Esileht Beebi ja mitmikud Otsib rinda igalt poolt

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Otsib rinda igalt poolt

Postitas:

Laps on seitsmekuune rp (+lisatoit) laps ja nüüd viimasel nädalal on hakanud imelikult käituma – kui tahab rinda saada, siis hakkab imema mu põske, kaela, õlga – täiesti valimatult. Eks ta saab ruttu aru, et pole õige asi ja otsib siis mujalt, aga kas kellelgi veel laps niimoodi käitunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hullult palav on ju. Äkki higistab palju ja tahab juua kogu aeg? Paku siis tihemini rinda ja toiduga koos kindlasti vett ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pea 9-kuune on ka sedasi juba pikemat aega teinud. Ta on küll pea sünnist saadik olnud peamiselt rpa+rp peal, nüüd ka lisatoidu peal, ja rinda võtab öösiti ja päeva ajal rohkem rahustuseks ja mõnulemiseks (jääb sageli kiirelt magama). Vahel hakkab ta instinktiivselt rinda otsima ka võõraste süles olles. Ma ise pole põhjuste üle rohkem juurelnud, kui et ehk otsib lähedust ja heaolutunnet, ja kui võimalus, siis annan talle. Ma muidugi ei tea, kas see kõik nii on, ma alles esimese lapse ema ja paljud asju teen katse-eksituse meetodil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6-kuuselt on lapse arengus periood, kus ta hakkab kõike endale suhu panema ja sellest suuga katsumisest (sh lutsutamisest ja hammustamisest) saab kiiresti harjumus. Ta ei otsi tegelikult tissi, aga kui tekib võimalus proovida, kuidas maitseb-tundub kellegi kael, varvas, küünarnukk, telliskivi, telekapult jne, siis ta seda ka kohe teeb. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Otsib rinda igalt poolt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.