas, et 10 sendi eest korras asja ei saanud.”

vau 😀

+2
-1
Please wait...

Postitas:
matikala

Normaalne inimene ei pane ju 0,1 eur ostetud asja eest negatiivset. Olen varem ka müünud asju ja seda pole kordagi juhtunud. Aga tegemist oli venelasega! Sellise värdjaga ei soovi kunagi mingeid tehinguid enam.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
matikala

See asi on lõpuks läbi! osta.ee klienditugi lahendas pretensiooni ja eemaldas negatiivsed kommentaarid.

Kogu tagasiside on eemaldatud. 1. Oksjonil on kirjas “Ei tea kas töötab!” 2. Müüjale infoks, et kui ostja on tehingu korrektselt lõpule viinud, siis ei ole Teil alust jätta ostjale negatiivset pelgalt seetõttu, et ostja jättis negatiivse. Lõpetame pretensiooni. Osta.ee

+5
0
Please wait...

Postitas:
mlkmlk

Vedas. Ma ostsin lapsele jope, hind oli ikka 10 eur vms, polnud päris tasuta. Kätte saades selgus, et lukk oli katki. See oli kirjas venekeelses kuulutuse kirjelduses. Ma ei oska vene keelt ja lehe tõlkimine eesti keelde seda osa ära ei tõlkinud. Protest ei aidanud, negatiivne hinne võeti maha, minule jäi solvav hinnang alles. Vastik.

0
-9
Please wait...

Postitas:
kolja

Müüjale infoks, et kui ostja on tehingu korrektselt lõpule viinud, siis ei ole Teil alust jätta ostjale negatiivset pelgalt seetõttu, et ostja jättis negatiivse.

See on küll huvitav! Et kui üks pool rikub alusetult teise poole skoori, siis see teine ei tohi hinnata oma kogemust negatiivseks, vaid peaks panema positiivse või vähemalt neutraalse? Mulle tundub, et see punkt on küll vaidlustatav. Kui ikka ostja ei viitsi kirjeldust lugeda ja pärast möliseb, siis see on negatiivne kogemus ja negatiivne kogemus avaldub vastavalt negatiivses tagasisides, samuti on mõistlik ka teisi inimesi hoiatada potentsiaalse negatiivse kogemuse eest. Muide, olen ise kunagi saanud negatiivse selle eest, et panin müüjale neutraalse, kuna ostetud esemel oli üks puudus, mida polnud kirjeldatud ning siis küll osta.ee ei öelnud, et ei tohi negatiivset panna kättemaksuks neutraalse (neutraalse!) eest. (Kuigi, tõsi, nad muutsid ise selle negatiivse hinnangu neutraalseks hiljem, peale protesteerimist.)

+3
0
Please wait...

Postitas:
enter

Vedas. Ma ostsin lapsele jope, hind oli ikka 10 eur vms, polnud päris tasuta. Kätte saades selgus, et lukk oli katki. See oli kirjas venekeelses kuulutuse kirjelduses. Ma ei oska vene keelt ja lehe tõlkimine eesti keelde seda osa ära ei tõlkinud. Protest ei aidanud, negatiivne hinne võeti maha, minule jäi solvav hinnang alles. Vastik.

Mille eest sina üldse negatiivse müüjale jätsid? Loomulik ju, et võetakse maha. Ja samamoodi loomulik, et sina käitusid nõmedalt (müüja sai sinult negatiivse, sest sinu tõlkeprogramm oli kehv) ja sulle jäi negatiivne alles.

Ma ei kujuta ettegi, et mõni venelane ei saa minu kuulutusesr aru ja paneb mulle sellep negatiivse.

+6
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud osta.ee negatiivne alusetult saadud kommentaar