Esileht Koolilaps otsin 9-aastasele jalgpallilaagrit juulis

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: otsin 9-aastasele jalgpallilaagrit juulis

Postitas:

mõtlesin, et küsin siit kuna google ei anna abi.
me ei ela eestis ja oleks selline soov suvel. saaks eesti keelt praktiseerida ja ühtlasi oma lemmikspordialaga tegeleda.
sobivad tallinn-tartu ja viljandi piirkonnad.
tänan, kes teab!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 16:49; 21.05 17:41; 22.05 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karta on, et päris jalgpallilaagrid on klubide enda laagrid enda klubiliikmetele.
Jalgpalliliidu oma on aga juunis ja augustis:
http://jalgpall.ee/summercamp.php

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jalgpall.ee kodulehega tutvusin, kahjuks ei sobi need ajad meile. aga teise lingi eest suured tänud. tundub vahva!
kas kellegi laps on äkki minemas? mu poiss veidi pabistab oma keeleoskuse ja sõprade puudumise pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 16:49; 21.05 17:41; 22.05 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jalgpall.ee kodulehega tutvusin, kahjuks ei sobi need ajad meile. aga teise lingi eest suured tänud. tundub vahva!
kas kellegi laps on äkki minemas? mu poiss veidi pabistab oma keeleoskuse ja sõprade puudumise pärast. [/tsitaat] Soovitan igal juhul. Endal oli kogemus küll ühe teise laagriga, aga lapse veidi konarlik eesti keel ei tekitanud mingit probleemi. Hoopis teised lapsed palusid kogu aeg midagi inglise keeles öelda. Sellest hoolimata sai ka eesti keelt piisavalt harjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis keelt su laps räägib? mul 10 aastane poiss, otsin talle ka laagrit. Inglise keel on tal väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis keelt su laps räägib? mul 10 aastane poiss, otsin talle ka laagrit. Inglise keel on tal väga hea.[/tsitaat]

elame hisp. keelekeskkonnas, aga ta käib ingl. keelses koolis.
ja tegelikult on ta eesti keel ikka ka täiesti rahuldavas seisus :)sõnavara vaid veidi väiksem ja aktsent muidugi ka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 16:49; 21.05 17:41; 22.05 20:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps otsin 9-aastasele jalgpallilaagrit juulis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.