Esileht Pereelu ja suhted Imelik lugu

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 510 )

Teema: Imelik lugu

Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 197 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul on olemas ta fb, kõige lihtsam oleks kirjutada. Võibolla lihtsalt sõbrakski võtta, äkki kirjutab ise. Aga ära kõike letti löö, tavalised sõnumid, et julgekis kohtumispaigas edasi käia.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen otsinud taga inimest, kellelt pole võtnud tel nr, ei tea ees- ega perekonnanime, tuhninud läbi kõrgkoolide nimekirju ja lõpuks leidnud. Nii et sõnumi saatmine ei tundu enam suurim probleem. Pole ka tavaliselt ise algataja pool, aga olen tänu oma sõbrannale seda õppinud, kes alati härjalt sarvist haaras.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sul on olemas ta fb, kõige lihtsam oleks kirjutada. Võibolla lihtsalt sõbrakski võtta, äkki kirjutab ise. Aga ära kõike letti löö, tavalised sõnumid, et julgekis kohtumispaigas edasi käia.

Ma ei kasuta eriti Facebooki ja ei kujuta ette ka, et saadaks lampi sõbrakutse kellelegi, keda ma tegelikult ei tunne. See oleks veider.

Samas, kui tema saadaks mulle, siis räägiks see väga selget keelt. Aga ma ei ole FB oma nime all, nii et seda varianti ei ole.

Ja üldiselt tundub see asi ikkagi dead end. Ei teagi miks teha, polegi vist midagi teha. Kuigi jah, näeme mõne päeva pärast.

Sa ei ole võimeline isegi saatma nii lihtsalt asja nagu sõbrakutse? Ja siis sa jahud, et teil on kohe kohe mingi suhe tekkimas, nüüd ühtäkki on see inimene jumala võõras ja tundmatu. Veidrik oled ikka…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mina saan asjast aru nii, et sõbrakutse saadetakse inimesele, kes on vähemasti tuttav, kellega oled suhelnud jne.
Ja isegi kui ma saadaks sõbrakutse, siis mis edasi? See oleks veel eriti veider, kui ma saadaks selle kutse, aga midagi sellele lisaks ei ütleks. Ei tundu hea plaanina.

Sõbrakutse saadetakse misiganes põhjusel, ei pea tuttav olema. Näiteks põhjusel, et tahad tuttavaks saada.
Kui võtab vastu, siis ütledki, et leidsid tuttava näo.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See lugu on liiga väsitav, juba lugeda on väsitav. Seega jäta kus oli. Käi seal kohtumispaigas edasi, kui tekib vestlus siis tekib, aga armuma panemiseni on siin küll mitu kilomeetrit maad, kui üldse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma päris kogu teemat ei jaksa läbi lapata. Mulle tundub, et teemaalgataja kardab. Nagu ma aru saan ei ole tegelikult teinud ta ühtegi lähenemiskatset vms. See, kas hirm seisneb selles, et tema armumine ei saa vastust või ta kardab tegelikult seda suhet, mis võiks sellest saada, on iseküsimus. On ka võimalik, et tegelikult kogu see hetkeline olukord tekitab mingi naudingu. Kui aga on päriselt soov edasi liikuda, siis peaks tegema mingi päris sammu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täitsa elan südames kaasa. Loodan, et sul läheb hästi. Aga kui ei lähe õnneks, siis arvan, et juba endas uue külje leidmine on väärtus omaette. Mehena näen naise armastust naise vastu kuidagi eriliselt kauni ja haprana. Seega ongi mu meelest ettevaatlikult lähenemine iseenesest mõistetav. Ilusaid hetki sinu ellu!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Päris samme oleks vaja loomulikult, aga need ei taha kuidagi tulla, seega ilmselt pole õige asi. Mu meelest on teemaalgatajal käes parim võimalus luua midagi – käiakse koos, füüsiliselt, mitte ei suhelda netis, kus tõesti pole näha kehakeelt ega emotsioone. Ilmselt on neil huviobjektiga mingi ühendav hobi vms., mille pinnalt on oi kui lihtne lihtsalt vestlust alustada. Lihtsalt minna meeldiva inimese juurde ja hakata suhtlema, õppida inimest tundma ja eks siis ole näha, mis hullust armuuimast saab. Meeldida võib too inime ju endiselt, aga jah, kuidagi see asi ei suju, seega ilmselt pole õige.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ise olnud kaks korda naisesse armunud. See võib olla väga kaunis, aga selleks peab teisele osapoolele ikkagi märku andma. Minul kasvas suhe välja muidugi sõprusest. Samas teine kord sain korvi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina end teemaalgataja kombel emotsionaalselt selle naisega nii sügavalt ei seoks. Kukkumine võib olla väga valus kui teine fruktiks osutub. Minu nt tegi minu huviobjekt maatasa, olin tema jaoks alguses ilus ja armunud oli ikka tema minusse esimesena. Otsustasin talle siiski mitte läheneda, vaid oma tunded endale hoida. Pärast juba sain solvanguid stiilis küll sa oled rõve, sa haised, sa oled mingi lesbi ja ajad üldse mind taga, mina olin vaid sõbralik. Mõrvavaid pilke ja külma ignoreerimist sain samuti. Mul on hea meel, et end ikkagi ära kasutada ei lasknud. Ta nimelt ootas, et paljastaksin kõik viimseni, kuulutaksin oma tundeid kõigile. Tõenäoliselt ta mind ei armastanudki, seepärast ka need solvangud. Tõttöelda muigan siiamaani, et kuidas ma ometi sain nii valest inimesest huvitatud olla. Õudne frukt ikka oli see.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, ma tunnistan ausalt, et olen minagi suhetes kartnud seda argist poolt. Mõtlesin kogu aeg, et kõik ongi kena alguses, kui on suur armumine, aga tegelikult on argine pool ka väga tore ja armastust täis. Hea suhe ei ole ainult hea seks. Tegelikult on seal muu isegi palju tähtsam. See on kahe hinge harmoonia, vahel ka disharmoonia. Mina tunnen rõõmu sellest, kui kas või kuulen elukaaslase samme või kui maja täitub hommikukohvi aroomiga ja me koos seda mõnuledes joome.

Esimest sammu ei olegi lihtne teha, aga selleta sa jäädki oma piinadesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ise olnud kaks korda naisesse armunud. See võib olla väga kaunis, aga selleks peab teisele osapoolele ikkagi märku andma. Minul kasvas suhe välja muidugi sõprusest. Samas teine kord sain korvi.[/quote

Teisest korrast – sa siis lähenesid, kuidas? Ja mis siis sai?

Ära lähenegi. Mängi külma kõhuga. Kui tahab , läheneb ise.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen ise olnud kaks korda naisesse armunud. See võib olla väga kaunis, aga selleks peab teisele osapoolele ikkagi märku andma. Minul kasvas suhe välja muidugi sõprusest. Samas teine kord sain korvi.[/quote

Teisest korrast – sa siis lähenesid, kuidas? Ja mis siis sai?

Ma selles mõttes lähenesin julgelt, et vestluse käigus andsin mõista, et mul on tunded. Korvi sain ma seetõttu, et ta paraku oli hetero ja ei saanud mu tunnetele vastata. Aga me oleme siiani sõbrad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida tähendab “pole õige asi”? Asi on ikka väga õige minu peas ja südames, aga asi on samas ka natuke liiga õige selleks, et muretult vilet lüües ja nalja visates läheneda.

No ses suhtes, et hirmus palju rassimist on selle kõige ümber. Võimalik, et ma ei oska hästi seletada, aga sa oled sellesse teemasse liiga sisse elanud, suuresti see ilmselt elabki su peas. Mis on ka mõistetav muidugi, kuid siiski. Ma ei tea, kui seltskonnas on kaks inimest, kes on teineteisele silma jäänud, aga mitte kumbki ei lähe lihtlabastel päevateemadelgi suhtlema, siis ei saa sellel asjal ka mingit tulevikku olla. No õiged asjad lihtsalt sujuvad, iseenesest, ei pea end hulluks mõtlema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina end teemaalgataja kombel emotsionaalselt selle naisega nii sügavalt ei seoks. Kukkumine võib olla väga valus kui teine fruktiks osutub. Minu nt tegi minu huviobjekt maatasa, olin tema jaoks alguses ilus ja armunud oli ikka tema minusse esimesena. Otsustasin talle siiski mitte läheneda, vaid oma tunded endale hoida. Pärast juba sain solvanguid stiilis küll sa oled rõve, sa haised, sa oled mingi lesbi ja ajad üldse mind taga, mina olin vaid sõbralik. Mõrvavaid pilke ja külma ignoreerimist sain samuti. Mul on hea meel, et end ikkagi ära kasutada ei lasknud. Ta nimelt ootas, et paljastaksin kõik viimseni, kuulutaksin oma tundeid kõigile. Tõenäoliselt ta mind ei armastanudki, seepärast ka need solvangud. Tõttöelda muigan siiamaani, et kuidas ma ometi sain nii valest inimesest huvitatud olla. Õudne frukt ikka oli see.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle taga on hirm, et seda sammu ei tehta. See on mõistetav. Ise olen ka jätnud väga palju asju just selle haigetsaamise hirmus tegemata. Samas siis ei tule ka seda võimalust ja hiljem võib jäädagi vaevama, mis oleks võinud olla. Alati on võimalus, et läheb halvasti või et pettud inimeses, aga on ka võimalus, et tuleb midagi ilusat. Selleks peab oma hirmust üle saama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot, mulle tundub, et see ongi siin sinu viga. Sa ootad temalt mingit liiga kindlat käitumist.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 510 )

Esileht Pereelu ja suhted Imelik lugu