Esileht Ilu ja tervis Otsin juuksurit Tallinnas

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Otsin juuksurit Tallinnas

Olen uue ihujuuksuri otsingul. Tükk aega pole üldse juuksuris käinud ja need paari tükki, kelle juures varem vahelduva eduga käisin ja kes meeldisid, on kas ära kolinud või lapsehoolduspuhkusel. Juukseid ma ei värvi, oluline on lõikus – mul on pikad, väga-väga paksud, laines ja karmi karvaga juuksed. Mitte igaüks ei suuda neid ilusasti (õhemaks) lõigata. Samuti on mõni lausa hädaldanud, et juukseid nii palju ja ilmselgelt tüdinud, lõikamise ja föönisoengu peale kulub ikka omajagu aega. Otsin seega hea silma ja lõikuskäega juuksurit, kes selliste “keeruliste” juustega hakkama saaks. Asukoht kesklinn või Kristiine. Olen soovituste eest väga tänulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui odavalt tahad, siis saan soovitada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin aastaid Regina juures Hairexpressis Tartu mnt 71. Mul on ka paksud juuksed ja ta tuli nendega päris hästi toime. Miks ma enam tema juures ei käi, lihtsalt tüdinesin ära samast juuksurist. Aga kiidan seda Reginat ikka! Ma olen tõesti igasuguste “staarjuuksurite” juures ka oma elus käinud, a la Priidu Hairhouse´st ja veel üks või teine kesklinna peenematest salongidest. Regina ei jäänud neile millegagi alla, pigem vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Otsin juuksurit Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.