Esileht Veebikonstaabel ostsin auto ja sain kaasa kanepit(VIST)

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: ostsin auto ja sain kaasa kanepit(VIST)

Postitas:

Ostsin kasutatud auto eraisikult. No auti vaatasin üle ikka aga rohkem kapoti alt, salongis mitte nii väga(kõiki laekaid ja “ukse taskuid” läbi küll ei tuulanud. Olen auto omanik olnud umbes 4 kuud. Täna esimest korda kohmitsesin auto tagumise ukse juures ja järsku hakkas silma nö. Ise keeratud joint. Kanep?! Ei tea. Minu tuttavatest on ainult paar inimest auto tagaistmel istunud ja tõesti ei usu, et see leid nende oma. Politseisse ei julgenud ka minna… Nüüd kardan, et äki on autos veel kuskil midagi? Kui kunagi mingi narkootikumide otsimise laus kontroll tehakse vms siis kuidas ma tõestan, et ma ei tea asjast midagi. Kas mul on võimalus nt. Pöörduda politseisse ja paluda auto narko koeraga läbi otsida? Samas ei tahaks eelmisele omanikule mingit jama ka. Muidu eelmine omanik tundus korralik keskealine meesterahvas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eelmisele omanikule jama tekib, siis on ta ise selles jamas 100% süüdi. Kui sa arvad, et sinu vaikimine päästab eelmise omaniku jamast, siis võib ju esmapilgul nii tunduda, aga tegelikult tuleb see jama tema pealt sinu peale ja sa muutud kuriteo kaasosaliseks. Nii et jama on igal juhul ja sina otsustad, et kas eelmine omanik saab ise oma tekitatud jama endale kaela või võtad sina tema jama enda peale.
Õiglane oleks ju, et jama eest vastutaks jama tekitaja, mitte sina.
Muidugi see, et sa tead kuidas see kriminaalne ese “jont?” välja näeb ja selle ära tunda suudad, näitab et sa ise ka oled kuritegevuses kogenud. Mina näiteks ei suudaks narkorämpsu küll tuvastada ega ära tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks ei pea just eriline teadja-oskaja olema, et jointi ära tunda, jeerum küll.
Piisab kasvõi paarist filmist a la Fear & Loathing in Las Vegas; ei pea meist keegi tavaelus sellega tingimata kokku puutuma.
Teemaalgataja, mina jätaksin asjad nii, nagu on, sest kuidas sa tõestad ära, et sina või sinu tuttavad pole seda pläru keeranud, või millega tõestatakse ära, et selle pläru keeras just auto eelmine omanik oma käega?
Ise teeksin autole korraliku keemilise sisepuhastuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Sellist lauskontrolli teenust me ei osuta. Siiski jointiga võiks ka jaoskonda pöörduda. Reeglina me siiski eeldame, et kanepi tarvitaja ise meile jaoskonda jointi pakkuma ei tule 🙂 Muidugi üks võimalus oleks leiu nuusutamine, kas on kanep või tavaline tubakas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Veebikonstaabel ostsin auto ja sain kaasa kanepit(VIST)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.