Esileht Koroonaviirus COVID-19 Otsin Kägu kel kõrvalmõjud peale AZ

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Otsin Kägu kel kõrvalmõjud peale AZ

Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-style: italic; background-color: #ffffcc;”>Sain ka AZ kuu aega tagasi ja ma olen siiani haige. Pole aastaid haige olnud. Külmavärinad, higistamine, peavalu, täielik unetus, vererõhk lõi lakke, südamerütmihäired- mul olnud alati madal pulss ja madalam vererõhk, nüüd nagu teeks öö otsa trenni. Magada saan unerohuga jne. Ei tunne oma keha ära piltlikult öeldes, nagu kellegi teise inimese oma. Andsin ka Terviseametile teada, reageerisid väga kiiresti, on ise minuga korduvalt ühendust võtnud, seega nad ei ole ükskõiksed. Isegi perearstiga rääkisid. Olin ka kindel endas, minul vaktsiinist midagi ei juhtu, tervis nii hea olnud. Aga selline tunne nagu kogu süsteem kehas oleks kokku kukkunud. Uuringud tehtud, midagi ei ole leitud.</span>

kas praeguseks on need tervisemured kadunud?

+8
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

AZ vaktsiini ei tehta juba pikemat aega Eestis. Kus kohas sa seda said veel?

+7
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta otsib kägu, kes kirjutas oma kõrvalmõjudest – millest sa järeldasid, et ta just AZ sai?

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see võimalik on, et inimene kohe üldse tekstist aru ei saa?

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see võimalik on, et inimene kohe üldse tekstist aru ei saa?

Oled dementne või? ON JU KIRJAS ET KUU TAGASI TEHTI AZ VAKTSIIN?

+7
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA tsiteerib kägu, kes kunagi aasta esimeses pooles kirjutas, et sai kuu aega tagasi AZ vaktsiini.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainuke dementne oled siin sa ise, kes üldse teemast aru ei saa.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud aru, et tsiteeritakse mingit vana teemat. Kas peavad kõik teemad peas olema? Väga halvasti vormistatud küsimus ja teema sellisel juhul.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud aru, et tsiteeritakse mingit vana teemat. Kas peavad kõik teemad peas olema? Väga halvasti vormistatud küsimus ja teema sellisel juhul.

Mis mõttes “peas”? On ju näha ometi, et tegemist on tsitaadiga, vastavad konksud tsitaadi äärtes kahtlust ei tekita? Ja tiba loogikat võiks ju ka endal olla – kuidas see viimase rea küsimus “kas praeguseks on need tervisemured kadunud?” eelneva jutuga muidu haakuda võiks?

+7
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mõttes “peas”? On ju näha ometi, et tegemist on tsitaadiga, vastavad konksud tsitaadi äärtes kahtlust ei tekita? Ja tiba loogikat võiks ju ka endal olla – kuidas see viimase rea küsimus “kas praeguseks on need tervisemured kadunud?” eelneva jutuga muidu haakuda võiks?

Ma pean mingist krib-krabu jamast välja lugema, et see on tsitaat? Ja sokitakse siin pooltes teemades, seega ka see pole üllatav.

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pean mingist krib-krabu jamast välja lugema, et see on tsitaat?

Ma pean mingist krib-krabu jamast välja lugema, et see on tsitaat?

Pole ju nii keeruline, karjub ju silma lausa. Ma muidugi ei tea, miks mõnedel neid tsitaate niimoodi näitab, mitte normaalselt.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausalt, kui inimesed postitavad oma kommentaare nii, et need on miljoni CSSi tagiga ära läbustatud, siis ma loen ka teksti ainult üle rea või tihtipeale ignoreerin täielikult ning pole midagi imestada kui pool juttu või isegi terve jutu mõte läheb kaduma.

Süüdi on sellisel juhul siiski postitaja, kes kopeerib tekste ilma sellega kaasas olevaid vorminguid kaotamata ning ei maksa lugejaid süüdistada. Postitaja vastutus on anda oma sõnum selgelt edasi.

+6
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausalt, kui inimesed postitavad oma kommentaare nii, et need on miljoni CSSi tagiga ära läbustatud, siis ma loen ka teksti ainult üle rea või tihtipeale ignoreerin täielikult ning pole midagi imestada kui pool juttu või isegi terve jutu mõte läheb kaduma.

Süüdi on sellisel juhul siiski postitaja, kes kopeerib tekste ilma sellega kaasas olevaid vorminguid kaotamata ning ei maksa lugejaid süüdistada. Postitaja vastutus on anda oma sõnum selgelt edasi.

Ei, paraku ei ole see postitaja süü, et sul on keskmisest madalam intelligents ja tähelepanuhäire, mis takistab sul normaalselt lugeda ja tekstist aru saada. Ei ole kellgi vastutus sulle midagiette nämmutada ja lusikaga suhu aidata.
Ma isegi enam ei imesta selliste lollide kommentaari peale, sest tundub tõesti, et suur osa inimesi lihtsalt ongi lollid. Ja ise uhked selle üle muidugi 😀

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

tegemist oli tõesti tsitaadiga mis oli kirjutatud 1.05.2021. Peale perekooli uuendamist ei saa vist paljud normaalselt tsiteerida, varasemalt oli see võimalik, postitust muuta pole samuti võimalik. arvasin ekslikult, et seda alguse sigrimigrit nähes saadakse aru, et see on tsitaat ja ei hakanud uut postitust tegema ega sellekohast täpsustust lisama.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuidas teil normaalselt tsiteerimine õnnestub? paluks õpetust

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuidas teil normaalselt tsiteerimine õnnestub? paluks õpetust

Vajutan “tsiteeri” nuppu ja kirjutan vastuse. Muud midagi. Ilmselt sõltub brauserist? Mul Firefox.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No küll võib jaurata mingi pseudoprobleemi kallal, üks sõimab üht ja teine teist.

Valige kommenteerides visuaalredaktori vaate asemel “tekst” ja haakide mure saab lahenduse.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valige kommenteerides visuaalredaktori vaate asemel “tekst” ja haakide mure saab lahenduse.

Jah, aga seda ei saa enam tagantjärele teha ju. Kui ei tea, siis ei tea ja tulevadki krõnksud kaasa. See ei ole mitte kasutaja, vaid foorumi it-poole viga.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teema algataja võib arengupuudega olla sest küsimust ta vormistada ei oska.

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jätke nüüd oma kemplemine, inimesel on mure ja soovib leida kedagi, kel sarnane mure, teie siin oma tsiteerimisega..

Oleme kogu perega AZ vaktsineeritud ja mitmed tuttavad ka, aga ei tea, et kellelgi oleks pikemalt kõrvaltoimed kestnud. Ühel tuttava tuttaval oli mingi krooniline häda, ja talle tundus, et peale vaktsiini just tekkis uuesti, ehk siis vb mingi krooniline ägenemine. Teistel pole kellelgi midagi olnud üle mõne päeva peale vaktsineerimist.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausalt, kui inimesed postitavad oma kommentaare nii, et need on miljoni CSSi tagiga ära läbustatud, siis ma loen ka teksti ainult üle rea või tihtipeale ignoreerin täielikult ning pole midagi imestada kui pool juttu või isegi terve jutu mõte läheb kaduma. Süüdi on sellisel juhul siiski postitaja, kes kopeerib tekste ilma sellega kaasas olevaid vorminguid kaotamata ning ei maksa lugejaid süüdistada. Postitaja vastutus on anda oma sõnum selgelt edasi.

Sellise sodi autor on siinne it-tegelane, mitte ei ole postitajad süüdi.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausalt, kui inimesed postitavad oma kommentaare nii, et need on miljoni CSSi tagiga ära läbustatud, siis ma loen ka teksti ainult üle rea või tihtipeale ignoreerin täielikult ning pole midagi imestada kui pool juttu või isegi terve jutu mõte läheb kaduma. Süüdi on sellisel juhul siiski postitaja, kes kopeerib tekste ilma sellega kaasas olevaid vorminguid kaotamata ning ei maksa lugejaid süüdistada. Postitaja vastutus on anda oma sõnum selgelt edasi.

nõus, et süü lasub perekooli arendustel, aga ei maksa siis ka sõimata inimesi, kes mõistetamatu sodi keskelt teemaalgatuse iva üles ei leidnud.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

nii on.

ka minu postitustega on korda paar nõnda juhtunud, aga siis olen kirjutanud uue  ja parandatud  kommentaari, sest ega ikka ei pea küll normaalseks, et teised selles sodis peaks sobrama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei maksa siis ka sõimata inimesi, kes mõistetamatu sodi keskelt teemaalgatuse iva üles ei leidnud.

Kes teda sõimas? Sõimaja oli ikka see, kes iva üles ei leidnud – miks seepärast teisi sõimata, sellest ma küll aru ei saa.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

0
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Otsin Kägu kel kõrvalmõjud peale AZ