Esileht Pereelu ja suhted OT Mees ei tegele lapsega

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: OT Mees ei tegele lapsega

Postitas:

Olen nii pettunud mehes, kes üldse ei aita last kasvatada jms. (Mees on hetkel töötu, muidu intelligentne, ei suitseta ega joo ja sporti ei vaata)Enne last oli kõik hästi, oleme üle 10a koos olnud. nüüd tunnen, et kõik on minu teha, vähe sellest, et kodused tööd teen üksi va nõudepesemise, olen 24/7 lapsega. Mees ei taha üldse lapsega tegeleda, ei mängi, ei käi õues ega mujal temaga. Mina olen see, kes lapsega teatris, mänguväljakul, -toas, muusikatunnis jms kohtades käib ja last õpetab ja arendab. Kas nii ongi ka teistes peredes, ma saaks aru, kui mees oleks päevad läbi tööl, et siis säästaks teda muudest kohustustest, aga nii pole ju normaalne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps tuleb kohe mehega jätta, mul oli raske sünnitus sp. vedelesin perepalatis, kuid mees oli see, kes möllas seal lapsega. koju tulles oli 50% mees lapsega ja 50% mina (täpselt muidugi ei mõõtnud) – mees oli ju isapuhkusel. Kui tööle läks, siis töölt tulles -oli esimene asi – laps sülle. Nii mõlema lapsega – mähkis, vannitas, jalutas jne. Muidugi lasteringides ta ei käinud ja ei käinud seal isegi eriti (ei meeldinud mõnede naiste lakkamatu sõnamulin) ja 1,8.a on teatris ilmsegelt vara käia. rõhk on meil rohkem pereüritustel, käime ujumas jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida ta siis teeb terved päevad? Ega see päris normaalne nagu pole küll minu meelest. Mina ka vahepeal tunnen, et mees ei tegele lastega piisavalt, aga kui sinu olukorraga võrrelda, siis pole väga vigagi 🙂 Meil nädalavahetusel käib suuremaga õues ja ehitavad legodega, loeb iga õhtu unejuttu. Nädala sees viib-toob lasteaeda. Ja kuna pikad päevad tööl on, siis kodustes töödes ma abi eriti ei eeldagi. Väiksemat tassib niisama süles, temaga ta eriti midagi mängida ei oska/viitsi. Kui vaja, söödab ja vahetab mähet küll, aga põhiliselt on pisem minu teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete siis praegu mõlemad kodus?
Sel juhul mine ise tööle ja siis on mees sunnitud lapsega tegelema hakkama 🙂 Ma usun, et see tuleb kasuks kõigile ja ka rahakotile 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInu mees on ka samasugune, ainult selle vahega, et ta ei ole töötu ja meil on kaksikud. Mees lihtsalt ei oska lastega mitte midagi ette võtta ning tal puudub täielikult fantaasiameel. Tema olemine lastega seisneb selles, et ta ainult keelab ja õiendab nendega, misjärel sellise \”lapsehoidmise\” järel on kõik kohutavas stressis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]MInu mees on ka samasugune, ainult selle vahega, et ta ei ole töötu ja meil on kaksikud. Mees lihtsalt ei oska lastega mitte midagi ette võtta ning tal puudub täielikult fantaasiameel. Tema olemine lastega seisneb selles, et ta ainult keelab ja õiendab nendega, misjärel sellise \”lapsehoidmise\” järel on kõik kohutavas stressis. [/tsitaat]
Meil on täpselt sama! Mees lihtsalt ei oska lastega tegeleda, ise ka ütleb, et ma ei saa aru mida laps tahab või mida tegema peaks! Ainult keelab või siis teeb ühte ja sama asja, mida ta juba esimese lapsega sünnist saati on teinud – tõstab õhku ja ütleb siuhh! Hallooo, laps on kolmeaastane ja teda selline hüppitamine ajab ainult veel rohkem närvi. No midagi pole teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat](Mees on muidu intelligentne, ei suitseta ega joo ja sporti ei vaata)[/tsitaat]
vabandust, et OT, aga see nii hea kild 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 15:17; 29.02 23:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Te olete siis praegu mõlemad kodus?
Sel juhul mine ise tööle ja siis on mees sunnitud lapsega tegelema hakkama 🙂 Ma usun, et see tuleb kasuks kõigile ja ka rahakotile :D[/tsitaat]
Mees ei oska süüa teha ja minu tööpäevad oleks 12h-sed ja ma kujutan ette, kuidas laps enamuse ajast siis multikaid vaatab., need on põhjused, miks ma pole tööle läinud, lihtsalt ma ei näeks oma last terve päev.
1,8k ei ole midagi vara teatri jaoks, me oleme 1,4k alates käinud ja nukuteatri etendused on just sobivad, oleneb muidugi lapsest ka, aga meile sobib.
tõenäoliselt ei oska mees lihtsalt nii väikese lapsega tegeleda, ega seda püsivust lapsel ühe asjaga tegeleda ka pole, nagu ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka selline mees, kes lapsega ei tegele. Ta käib küll tööl, kuid õhtul vajub kohe teleka ette ja sinna ta jääbki 🙁
Ka kõik kodused tööd jm on minu kaelas…

Tundub, et varsti ootab meid ees lahkuminek.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 18:11; 27.02 09:10; 27.02 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin, ma juba mõtlen siin lahkuminekule, enam ei jõua seda jama taluda, siis oleks üks \”laps\” vähem, kelle järel koristada!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise nädalaplaani peale ei kõnniks mees minema, vaid ajaks mind koos lapsega välja…
Aga minna poleks meil praegu kahjuks mitte kuhugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 18:11; 27.02 09:10; 27.02 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, minuarust ei peakski olema mingit arutelu sel teemal. Loogiline on, et lapsevanem tegeleb oma lapsega. Isa on minuarust täiesti samaväärne lapsevanem kui ema, v.a, et imetada ei saa. Minu mehel oli pikk puhukus mõnema lapse sünnijärgselt. Mina imetasin, tema tegi muud. St nii, kui tissi otsast lapse ära sai võtta, oli kõik muu isa teema. Vannitamised, jalutamised. Nii kasvabki isa lapse(lastega) lähedaseks. Isaks ei saa hakata ju alles siis, kui laps on 7 aastane ja isa otsustab teda jalkatrenni/iluvõimlemisse viima/tooma hakata.
Isa on päeval tööl ja õhtul võtab lapsed üle. Ja mina siis kas toimetan v tegelen oma hobidega, st aeg enda jaoks.

Ma arvan, et paljudel naistel on ikka veel see tunne, et nemad justkui peaks lapsi kasvatama ja, et ema on see kõige tähtsam lastele. Täiesti võrdselt ikka peaks olema ! Minu isa tegeles minuga kogu beebiea ja väikelapse ea ja me kasvasime tohutult lähedasteks.

Soovitus on see, et annad lapse isale pihku ja ütled, et sul on muid tegemisi nüüd…

Kui isa ei tööta, siis peaks ta ka öösiti abiks olema. Mina sellest säästan oma abikaasat, sest ta töötab ja no uimasena/magamata tööle minna ei ole just tore. Mina võin ju päeval uimerdada ja magada koos lapsega.

Tähtis on ka suhtumise muutmine. Tihti siin perekoolis küsitakse, et kas mees AITAB lastega tegelemisel. On ülimalt elementaarne, et lapsevanem (olgu siis isa v ema) oma lapsega tegeleb ja seda ei saa pidada mingiks ohverduseks teise lapsevanema jaoks, vaid isa peaks ju kasvatama ikka oma last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellise nädalaplaani peale ei kõnniks mees minema, vaid ajaks mind koos lapsega välja…/…/[/tsitaat]
tõsiselt ajaks välja ve? Oled sa kindel? See on küll veider.
Äkki sa siiski peaksid proovima – lihtsalt otse rääkimist. Rahulikult. Ilma tänitamata.
\”Lapse päevaplaan on selline ja selline, mina lähen nüüd tööle.\”
Einoh, mis selles halba või solvavat on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tõsiselt ajaks välja ve? Oled sa kindel? See on küll veider.
Äkki sa siiski peaksid proovima – lihtsalt otse rääkimist. Rahulikult. Ilma tänitamata.
\”Lapse päevaplaan on selline ja selline, mina lähen nüüd tööle.\”
Einoh, mis selles halba või solvavat on?[/tsitaat]

Tööle ma kahjuks ei saaks minna, kuna tööd mul pole. Kõik seisabki tegelikult raha taga – mees teeb tööd ja saab vähemalt raha (ise ka tegelikult natuke teenin kodus raha).
Meie tütar ei üritagi enam isaga eriti kontakti otsida, kuna teab, et issi ei taha temaga mängida, vaid tahab telekat vaadata.
Kui ütlen mehele, et tegele lapsega, mul on vaja midagi teha, siis tuleb tütar ikkagi mulle järele ja \”elab\” mul seljas. Ainult siis, kui olen poes korraks ära käinud, siis mees mängib natuke lapsega.
Ja väljaajamise kohta kirjutasin nii, nagu on. Ta on juba korduvalt ähvardanud, et viib meid minu ema juurde (kes elab 100 km eemal ja kelle juures me tegelikult elada ei saaks), kui ma ei muutu normaalseks (st. toad peavad korras olema jne – natuke keeruline teema).
Teine korter on meil veel, kus praegu elavad veel üürnikud, kuid kui nad suvel lahkuvad, siis lähen lapsega vist ise sinna elama…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tõsiselt ajaks välja ve? Oled sa kindel? See on küll veider.
Äkki sa siiski peaksid proovima – lihtsalt otse rääkimist. Rahulikult. Ilma tänitamata.
\”Lapse päevaplaan on selline ja selline, mina lähen nüüd tööle.\”
Einoh, mis selles halba või solvavat on?[/tsitaat]

Tööle ma kahjuks ei saaks minna, kuna tööd mul pole. Kõik seisabki tegelikult raha taga – mees teeb tööd ja saab vähemalt raha (ise ka tegelikult natuke teenin kodus raha).
Meie tütar ei üritagi enam isaga eriti kontakti otsida, kuna teab, et issi ei taha temaga mängida, vaid tahab telekat vaadata.
Kui ütlen mehele, et tegele lapsega, mul on vaja midagi teha, siis tuleb tütar ikkagi mulle järele ja \”elab\” mul seljas. Ainult siis, kui olen poes korraks ära käinud, siis mees mängib natuke lapsega.
Ja väljaajamise kohta kirjutasin nii, nagu on. Ta on juba korduvalt ähvardanud, et viib meid minu ema juurde (kes elab 100 km eemal ja kelle juures me tegelikult elada ei saaks), kui ma ei muutu normaalseks (st. toad peavad korras olema jne – natuke keeruline teema).
Teine korter on meil veel, kus praegu elavad veel üürnikud, kuid kui nad suvel lahkuvad, siis lähen lapsega vist ise sinna elama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 18:11; 27.02 09:10; 27.02 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, mul on samasugune mees. praegu käib ta küll tööl, aga oli aeg, kui ta kodus passis ja ikka olid kõik kodutööd ja lapsed minu kaelas.kui rääkisin, et mine jaluta lastega õues, siis ta ütles, et tal on igav…kodus lamas diivanil telefon näpus. siis küsis veel, kas süüa on midagi? oi kuidas see vihale ajas…ja siiamaani, kui ta on kodus, ei aita peaaegu midagi. õiendamise peale ainult teeb.aga mul pole alati tuju teda midagi paluda teha…ise ta ei näe kunagi. olen püüdnud normaalselt rääkida, et kodu on ju meie kahe oma…ja tegema peavad mõlemad.ei saa ta sellest aru. ütleb, aga ära sina ka midagi tee…vot nii…kurb on muidugi, aga ei tea mis sellega teha.itte kuidagi seda olukorda parandada ma ei oska. lastega tegeleb nii palju, et paar korda viskab lakke, või mürab 5-10 min. nendega. siis ütleb, et kõik, issi on nüüd võsinud, minge multikat oma tuppa vaatama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 14:49; 27.02 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, mul on samasugune mees. praegu käib ta küll tööl, aga oli aeg, kui ta kodus passis ja ikka olid kõik kodutööd ja lapsed minu kaelas.kui rääkisin, et mine jaluta lastega õues, siis ta ütles, et tal on igav…kodus lamas diivanil telefon näpus. siis küsis veel, kas süüa on midagi? oi kuidas see vihale ajas…ja siiamaani, kui ta on kodus, ei aita peaaegu midagi. õiendamise peale ainult teeb.aga mul pole alati tuju teda midagi paluda teha…ise ta ei näe kunagi. olen püüdnud normaalselt rääkida, et kodu on ju meie kahe oma…ja tegema peavad mõlemad.ei saa ta sellest aru. ütleb, aga ära sina ka midagi tee…vot nii…kurb on muidugi, aga ei tea mis sellega teha.itte kuidagi seda olukorda parandada ma ei oska. lastega tegeleb nii palju, et paar korda viskab lakke, või mürab 5-10 min. nendega. siis ütleb, et kõik, issi on nüüd võsinud, minge multikat oma tuppa vaatama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 14:49; 27.02 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No miks sa siis võtsid endale nii hirmus intelligentse mehe :D? Minu oma siis järelikult täielik jobu (peale sauna võtab õlle või 2, teeb vahel paar suitsu, tööd teeb kõvasti ja sporti vaatav vahel samuti), kes kodus ei põlga ühtki toimetust ja parima meelega ainult lastega möllakski (no minuga siiski ka :)). Nii et ei, ei ole kõigis teistes peredes nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlen otse – isa peab oma lapsi hoidma ja nendega tegelema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

vabandust, et OT, aga see nii hea kild 😀 :D[/tsitaat]

Mida tähendab OT?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mida tähendab OT?[/tsitaat]
OFf Topic ehk teemaväline

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 15:17; 29.02 23:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mida tähendab OT?[/tsitaat]

ohkimise teema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta oma OT-id palun pereklubisse. Seal muud pole kui OT ja OT.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuid teemaalgatajal soovitan mõelda, et äkki on mehel depresioon töökaotuse ning töötuse pärast? Siis inimesed tavaliselt kapselduvad nimodi, pole motivatsiooni diivanilt tõusta ja kõik ümberringi käivad närvidele. Ja kas ta üldse on kohanenud lapsesaamisega? Olenemata, kas laps on planeeritud või mitte, on raske sageli kohaneda ning kui on algusest peale need asjad lahti harutamata, siis tõesti ei imesta, et meeldiva elukaaslase asemel on tusane ja hoolimatu kuju! [/tsitaat]

Just, need on kaks põhitegurit, mille peale teemaalgataja mõtlema peab. Esimeses postis mainib ta, et \”Enne last oli kõik hästi\”, samas kui töökaotus lapse sündimisega üsna samas ajave´ahemikus oli võis mehe jaoks tegu olla \”topeltlaksuga\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted OT Mees ei tegele lapsega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.