Esileht Ilu ja tervis Osteoartroos

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Osteoartroos

Postitas:

Kellel see diagnoos, palun rääkige, mida see tähendab. On veider, et tegelikult mul pole enda arust mingit jäikust ega pidevaid valusid, ainult trepist liikuda on keeruline, aga röntgenipilt ju ei valeta, II staadium. Mis see tähendab, et II staadium? Kui kiiresti see asi areneb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 20:49; 14.09 20:59; 15.09 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul diagnoositi ka II aste miski 8 aastat tagasi. Mul valutas ja oli trepist alla minna hästi valus. Valu möödus. Võtan igasugu toidulisandeid ka kõhre jaoks. Glükoosamiini, hüaluroonhapet, kollageeni, MSM, boswelia, nanohappi, omega-3 kuuride kaupa. Praegust seisu ei tea, pole arstil käinud. Kuid näiteks pikka maad liivarannas mere ääres käies annab põlv ikka tunda, samuti metsas konarliku maaga. Aga muidu ok.
olen 69

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 19:25; 14.09 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul diagnoositi ka II aste miski 8 aastat tagasi. Mul valutas ja oli trepist alla minna hästi valus. Valu möödus. Võtan igasugu toidulisandeid ka kõhre jaoks. Glükoosamiini, hüaluroonhapet, kollageeni, MSM, boswelia, nanohappi, omega-3 kuuride kaupa. Praegust seisu ei tea, pole arstil käinud. Kuid näiteks pikka maad liivarannas mere ääres käies annab põlv ikka tunda, samuti metsas konarliku maaga. Aga muidu ok.

olen 69

Kas keegi on saanud seda süsti mis tehakse otse põlve -hüaluroonhapet?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 13:11; 15.09 07:50; 15.09 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuttavale tehti mingi süst, nats üle 200.- Juba kolmas aasta ja täitsa ok.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 19:25; 14.09 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu mehele tehti see süst juba teist korda ja kästi liigesevahetuse opile järjekorda panna. esimene süst oli ca 3a tagasi. valus trepist käimine ongi kõige iseloomulikum tunnus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 20:29; 14.09 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

valus trepist käimine ongi kõige iseloomulikum tunnus.

Küsin üle – kas just tingimata valu on see aisting? Mina lihtsalt ei saa trepist üles, ühe põlve juures olevad lihased justkui ei saa selle astumisega hakkama. Valu pole, aga suutmatus on. Kas see on sama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 20:49; 14.09 20:59; 15.09 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

valus trepist käimine ongi kõige iseloomulikum tunnus.

Küsin üle – kas just tingimata valu on see aisting? Mina lihtsalt ei saa trepist üles, ühe põlve juures olevad lihased justkui ei saa selle astumisega hakkama. Valu pole, aga suutmatus on. Kas see on sama?

tõesti ei tea. aga guugeldades tuleb selle haiguse kohta väga palju infot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 20:29; 14.09 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

valus trepist käimine ongi kõige iseloomulikum tunnus.

Küsin üle – kas just tingimata valu on see aisting? Mina lihtsalt ei saa trepist üles, ühe põlve juures olevad lihased justkui ei saa selle astumisega hakkama. Valu pole, aga suutmatus on. Kas see on sama?

tõesti ei tea. aga guugeldades tuleb selle haiguse kohta väga palju infot.

Ah, there’s the rub …
Ehk emakeeli – selles asi ongi, et tuleb väga palju infot. Krt seda suudab läbi närida ja ära hinnata, mis õige ja mis vähem.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 20:49; 14.09 20:59; 15.09 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

valus trepist käimine ongi kõige iseloomulikum tunnus.

Küsin üle – kas just tingimata valu on see aisting? Mina lihtsalt ei saa trepist üles, ühe põlve juures olevad lihased justkui ei saa selle astumisega hakkama. Valu pole, aga suutmatus on. Kas see on sama?

Mina ei saa just trepist alla, ja sügavkükki ei saa teha.
Ei tea, kas sama haigus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 13:11; 15.09 07:50; 15.09 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

valus trepist käimine ongi kõige iseloomulikum tunnus.

Küsin üle – kas just tingimata valu on see aisting? Mina lihtsalt ei saa trepist üles, ühe põlve juures olevad lihased justkui ei saa selle astumisega hakkama. Valu pole, aga suutmatus on. Kas see on sama?

tõesti ei tea. aga guugeldades tuleb selle haiguse kohta väga palju infot.

Ah, there’s the rub …

Ehk emakeeli – selles asi ongi, et tuleb väga palju infot. Krt seda suudab läbi närida ja ära hinnata, mis õige ja mis vähem.

Arsti juurde lähed, siis tunnengu ennast targemana kui arst varsti, sest kõik ravid ja asjad on juba teada.
Minu arst saatis mind küll röntgeni ja mri-sse, seal tuli vastus, et artroos. Ravi: ära tee sügavaid kükke ja söö buranat. (Kindlustuse kaudu arst). Peale seda hakkasingi googletama, ja seal sain selle süstile jälile, et see võib valu leevendada. Arst ei maininud sellest midagi. Valu tuleb just peale trenni tavaliselt, või näiteks peale eilset seenemetsas käimist.
Nüüd siis helistasin kindlustusse (400 e) ja küsisin endale seda süsti. Operatsioonile arst ei soovitanud, ei tea miks. Imelikud kõik need arstid, mida või keda nad prioriseerivad. Ometi olen veel tööjõus inimene. 15 aastat veel tööl käia.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 13:11; 15.09 07:50; 15.09 08:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Osteoartroos