Esileht Hobinurk Otsin hobi

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Otsin hobi

Postitas:
Kägu

Sellist, kus saaksin kohal käia ja lihtsalt olla. Ei peaks suud lahti tegema, kui ei soovi. Et keegi ei “lapsendaks” mind, et “oh, kullake, miks sina midagi ei ütle”. Jõusaalis käin. Füüsisega on ok. Aga inimkõne kuulmist mõnikord pole päevade kaupa, kui just raadio ja TV välja arvata.
No olen jah diagnoosivalmidusega persoon, aga siiski diagnoosi pole (mingi asperger v autist tuleks ära kindlasti). Töötan kodus arvutiga. Suhtlen klientidega neti teel.
Olen verbaalselt võimetu, avastasin ühel sünnipäeval. No ma ei tunnegi vajadust midagi kunagi öelda. aga inimeste seltskonnas tahaks ika aeg-ajalt viibida. Andke nõu 🙂
(Lapsed said ühtäkki suureks, lendasid pesast ja meestki pole enam majapidamises. Ja uut ei otsi ka. Ei taha.)
Kust leida “seltskonda”, kes räägib, aga mind ei sunniks rääkima? 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki prooviks AA?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis sind huvitab. Hobi ei saa otsida, hobi kasvab iseenda seest välja. Noo mis ma oskan soovitada, kui otsid. Mine hakka loomade varjupaigas tugiisikuks, kes käib koertega jalutamas. Saad toast välja ja kindel, et koer ei küsi sinult midagi. Samas võid ise rääkida mida iganes tahad. Mis puudub sünnipäeva seltskonda, siis ei ole see kahjuks enamasti raamatusõprade klubi, kus on põnev vestelda. Sünnipäevaseltskonnas räägitakse sellist kerget juttu ja parim teema on sünnipäevalaps. Õpid mõned küsimused ära ja siis kuulad. Aga kui tahad kuulata ja inimeste seas olla, siis uuri kohaliku raamatukogu tegevusi. Nad teevad seal vahvaid üritusi, kus ongi vaja kuulata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

veider soov. sa tahad, et inimesed sinuga räägiks, aga sina nendega mitte? või mida sa täpsemalt silmas pead?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm, bridž äkki sobiks? Aga sellega on see häda, et seal on vaja partnerit. Ja enne peaks kuigipalju oskama ka. Seda saab küll ka raamatust õppida. Ei ole kuulnud ka, et keegi kusagil praegu kursust korraldaks.

Igasugused kunstikursused ja -ringid kõige laiemas mõttes. Mingisugused “paberikunsti” kursused, küünalde dekoreerimine, villainglite valmistamine jmt on sellised ühekordsed kursused. Seal on karjade kaupa lobisevaid naisi ja kõik tahavad ise rääkida, keegi väga kuulata ei taha, st saad rahus vait olla ja kuulata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Proovid ehk tutvusportaalides jutustada? Tead, suur osa 40 a vanemaid mehi otsib tegelikult mõtlevat vestluskaaslast, kellega on huvitav kirjutada. Neid polegi kerge leida ja sa võid ise valida, millal ja kui palju seal suhtled. Seltskond ilma kodust väljumata 🙂 Mingi date24 ja sihukesed peaks sobima ju.
Rühmatrennid on ka selline koht, kus palju rahvast koos, aga enamasti igaüks toimetab iseenesega ja suhelda võib, aga ei pea.
Linnades on tihti igasugu giidiga ringkäike ja ekskursioonikesi, kus saab seltskonnaga kaasa loksuda ja kuulata. Ma ei tea küll, kas sinu elukohas neid on. Looduse omnibuss? Giidiga retked?
Soovitaks alustuseks juuksuri, maniküüri ja kosmeetiku tuuri, siis on uude seltskonda või klubisse sisenemine kohe enesekindlam, seda tean iseenda kogemustest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen samasugune arvutis toksija, väga harva mõni klient helistab ja räägime mõned laused tööteemal. Käin mõnikord kohvikus/pubis/poodides ja vaatan, et näe need on inimesed, käituvad/räägivad nii. Kuhugi seltskonda kuuluda enam ei tahagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hambaarstid, juuksurid, küünetehnikud -niipalju kui minul on kogemust kõik nad räägivad midagi ja sinult vasturääkimist ei eelda. Eriti kindel variant on hambaarstid. Nemad räägivad ja sina kuulad pealt suu lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas just hobi, aga kino, teater, kontserdid….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hambaarstid, juuksurid, küünetehnikud -niipalju kui minul on kogemust kõik nad räägivad midagi ja sinult vasturääkimist ei eelda. Eriti kindel variant on hambaarstid. Nemad räägivad ja sina kuulad pealt suu lahti.

Hambaarstil käimine kui hobi 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kallis hobi 😂🤣

Please wait...
Postitas:
Kägu

mine kooli midagi õppima, seal räägitakse ja sina kuulad. Kunagi pole hilja, ehk kasvab uuest õppimisest hobi

Tervisi sulle

Please wait...
Postitas:
Kägu

Varjupaika vabatahtlikuks – vaiksed ja tänulikud loomad. Sulle annavad palj uenergiat aga vastu väga midagi ei taha. Nende peal võid harjutada suhtlemist 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kallis hobi 😂🤣

Minul kahjuks juba viimased 2 aastat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Varjupaigas vabatahtlik töö loomadega on tõesti tänuväärt. Igasuguseid talgupäevi tehakse ka, kus saab kasulik olla, ei pea nii väga sotsialiseeruma ja annab kogemuse :).

Mine kinno, teatrisse, näitusele, kohvikusse – igal pool on inimesi kohal, räägitakse ka ja keegi ei arva, et oled imelik, kui vaikne oled :). Raamatupoodides toimuvad nt uute raamatute tutvustused, kus raamatu autor on kohal ja räägib oma raamatust – kui on hea raamat, siis on ju tore meelelahutus ja keegi ei eelda Sind seal jutustamas (kui Sa just ise raamatu autor ei ole).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis maalikoolis (sobib ka keraamika, siidimaal vms). Olen ka selline … mitte väga suhtlemisaldis. Seal oli väike seltskond, juhendaja käis ringi ja selgitas, muul ajal ikka keegi midagi jutustas. Ise rääkima ei pidanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel tuli mulle pähe see, et on need EL rahastusega tasuta kursused kutsekoolide juures. Uuel aastal on uued kursused tulemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

võibolla on inimesel tähelepanuvajadus

inimene otsib suhtlust,tutvust

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aiandus. Tegeled oma aias ise üksinda ja ei pea mitte kunagi mitte kellegagi suhtlema. Tegevuseks vajalikku praktilist infot saad googlest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel tuli mulle pähe see, et on need EL rahastusega tasuta kursused kutsekoolide juures. Uuel aastal on uued kursused tulemas.

Mis häid koolitusi siis olnud on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aeroobika, tantsukursus, – muusika taustal nagunii rääkida ei saa. Mõni kunstikursus, keraamika, kirjakunst vms. Lähed raamatukogu lugemissaali ja loed ajakirju jm. Kino. Rattamatkad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ise ka kergelt Aspi ja saan sinust väga hästi aru.
Ma olen kogu elu olnud erinevates koorides, viimasel korral segakooris ja kuna seal on ikkagi proovid laulmisega täidetud, siis keegi ei eelda, et peab enne ja pärast ja vaheajal jutustama hullult. Saan ilusti olla omas mullis keset rahvamerd. Mulle meeldib.
Ja natuke suhtlemist on tore, ei löö üle pea kokku. Laulupidu alles otsustan, kas lähen vôi mitte, vbl too much:) , aga vbl isegi lähen…

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Hobinurk Otsin hobi