Esileht Tööelu, raha ja seadused. Otsin lisatööd

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Otsin lisatööd

Postitas:

Tere,

Otsin lisatööd mida saaks teha kodus põhitöö kõrvalt.
Olen raamatupidamise (5 tase) teise kursuse õpilane. Töötan raamatupidamise assistendina suures tootmis ettevõttes ning nüüd olen lisatöö otsingutel. Olen varem töötanud aastaid andmesisestajana, arvutiga olen osav ja kiire õppija. Olen sõbralik, usaldusväärne ja tubli. Inglise keele oskus on üle keskmise. Otsin lisatööd, et kasvada ja areneda ning leida enda jaoks uusi väljavaateid ja võimalusi.
Lisatööna sobiks :
1. Andmesisestustöö mida saaks kodus õhtuti ja nädalavahetustel teha või lihtsam raamatupidamise töö, kasvõi ainult arvete sisestamine programmi.

2. E-poe haldamine, andmete sisestamine, üles laadimine, tellimuste edastamine ja muu taoline.

3. Lihtsam tõlketöö inglise-eesti suunal.
Pakkuda võib kõike, ka midagi erinevat sellest mida siia kirja olen pannud. Oluline, et tööd saaks teha kodus ja arvutiga.

Sobivuse korral sooviks koostööd arendada. Kõik pakkumised on teretulnud, ükskõik kui suured või väikesed. Vaatan iga pakkumise üle!
Jään pakkumisi ootama aadressile hynninenhele@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan raamatupidamise assistendina suures tootmis ettevõttes ning nüüd olen lisatöö otsingutel.

Aga miks lisatööd ja mitte püüelda kõrgemale tasemele oma erialal, ise (pea)raamatupidajaks mõnda ettevõttesse?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tööd otsid, eriti veel tõlketööd, siis soovitan kirjavigasid mitte teha.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tööd otsid, eriti veel tõlketööd, siis soovitan kirjavigasid mitte teha.

Täpselt, tahtsin just sama kirjutada. Mingis teises teemas otsis ka üks beebiga ema lisatöö võimalusi, tekst kubises vigadest, ja siis soovitati ka – aga hakka tõlkima. No mida?!?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte. Kaupade kirjeldusi tõlgivad ju kirjaoskamatud, eks ikka odavuse põhjal valitakse.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte. Kaupade kirjeldusi tõlgivad ju kirjaoskamatud, eks ikka odavuse põhjal valitakse.

just, kasutatakse vist google abi tõlkimisel, täitsa jaburad nimed toodetel, kirjeldusest rääkimata

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tööd otsid, eriti veel tõlketööd, siis soovitan kirjavigasid mitte teha.

kas on kirjavigasid või kirjavigu?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

G4S või Securitas peaks sobiv olema lisatöö jaoks. Turvafirmad võimaldavad töötada osalise tööajaga ja ööpäevaringselt. Andmesisestaja töö on fantaasia. Tõlkimisega ei soovita selliste grammatiliste teadmiste baasil samuti tegeleda.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 01:53; 29.09 01:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tööd otsid, eriti veel tõlketööd, siis soovitan kirjavigasid mitte teha.

kas on kirjavigasid või kirjavigu?

Haritud inimene teaks, et mitmuse lühivormi kasutamine ei ole kohustuslik. Õiged on mõlemad.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 01:53; 29.09 01:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.cvkeskus.ee/muugimeistrite-as-toopakkumised-84

Juhul kui jutt jookseb ja nahk on paks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Otsin lisatööd