Esileht Ilu ja tervis Otsin arbuusilõhnalist parfüümi

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Otsin arbuusilõhnalist parfüümi

Postitas:

Otsin. Kunagi ammu oli, nime ei mäleta, imeline värske arbuusilõhnaline tualettvesi. Oskate soovitada, mis praegusest valikust võiks sobida? Ma tahaks, et seda arbuusi nagu päriselt ka tunda oleks.

Siin on vähemalt teoreetiliselt midagi arbuusist juttu: http://www.mylook.ee/elizabeth-arden/elizabeth-arden-green-tea-cucumber
On keegi kasutanud?
Paremaid ettepanekuid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 23:54; 19.02 07:22; 08.03 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.fragrantica.com/notes/Watermelon-173.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.fragrantica.com/notes/Watermelon-173.html

Hiigelsuur tänu lingi eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 23:54; 19.02 07:22; 08.03 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

L eau par Kenzo, helesinine.
Minu lemmik igapäevalõhn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Escada Sorbetto Rosso

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Davidoffi Echo Woman

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo, see fragrantica link on minu absoluutne lemmiklink parfüümide tuvastamisel ja tutvumisel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise värskeid parfüüme ei fänne muidu, aga igapäevaselt meeldib kanda Dolce & Gabbana l’imperatrice ja selle kohta kuulen ikka tihti, et ooo nii mõnus arbuusi lõhn. Ise ma selles lõhnas seda ei taju näiteks. Aga usun, et see parfüüm 100% täppi su sooviga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

l*imperatrice iseloomustatakse päris tihti arbuusilõhnalisena.

Kenzo l’Eau par Kenzo, helesinine nüüd küll arbuus pole, see on ehtne “kurgilõhn”, värske ja mitte eriti magus.
Praegu tellisin nalja pärast Selverist soodushinnaga Betty Barclay tender blossom ja see on palju magusam, samas värske (päris arbuusi ei anna välja, aga kindlasti sarnasem kui Kenzo pakutu, mulle meeldis väga), meenutab mulle üht ammust minu lemmikut.

Kui ma tahan päris puhtaid lõhnu (kannike või piibeleht nt), siis otsin pigem body mistide/body fragrance hulgast, need on odavamad ka (aga ei püsi hästi peal), Yardley on väga hea firma, kahjuks neil arbuusi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Kaubamajas olemasolevaid testimas. Olid suured ootused sel Escada uuel Sorbetto Rosso´l, aga pettusin totaalselt: üldse pole värske, kerge lõhn, pigem selline raske ja puine ja arbuusi oli järellõhnas ikka väga vähe.
Paljukiidetud L’Imperatrice ei meeldinud, see “miski” jäi puudu.
Kõige sarnasem selle kunagise lõhnaga oli Davidoff Cool Water Woman, kuigi seal pole arbuusi üldse, hoopis melon. Selle ostsingi.
Lisaks leidsin ühe superhea lõhna, mis on ühtaegu värske ja magus ja täiesti müstiline kuidagi, lasin selle mehel naistepäevaks kinkida 😉 Nina Ricci L´Eau. Olen sellest täiesti arust ära nüüd 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 23:54; 19.02 07:22; 08.03 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

arbuus polegi ju kerge ja värske lõhnaga. magus, läilapoolne ja raske pigem.
see Escada Sorbeto Rosso on minumeelest täpselt arbuusilõhnaga kui veel olla saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Otsin arbuusilõhnalist parfüümi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.