Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 512 )

Teema: .

Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 197 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa peksad täiesti segast ju. Millest sa üldse räägid, mis suhted, tugevad suhted jne, oraakel oled enda meelest?

Sa rääkisid enne, et kui on tugevad suhted, siis ei saa kedagi vahele tulla. Sina räägid aga kellegagi koos vanaks saamisest jne. Jah, võib-olla ongi halb suhe. Aga sina ei pea olema ajend lahku minemiseks, vaid tema (kui ka on halb suhe) peab ise selle otsuse vastu võtma, ilma sinuta. Sulle toodi näited, mida sa öelnud oled, et paned kellegi endasse armuma, ei anna käest jne. On ka variant, et tal on hea suhe, aga keegi teine hakkabki meeldima, aga no kuule, siin ütles üks teine naine enne, et ega siis oma kallist elukaaslast ei jäta. Ei saa aru, miks sa mulle nii vastasid. Sina parem räägi, mis su projektist on saanud, sest too ühine projekt on küll täitsa teemasse.

Ma ei saa aru kas mul on nüüd midagi kuskilt vahele jäänud, aga millel baseerub nüüd see arvamus, et ta on suhtes kellegagi?

/ma ei sa ausalt enam aru mis siin teemas toimub, kõik paistavad teadvat rohkem kui mina v tema/

Ta ei tea ka paljut. Tema ei tea sinust midagi. Ta ei guugelda sind. Ega sa ei tea ise samuti, kas ta on suhtes või mitte, sest ütlesid enne paar korda, et kui ta on ka suhtes, siis hea suhe toimib nagunii. Lisaks kirjutasid, et ta on privaatne inimene ega laota end internetis laiali.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ka sina ei tunne seda naist tegelikult

No see on nüüd ikka totaalselt kohatu võrdlus. Ma siiski tunnen seda inimest, samal ajal kui sul pole ju õrna aimugi kellega tegu. Püüa mitte liiga hoogu nüüd minna. Ei taha tglt üldse halvasti kellelegi öelda, aga ausalt öeldes pole ka põhjust end tagasi hoida peale kõiki neid solvanguid, mida te siin minu suunas olete tulistanud. Seega mine otsi endale ka diagnoos, mis käib inimese kohta, kes arvab end oraakel olevat.

See pole solvang. Sa ei tunnegi teda, ise oled seda mitu korda öelnud. See ei ole midagi halba ju, kui ma ütlen, et sa ei tunne seda naist. Sina parem otsusta ära, kas oled kole või ilus, noor või vana, paks või peenike. Kas vaatab sind või sa talle ei meeldigi. Väga palju kahevahel olemist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen aru saanud, et mõned asjad siin loos ei klapi jah. Kuigi mõned klapivad ka, nt vanusevahe ja see, et töötate koos. Vb mitte igapäevaselt, aga siiski. Vanusevahe on siis kusagil 10 aastat ja sina oled see noorem pool, jah? Miks noorem? Sest sul on paaaaaaljuuu aega istuda internetis, fantaseerida teie “suhte” üle. See naine on siis kusagil 30ndates ja sina 20ndates. Kogu su jutt tundub noore inimese armumine, mitte küpse 40ndates naise oma. See pole halb, et enda isikut paljastada ei taha, aga miks sa siis ikkagi ei astu seda sammu, tema poole? Kogu see jutt, et vaatab sind- tee siis ometi midagi. Sa võid ju mõelda: miks ta pole sinuga samaealine? Sest järelikult sulle oli vaja armumist 10 aastat vanemasse. Miks on vanusevahe sulle nii oluline? Ehk te tasakaalustaksite teineteist hästi, hoolimata kõigest?

Sa “paned” ta endasse armuma, sa “ei lase” teda käest, sa “tahad temaga vanaks elada”… ta ehk juba on armunud sinusse ning ootab sult konkreetset sammu enda suunas? Ükski 44a ei räägi nii ega mõtle nii.

Muidugi, noorus ongi rumaluste tegemiseks, aga kui ta ikkagi loeb perekooli ja tunneb end ära siis mida sa talle ütled? Selle peale võiksid ka mõelda.

Minu arust sa pabistad liiga palju ja oled endale mingi ulme kokku mõelnud- kirjutanud. Selle asemel, et ise julge olla, otse läheneda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Leian ka, et mõned harrastavad siin grupiviisilist lintšimist. Mõni siin vaatab nagu kinofilmi, popcorn käes, läheb lausa kurjaks, et asjad ei arene nii kiiresti ja põnevalt kui tahaks. Pluss veel igasugused Wikipediat tsiteerivad veebidoktor Vassiljevid, ennustajad, samuti see viimane detektiiviromaani-hõnguline teooria, et teemaalgataja on hoopistükkis see noorem pool… Laske inimesel olla! See ei ole teie asi, kas ja kuidas asjad arenevad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina solvusin ka – mis mõttes 40selt enam nii ei armuta? Palun selgitust.

Mulle tundub ka, et teemaalgataja kallal nokitakse nagu liiga palju. Võibolla tõesti on mõni osa tekstist pahasti välja kukkunud, aga no pisiasi ju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oot mis, kus on lintšimine ja vägivald? See on ikka vägagi rahumeelne teema olnud siiani tavapärase PK kohta, kus tavaliselt juba teisel leheküljel on tüli majas ja teema rikutud. Inimesed on püüdnud autorile kaasa elada ja võimalikku nõu anda, isegi kui see teema on liba. Keegi pole mitte kui midagi pahasti öelnud, seega ei tasu end mitte kui millestki üles keerata. Faktide moonutamine kusjuures on tark mõte, sest kõik need, kes ei-käi-perekoolis, käivad tegelikult küll ja kui ei taha saada päriselus paljastatud, siis tasub väikseid haake teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Wau, üsnagi lennukalt oled “läbi näinud” mu, aga kui nüüd ikkagi peensuseni aus olla, siis ma olen hoopis kass Miisu ja soovin vahekorda astuda vastasmaja aknal passiva kass Kitiga. Prooviks nüüd siit kuidagi edasi minna?

Keegi pole anonüümne kahjuks. Liiga palju keskendud endale, aga see on mõistetav, kui sul eluga senini kõik hästi ja rahul oled. Ma ei öelnud sulle midagi halvasti, aga sa tood teemast välja näiteid ja kõigud oma mõtetes ja meelsuses palju. Ma tahtsin ainult tuua võimalusi, et see naine ei ole sinust huvitatud, ei tunne sind jne, et sa ei mõtleks end segaseks ja siis tunneksid seda valu, mida põhjustab keegi, kes sinusse samamoodi või ligilähedaselt sarnaselt ei suhtu. Loomulikult on tore end tühjaks kirjutada, aga võiks näha mitut külge. Nagu ma kaalun võimalust, et sa talle meeldid või võiksid väga varsti meeldima hakata, võiksid sa kaaluda vastupidist varianti. Siis ei ole ärevus ka nii suur, kui sa teda ei idealiseeri. Pealegi on siis kergem kohtudes temaga rääkida. Kui sa aga endale ideaalse kiire alguse ja romantilise lõpuga filmiliku stsenaariumi välja mõtled, siis võib see piirata sinu võimalusi temaga lähemalt tuttavaks saada.
Mis puutub vaimsesse vägivalda, siis siin teemas ei ole samasuguseid väljendeid, nagu on teistes PK-i LGBT+ teemades, mida ei ole isegi mõtet avada, kui ei taha oma päeva halvas tujus veeta. Foorumitest ei saagi tavaliselt seda tagasisidet, mida teemaalgatajana ootad, aga sa oled sellega kindlasti arvestanud, sest muidu sa ei kirjutaks üle 100 korra. Kui sul on nii palju vastuseid, siis on ka igasuguseid vastajaid. Ja lugejaid, kes sulle ei vasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kes keelab ihaldussubjektiga vestlust alustada? Küsid, kas ta spordiga tegeleb ja pakud välja koos jooksmist vms tegevust. Niisama ulguda ei ole küll mõttet. Ulud siis kui saad eitava vastuse. Isegi kui asja ei saa, siis koos aega veeta ilma intiimsusteta on vb piisav kuni tunne üle läheb? Milleks kannatada kui sa näed, et ise see tunne üle ei lähe?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks see võlts oleks? Sa ei pea seda, kui see sulle tundub kuidagi vale, aga et see oleks võlts, sellest ma aru ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, saan aru. Keskendun muidugi endale, kellele ma veel siis keskenduksin, arvestades, et ma (erinevalt siin paljudest) ei ole hiromant ega oraakel, mistõttu ma ei oska teise inimese sisse näha. Ja ma ei ole seda tüüpi inimene, kes hakkaks midagi ennustama v eeldama lampi.

Ma ei tea, miks sa mind oraakliks kutsud. Naljakas isegi seda praegu kirjutada. Ma ei ole sind kordagi solvanud. Ennist tõin küll ühe sündroomi, aga ma ei öelnud, et see sinu kohta käib, vaid on sarnasusi sinu mõnes väljendis. Pealegi kui sa oleksid päriselt jälitaja, siis sa ei põhjendaks ega kaitseks end, sest sa ei näeks oma tegevuses midagi väljapaistvat. Ja sa oleksid ammu teda sõnumitega pommitanud ja nõudnud mujal kokkusaamist kui seal kohas jne. Aga sa ei tee seda. Sa ütled, et sa ei ennusta või eelda lampi, ometi oled sa seda teinud. Ma olen tervet teemat jälginud ja väga sageli vastanud. Sa ütled, et ta on kindlasti lesbi, siis hiljem ütled, et ta võibolla ei ole lesbi. Siis ütled, et internetist leiab kõik tema kohta üles, siis ütled, et internetti ta end laiali ei laota. Ütled, et sa ei meeldi talle, järgmisel hetkel ütled, et ta vaatab sind ja naeratab sulle, teistmoodi, kui teistele. Ütled, et oled vana, aga järgmisel ütled, et tema näeb vanem välja ja sa näed oma east noorem välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks see võlts oleks? Sa ei pea seda, kui see sulle tundub kuidagi vale, aga et see oleks võlts, sellest ma aru ei saa.

Võlts selles mõttes, et minna rääkima “ilmast ja tervisest” rahulikul ja lõbusal ilmel ja n-ö pinda sondeerima, kui samal ajal tahaks karjuda: “let’s cut the crap, I am in love with every last inch of you!”. Kuna ma seda öelda ei saa, siis ma olen parem vait. Küsimusele “miks sa siis ei saa öelda seda” vastuseks: sest ma ei taha kellelegi peale lennata, kui ma ei tea mida tema tunneb. Ja siit edasi vastates küsimusele, et mis siis saab üldse: ma ei tea.

Aga oletame, et ta mõtleb täpselt niisamuti. Siis ei teekski kumbki kunagi esimest sammu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jajah, kindlasti ei lähene ta sulle sellepärast, et ta on ka sinusse hirmsasti armunud, mitte sellepärast, et on hetero/suhtes/pole sind isegi märganud. Sa oled oma peas ikka korraliku muinasjutu kokku mõelnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võlts selles mõttes, et minna rahulikul ja lõbusal ilmel rääkima “ilmast ja tervisest” ja n-ö pinda sondeerima, kui samal ajal tahaks karjuda: “let’s cut the crap, I am in love with every last inch of you!”.

Noh, olgem realistid, sa ei tunne temast kui inimesest iga inchi, seega… 🙂 Tegelikult huvitav, inimesed on nii erinevad, mulle meeldivad ka naised ja hulle armumisigi on olnud, aga seda enam tahaks just rohkem tolle inimesega rääkida, saada teada mida ta mõtleb, mis talle meeldib, kes ta on jne. Iga korraga vaikselt lähemale liikuda. Mida see sinu vaikselt oodatav plahvatus peaks sisaldama, sõnatut seksi 24/7 või mida? See võib väga väsitav olla, keel ja näpud kuluvad ära lõpuks :p

Please wait...
Postitas:
Kägu

Las teemaalgajata toimib nii nagu õigeks peab.

Aga eelmine postitus andis ainest järgmiseks küsimuseks. Kas teemaalgajata on päriselt valmis seksiks naisega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jajah, kindlasti ei lähene ta sulle sellepärast, et ta on ka sinusse hirmsasti armunud, mitte sellepärast, et on hetero/suhtes/pole sind isegi märganud. Sa oled oma peas ikka korraliku muinasjutu kokku mõelnud.

Kas ma väitsin, et ta on? Mine loe veidi ülaltpoolt, kus ma selge sõnaga kirjutan, et “ma ei tea mida teine inimene tunneb” .. .. oh, god.

Kas sa oled seesama, kes ühes teises lgbt teemas kirjutab, et on 25 ja armunud teisesse naisesse?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kahekesi jäämine, pilk ja .. well, you know. Plahvatuse all pean silmas seda, et oma tundeid ei suudeta enam tagasi hoida.

Ära nüüd seda filmiasja kah nii tõsiselt võta…:)-
Päriselus juhtub seda siis, kui oled oma objektiga koos ühest L-Ameerika otsast teise koos rännanud, logu auto ostnud selleks, see on katki läinud, seda tee ääres parandanud, edasi sõitnud, uuesti katki läinud, vahepeal hääletanud, jalgsi käinud, bussiga sõitnud, kuskilt läbi dzungli põiganud, rippsillalt vette kukkunud, välja ujunud, kuhugi jõudnud jne…saad isegi aru.
Et seda teil ei ole ega vist ka ei tule.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ei taha luurata ja lähemale liikuda. Mulle sobiks vâga samaaegne spontaanne äratundmine. Kahekesi jäämine, pilk ja .. well, you know. Plahvatuse all pean silmas seda, et oma tundeid ei suudeta enam tagasi hoida.

Aga seda sa just teedki ju, luurad ja kujutled ning ootad tühja, selle asemel, et minna ja suhelda inimese kui inimesega. Just igavatel igapäevateemadel. Kõige parem viis saada teada, kas teid midagi seob ja mida ta sinust arvab. See on suheldes kohe tunda, kas teine on sinust huvitatud või ei. Mingit üht pilku ja seksiplahvatust oodata (või mis peale seda üht pilku veel tulla saab?), no ma ei tea, paljudel naistel see ikka nii käib? Samas kõike võib juhtuda, mürki ei võta 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõnu suhu? 28.10.2019 23:32 Sa kirjutasid nii:

Tead, hetkel on asjad nii, et iga asi oleks probleemiks – nii see, kui tal oleks naine kui see, et ma ei meeldigi talle v et talle ei meeldigi naised jnejne. Iga asi oleks probleemiks, sest mina olen nii ehk naa temasse kõrvuni armunud ja minu jaoks ei muuda see kõik ju midagi, ma ei suuda ju temast lahti lasta. Mina tahan teda ikka endale.

… et ma ei meeldigi talle v et talle ei meeldigi naised jnejne. Nii et ikka ei ole kindel, et on lesbi.

5ndal oktoobril kirjutasid ´Nojah, sellepärast ütlesingi, et ega ma ju teda ei tunne.´ Ehk siis ei ole midagi halba, kui me ütlemegi, et sa ei tunne teda. Ja su inglise keel võib ka teda häirida. Tean inimesi, keda väga häirib, kui ma tahaks inglise keeles rääkida. Ja see piirab mind jällegi.
Ei, ma ei saa aru, et naljaga, sest kui sa tahad kellegagi suhelda, siis ei tee selliseid nalju. Enesekindlus meeldib naistele. Sa oled ilus, noor ja kena. Nii mõtlegi. Naisega on koos raske elada, aga asi on seda väärt. Kui sina arvad, et ma panen sulle sõnu suhu, siis sa näed, kuidas on suhe naisega. Ja kahetisi mõistmisi tuleb ikka ette. See su sama armsam võib sulle öelda midagi, mille peale solvud, aga ta ei pruugi üldse midagi halba mõelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellepärast ma küsingi, mida teemaalgataja päriselt ette kujutab? Kas ta on mõelnud ka sellele, et seks naisega erineb paljuski seksist mehega? Kas seks on see, milleni ta tahab jõuda? Plahvatus nagu viitaks sellele, et see on ikkagi just see tema soov või saan valesti aru. Üleromantiseeriv tundub, aga eks see vist armumise puhul kipu nii olema.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 512 )