Esileht Tööelu, raha ja seadused. Otsin lahke inimese kes soovib taskuraha teenida!

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Otsin lahke inimese kes soovib taskuraha teenida!

Postitas:

Tüdrukud! on keegi huviline kes tahks natukene lisarahe teenida? Ise ma ei saa ema järgi lennujaama tulla, nii et peab ostma lille kimbuke ja tulla lennujaama 24.02 emale autoga järgi. Maksan selle eest kenasti arvele! Viia peab ta bussijaama ja seal panna raskemad kottid bussi peale. Koguni võtab see aega maksimaalselt 1 tund. Huviline võta ühendust! ljalechka@gmail.com või kirjuta siia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas meesterahvad ei tohi seda teenust pakkuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka tohib!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ema räägib eesti keelt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miskeelne on ema, mille järgi ära tunda? Mis kelle jõuab, mis kellase bussi peale ja kuhu? Kas bussipileti ostab ema ise? Ja kui palju maksad abistajale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on olemas inimesed, kes kohe pakuvadki sellist teenust. Lillekimbukese osas ma muidugi kindel pola, aga ehk saad selle siis ka ulatada, kui ta bussilt maha astub.

Selle inimese ametinimetus on TAKSOJUHT.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

räägib ikka! Ega ta Afrikast ei tule vaid ikka tuleb oma koju tagasi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmekeelne, ehk eeti, vene ja pisut inglise keele oskaja. Mille järgi äratunda kirjutan sellele inimesele kes ikka tõesti tuleb ja kellele ma saadan teatud summa teenustasu. Lennuk on kella 8 õhtul maandub ja buss läheb Jõhvi linna kui ei eksi siis 9 õhtul umbes. Teenustasu pakkuks siis selline et nii teil kui ka mul oleks turvaline ja kasulik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle peale ma olen mõelnud küll, kuid pean tõdema, et need teenuste pakkujad ei ole küll kõige sümpaatsed teenindajad, ehk võivad sundima inimesel endal rasked kottid autosse sisse toppima, ja bussijaamas peatuvad kuskil nurga taga ja siis üldse peab tassima neid läbi linna endal. Otsin sümpaatset ja abivalmivat inimest, valmis olen talle maksma hea teeninduse eest ja ei allu vaidlustamisele see, et ma sellist otsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suur tänu kogemuste eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lihtsalt teadmiseks, et kui juhtub, et sa kedagi ei leia, siis ära väga muretse, sest Tallinna Lennujaamas on Tulika või Tallink Takso ametlik teenindaja, nad on keskmisest veidi kallimad, aga võid suht kindel olla, et ei tõmmata teid alt. Peatuvad täpselt lennujaama peaukse ees (kotte seega kaugele tirida pole vaja), alati on seal mitmed autod ootamas ja viivad ilusti bussijaama kohale. Korrektsed ja aitavad vanemat inimest kindlasti ilusti. Mul pole kunagi olnud, et juhi poolt kotte autosse ei tõstetaks vmt. Ikka taksojuht teeb seda. Mingite odavfirmadega võib igasugust jama olla – taksojuht ebaviisakas või petab vmt, aga sellepärast ongi konkreetsete firmadega ainult lennujaamal leping, et ainult nemad võivad oodata seal ukse ees. [/tsitaat]

Tallinkil, Tulikal ja Tallinna taksol on leping lennujaama ja sadamaga mitte aususe ega korrektsuse tõttu, vaid nimetet firmades on kaardimakse võimalus, see on üks tingimustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulika taksojuht läheb emale nimelise sildiga väravasse vastu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 11:49; 20.02 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ps! lillekimbuke on mõttetu kui peab bussiga sõitma ja kotid ka veel on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 11:49; 20.02 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lillekimbu võiksid mõnelt firmalt emale pigem koju tellida. Viiakse ukse taha selleks kellaajaks kuidas soovid. Kompsude ja lilledega pole jah kindlasti mugav seigelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Otsin lahke inimese kes soovib taskuraha teenida!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.