Esileht Erivajadustega laps Otsin eripedagoogi rehabilitatsiooniteenust saavate koolilaste vanemaid!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Otsin eripedagoogi rehabilitatsiooniteenust saavate koolilaste vanemaid!

Postitas:

Tere!

Olen magistrant, kes on kirjutamas eripedagoogika erialal rehabilitatsiooniteemalist magistritööd. Sellega seoses otsin lapsevanemaid, kelle kooliealine laps saab või on hiljuti saanud rehabilitatsiooniasutuses eripedagoogi teenust.
Küsitlus toimub intervjuu vormis, delikaatseid isikuandmeid ei avalikustata.
Kui sa soovid mind aidata ja tahaksid, et antud teenuse kvaliteet tulevikus paraneks, anna endast palun märku: airika32@tlu.ee või jäta siia oma meiliaadress, et saaksin ise ühendust võtta ja lisainfot jagada.

Aitäh!

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 09:54; 01.03 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustada võiks sellest, et eripedagoogi teenus pole üldse kättesaadav! Mu kõnepuudega laps pole terve selle õppeaasta saanud tundigi logopeedi teenust, sest meie kooli logopeed läks pensionile ja uut pole leitud. Jah, rehabilitatsiooniplaan on olemas, aga mis sellest kasu on? Ma ei näe ka mõtet sellel, et peale kooli sõita tund aega Tallinnasse ja siis õhtul kella 18-19-st alates koolipäevast väsinud last veel logopeediliste ülesannetega kurnata. Ja pärast tagasi sõita. See on niikuinii teoreetiline, sest tegelikkuses ju logopeedid nii hilja õhtul ja nädalavahetustel ei tööta. Meile on rehabilitatsiooniplaani raames määratud ka eripedagoog.
Tekitaks enne selle teenuse, kui parandamisest räägiks!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovid ehk alustada erikoolidest, seal on reh asutused koolide juures, Masing Tartus, Tondi Tallinnas, kuigi sihtgrupp on erinev, neid koole on Eestis veel. Minu laps saab ka pisut väljapool kooli logopeedi, kui soovid võin rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovid ehk alustada erikoolidest, seal on reh asutused koolide juures, Masing Tartus, Tondi Tallinnas, kuigi sihtgrupp on erinev, neid koole on Eestis veel. Minu laps saab ka pisut väljapool kooli logopeedi, kui soovid võin rääkida.

Mul on Tallinna piirkonnakoolis käiv laps ja eripedagoogi teenust saab reh.keskuses. Käib seal paar korda kuus peale tunde.
Logopeed on hoopis teine teema. Teemaalgataja küsis eripedagoogi teenuse kohta. Need on erinevad asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

aga räägime sellest, mis siis kõik kehvasti on!

Küsitluses on väga palju selliseid küsimusi, mis võimaldab oma senist kogemust ja seisukohti rehabilitatsioonisüsteemi osas välja tuua!

Teie kirja ootama jäädes,
teemaalgataja

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 09:54; 01.03 18:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Erivajadustega laps Otsin eripedagoogi rehabilitatsiooniteenust saavate koolilaste vanemaid!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.