Esileht Ilu ja tervis Otsin kaaslast Tartust kaalulangetamiseks!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Otsin kaaslast Tartust kaalulangetamiseks!

Postitas:

Ega see kaal langema ei hakka, kui ma ennast ükskord käsile ei võta. Iseseisvalt proovides, ei ole tulemusi olnud. Üritanud olen nüüdseks juba 3 aastat. Olen vahtinud lõpmatuseni youtube’i videosid, et oleks püsiv motivatsioon, olen nii palju erinevaid asju proovinud, aga iga kord lõpeb asi umbes 2 kuuga ja kõik. Naasen vana elu juurde. Juba jupp aega vean ennast trenni. Luban endale, et nüüd lähen ja hakkan treenima, aga ma ei pea neid lubadusi. Ma leian, et kellegagi koos oleks tugevam motivatsioon ja tugi,et ei libastuks.
Plaan siis muuta toitumist ja hakata käima spordiklubis rühmatreeningus. Hetkel on silma jäänud Fatburn 60 treening.
Kui keegi tunneb, et sooviks saada minuga tuttavaks, jagada omi kogemusi ja minuga koos alustada teed parema elu, tervise ja välimuse suunas, siis võta minuga ühendust e-maili teel: mifffy@hot.ee

Sooja ja päikselist suve kõigile!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Kus kandis sa Tartus elad.Minul küll kaalu probleeme pole,aga seltsi võib ikka pakkuda,kui soovid tõsiselt trennis käia.Ka jõusaal sobib,saab vaikselt ja omaette trenni teha,ei pea arvestama teistega.Jõusaalis ei tehta ainult jõudu vaid ka gardiotreeninguid,mis aitavad ilusti kaalu alandada.
Huvi korral siis kirjuta asukoht ja siis võiks koos trenni teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 11:19; 10.07 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!:)

Asun täpsemalt Ropka linnaosas:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas.Mina elan annelinnas.Käin eedenis spordiklubis.Sinule siis seal vist ei sobi.Ise seal tutvusin talvel ka ühe naisega kes samuti soovis kaalust alla võtta ja meil oli mõnus koos trenni teha ja jutustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 11:19; 10.07 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Mina jälle omakorda küsin, et kas siin keegi ka Raadi linnaosast on? Käin ise õhtuti kõndimas ja tore oleks seda kellegiga koos teha.Muidugi oleks lõbusam koos kaalu langetada, kuigi see ei ole kõige olulisem,see enesetunne pärast kiirkõndi kaalub kõik üles.Minu tavaline trenn on 12 km õhtuti.Kel huvi liituda,siis jätke kontakt ja kirjutan!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Otsin kaaslast Tartust kaalulangetamiseks!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.